Garsas ir vaizdas
Namų kino sistemos
„SoundBar“
5.1.2 kan. belaidė žemų dažnių kolonėlė, pailgasis garsiakalbis
NAUJIENA

Fidelio „SoundBar“ garsiakalbis

5.1.2 kan. belaidė žemų dažnių kolonėlė, Dolby Atmos®, „Ambisound“ technologija, „Bluetooth® aptX“, AAC ir NFC B8/12 Surasti panašius produktus
 • Įženkite į naują dimensiją

  Fidelio

  „SoundBar“ garsiakalbis

  B8/12 Surasti panašius produktus

  Įženkite į naują namų kino garso evoliucijos etapą su „Philips Fidelio B8“. Pridėdamos aukščio matmenį ir kurdamos 3D garso aplinką, „Dolby Atmos®“ ir „Ambisound“ technologijos visiškai pakeis jūsų garso pojūčius ir įtrauks jus į naują vaizdo ir garso realizmo pasaulį. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Įženkite į naują dimensiją

Mėgaukitės 3D kino salės garsu su „Dolby Atmos®“

 • Tikroviškas daugiakanalis 5.1.2 3D kino teatro garsas

  Tikroviškas daugiakanalis 5.1.2 3D kino teatro garsas

  „Philips Fidelio B8“ – tai 5.1.2 daugiakanalė aptakaus dizaino pailga garso kolonėlė, kurioje sumontuota iš viso 18 garsiakalbių (10 itin jautrių garsiakalbių ir 8 minkšto kupolo aukštųjų dažnių garsiakalbiai), todėl atkuriamas nuostabus garsas. Be to, prie tradicinės 5.1 sistemos pridėjome 2 papildomus patentuotus aukštyn nukreiptus garsiakalbius (kiekvieną jų sudaro 3 pagrindiniai įrenginiai ir 2 aukštųjų dažnių garsiakalbiai), kurie yra pakreipti tiksliai inžinierių apskaičiuotu kampu, kad garsas būtų nukreipiamas į lubas vektoriniu formatu suteikiant garsui aukščio efektą. Dėl „Dolby Atmos®“ ir „Philips“ patentuotos „Ambisound“ technologijos B8 atkuria plačiai pasklindantį ir apgaubiantį 3D garsą.

 • „Dolby Atmos®“ sukuria visiškai kitokį erdvės pojūtį

  „Dolby Atmos®“ sukuria visiškai kitokį erdvės pojūtį

  „Dolby Atmos®“ suteikia kitokį erdvumo pojūtį – visiškai kitoks aukščio efektas, dėl kurio jūs apgaubiami garsu ir sukuriamas plačiai pasklindantis 3D garso efektas, padedantis tikroviškai atkurti viršuje judančius objektus. Ši moderni erdvinio garso technologija atkuria viską – pradedant dialogais, tyliomis scenomis, baigiant drioksinčiomis veiksmo scenomis, o garsas išlieka stulbinamai aiškus, sodrus, detalus ir aiškus, todėl garso kokybė tiesiog pritrenkia. Visa tai leidžia mėgautis išskirtinai jaudinamais pramogų pojūčiais, kurie sustiprina jausmus ir sužadina emocijas.

 • „Ambisound“ technologija – plačiai pasklindantis erdvinis garsas

  „Ambisound“ technologija – plačiai pasklindantis erdvinis garsas

  Aptakaus dizaino pailgajame garsiakalbyje panaudota „Philips Ambisound“ padeda atkurti tikrovišką ir apgaubiantį daugiakanalį garsą. Apgaubiančiu 5.1 kan. garsu galima mėgautis bet kurioje vietoje, nepriklausomai nuo patalpos sąlygų, dydžio ir be kelių garsiakalbių ar besiraizgančių laidų. „Ambisound“ naudojami keli garsiakalbiai, kuriais sukuriamas tikras 5.1 kan. erdvinio garso efektas. Tradicinėse sistemose keli garsiakalbiai išdėstomi įvairiose patalpos vietose, o „Ambisound“ agaubiantį plačiai pasklindantį 5.1 kan. garsą atkuria iš plono pailgojo garsiakalbio, kuriuo sukuriamas psichoakustinis efektas, naudojamas vektorinis apdorojimas ir tiksliai pakreipti garsiakalbiai.

 • Specialus centrinis kanalas, kad aiškiai girdėtumėte balso skambesį

  Specialus centrinis kanalas, kad aiškiai girdėtumėte balso skambesį

  Daugelyje rinkoje siūlomų pailgųjų garsiakalbių centrinis kanalas yra sujungtas su 2.1 kanalu. Dėl šios priežasties balsas tampa neaiškus. „Philips Fidelio B8“ yra 2 specialūs centriniam kanalui skirti pagrindiniai įrenginiai. Kiekvienam jų įrengtas atskiras stiprintuvas ir skiriamas atskirai apdorojamas garso signalas. Tiksliai apdorojant garso signalą galima sukurti plačiau pasklindantį garsą nei garsiakalbiais, kuriuose naudojamas vienas garso signalas. Žiūrėdami filmus ir TV laidas naudotojai gali klausytis aiškaus dialogų garso. Tas pats taikoma ir žiūrint TV naujienas.

 • Aukštos kokybės minkšto kupolo aukštųjų dažnių garsiakalbiai – išskirtinai aiškūs aukštieji tonai

  Aukštos kokybės minkšto kupolo aukštųjų dažnių garsiakalbiai – išskirtinai aiškūs aukštieji tonai

  Aukštos klasės minkšto kupolo aukštųjų dažnių garsiakalbiai leidžia atkurti tolygius ir neiškraipytus aukštųjų dažnių garsus. Šiuo garsiakalbiu atkuriami itin švarūs aukštieji tonai, kurie paskleidžiami dar plačiau. „Philips Fidelio B8“ šonuose įrengti 2 aukštųjų dažnių garsiakalbiai yra pakreipti 45 laipsnių kampu, todėl aukštieji garsai nukreipiami į šonus, taip išplečiant garso lauką. Kartu su priekyje įrengtais garsiakalbiais kampu pakreipti aukštųjų dažnių garsiakalbiai ir „Philips“ patentuota „Ambisound“ technologija leidžia per B8 sukurti plačiau pasklindančio garso efektą.

 • Aptakaus ir aukštos kokybės dizaino korpusas puikiai dera prie televizoriaus

  Aptakaus ir aukštos kokybės dizaino korpusas puikiai dera prie televizoriaus

  Išskirtinis dėmesys dizainui ir inovatyvios technologijos – šis pailgasis garsiakalbis tikrai nustebins ir sužavės klausytojus. Šis garsiakalbis yra tiesus ir dailus, o apdaila – aukštos kokybės. Plonas ir aptakus 52 mm storio korpusas lengvai tilps po televizoriumi. Gaminant panaudotos išskirtinės medžiagos – vientisa aukštos kokybės viršutinė dalis ir metalinės priekinės grotelės bei deimantinio pjovimo aliuminio detalė padeda sukurti vienovės pojūtį. Estetiškoje garsiakalbio išvaizdoje nėra jokių nereikalingų detalių.

 • HDMI 4K2K praėjimas, kad galėtumėte mėgautis „Ultra HD“ turiniu

  HDMI 4K2K praėjimas, kad galėtumėte mėgautis „Ultra HD“ turiniu

  HDMI 4K2K standartiškai įdiegta HDMI 1.4. Dėl to yra palaikomas itin didelės raiškos (UHD) vaizdo įrašų turinys. Šiuo metu tai yra 4K, didžiausias jų yra 4096 pikselių į plotį ir 2160 pikselių į aukštį, o tai net keturis kartus daugiau, nei standartiniame 1080p HD ekrane. Čia kalbama ir apie truputį mažesnius 4K raiškos 3840 x 2160 pikselių ekranus. Abu šie formatai palaikomi per HDMI 1.4. Dėl 4K ekranų pažangios namų kino sistemos gali būti lyginamos su komerciniuose kino teatruose naudojamomis sistemomis. Jos greitai nepasens, nes šis standartas yra pritaikytas augančiai 4K televizijai.

 • „Bluetooth®“ („aptX®“ ir AAC) – leiskite muziką belaidžiu ryšiu

  „Bluetooth®“ („aptX®“ ir AAC) – leiskite muziką belaidžiu ryšiu

  „Bluetooth®“ („aptX®“ ir AAC) – leiskite muziką belaidžiu ryšiu

 • Valdymas vienu palietimu naudojant NFC su išmaniaisiais telefonais, skirtas susieti „Bluetooth“ ryšiu

  Valdymas vienu palietimu naudojant NFC su išmaniaisiais telefonais, skirtas susieti „Bluetooth“ ryšiu

  Paprastai susiekite „Bluetooth“ įrenginius vienu palietimu, naudodami NFC (artimo lauko ryšio angl. „Near Field Communications“) technologiją. Tiesiog spustelėkite išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį su NFC funkcija NFC srityje, kad įjungtumėte garsiakalbį, paleistumėte „Bluetooth“ siejimą ir pradėtumėte srautiniu perdavimu leisti muziką.

 • Galinga 220 W belaidė žemųjų dažnių kolonėlė – sodrūs ir galingi žemieji dažniai

  „Philips Fidelio B8“ kartu su galinga 220 W belaide žemųjų dažnių kolonėle, kurioje įmontuotas 8" žemyn nukreiptas garsiakalbis, leidžia mėgautis itin sodriais žemaisiais tonais. Kupolo formos pagrindo reflektorius ne tik neleidžia slopinti virpėjimo efekto, kai žemųjų dažnių kolonėlė padedama ant kilimo, bet ir sustiprina galingesnius ir sodresnius žemuosius tonus tolygiai paskleisdamas žemųjų dažnių garso bangas 360 laipsnių kampu. Dabar per žemyn nukreiptą belaidę žemųjų dažnių kolonėlę galite mėgautis kiekvienu žemuoju tonu bet kurioje patalpos vietoje, o atkuriami žemieji tonai išlieka sodrūs bei pasklinda tolygiai.

 • „Dolby TrueHD“ ir DTS – itin tikslus erdvinis garsas

  Mėgaukitės skaitmeniniu garsu ir išnaudokite daugiau muzikos ir filmų garso galimybių. „Dolby TrueHD“ ir „DTS Digital Surround“ padeda atkurti kiekvieną šaltinio garso detalę. Atkuriamo garso beveik neįmanoma atskirti nuo studijos garso įrašo. Taigi galite klausytis tokio garso, kokį jį sukūrė autoriai. „Dolby TrueHD“ ir „DTS Digital Surround“ patobulina skaitmeninį muzikos ir vaizdo įrašų garsą, kad galėtumėte mėgautis tikrovišku apgaubiančiu erdviniu garsu per namų kino garsiakalbį.

 • 2 HDMI jungtys – geriausias „Atmos®“ garsas

  HDMI jungtys yra labai svarbios, kad galėtumėte mėgautis geriausiu „Atmos®“ garsu ir vaizdu. „Philips Fidelio B8“ yra HDMI įvesties jungtys, per kuriuos tiesiai prie pailgojo garsiakalbio galite prijungti tokius vaizdo šaltinius kaip „Blu-ray“ leistuvai ar žaidimų pultai. Kad būtų lengviau ir paprasčiau, pailgąjį garsiakalbį galima prijungti prie televizoriaus per vieną HDMI ARC išvesties jungtį.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti