Nesusieta

  LCD monitorius

  „Full 3D“ potyris

  Pristatykite neprilygstamo 3D formato, puikios vaizdo kokybės pranešimus, kuriems peržiūrėti nereikia specialių akinių. Galimos 28 peržiūros, todėl galite pristatyti nuostabą keliančius vaizdus, ​​kurie sužavės jūsų auditoriją. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

LCD monitorius

107 cm (42 in), „Autostereoscopic 3D“, „Full HD“ BDL4251VS/00 Surasti panašius produktus

„Full 3D“ potyris

nenaudojant specialių akinių

 • „Autostereoscopic 3D“

  „Autostereoscopic 3D“

  Mėgaukitės stulbinančiu 3D potyriu, nedėvėdami specialių akinių – tai pasiekiama pasitelkus „Autostereoscopic 3D“ efektą. Naudojant išgaubtų lęšių technologiją išgaunamas puikus aiškumas ir gylis, dėl to 3D potyris tampa dar tikroviškesnis ir smagesnis.

 • Sukurta veikti ištisą parą ištisus metus

  Sukurta veikti ištisą parą ištisus metus

  Kadangi visuomet kažkas vyksta, mūsų ženklo ekranai sukurti naudojimui ištisą parą. Kadangi šio tipo modeliai pagaminti iš geriausių medžiagų, kad būtų užtikrinta aukščiausia kokybė, galite jais visiškai pasitikėti visą parą.

 • 3D turinio vizualizacija

  Programinės įrangos įrankiai pateikiami 3D turiniui leisti ir 3D bei 2D vizualizavimo parametrams valdyti. Tikrą 3D turinį galima sukurti pasitelkus papildinius, teikiamus populiariems 3D animacijos programinės įrangos paketams. Esamą 2D ar garso turinį galima konvertuoti į „2D-plus-Depth“ formatą. „2D-plus-Depth“ formatas yra suderinamas su esamais glaudinimo įrankiais, nes papildoma gylio dažnių juosta yra siaura.

 • 3D sistemos sprendimas

  Sistemos sprendimas sukurtas taip, kad būtų galima kuo geriau pakartotinai panaudoti turinį / koncepcijas iš 2D žymėjimo pramonės. Pagrindinė įgalinimo priemonė – lankstus formatas „2D-plus-Depth“, suteikiantis galimybę atskirti turinio kūrimą nuo turinio vizualizavimo. Atvaizdavimo branduolys, integruotas į „Autostereoscopic 3D“ ekranus, palaiko ypatingą vaizdo formatą – „Declipse“, įgalinantį tikrovišką erdvinį 3D efektą.

 • 3D ir 2D dvejopo režimo ekranas

  Ekraną galima pritaikyti įvairiais būdais, nes jis gali veikti ir 2D, ir 3D režimu. 4K UHD skiriamosios gebos ekrano plokštė: taip pasiekiama puiki vaizdo kokybė ir perteikiamos tikroviškos spalvos 2D ir 3D režimais. Integruotas atvaizdavimo branduolys suteikia turinio kūrėjams ir galutiniams naudotojams galimybę visapusiškai valdyti vaizdo kokybę ir gylio efekto charakteristikas.

 • Sumanusis įdėklas galiniame dangtelyje, kad galėtumėte įdėti nedidelį kompiuterį

  Profesionalūs kompiuteriai naudojami su dauguma viešumoje montuojamų ekranų. Dėl jų dažnai ekranas pastorėja ir atsiranda daugybė laidų. Dėl šios priežasties sukūrėme ekraną su išmaniąja anga nugarėlėje, kurioje puikiausiai telpa maži profesionalūs kompiuteriai. Be to, laidų tvarkymo sistema padeda tvarkingai sudėti laidus ir užtikrinti profesionalią išvaizdą.

 • Stilingos išvaizdos ploni grioveliai

  Dėl plonų griovelių viešasis ekranas atrodo stilingai ir puikiai tinka beveik bet kokioje aplinkoje. Be to, dėl šio dizaino ekranas puikiai tinka padalytos matricos vaizdo sienai.

 • „SmartPower“ energijai taupyti

  Galima valdyti fono apšvietimą ir iš anksto nustatyti, kad sistema 50 proc. sumažintų elektros vartojimą, taip sutaupant daug išlaidų energijai.

 • „Full HD“ LCD ekranas 1920 x 1080p

  Šio ekrano skiriamoji geba vadinama „Full HD“. Ši pažangiausia LCD ekrano technologija pasižymi didelės raiškos plačiaekrane skiriamąja geba, kurią sudaro 1080 progresyvių linijų, kurių kiekvienoje po 1920 pikselių. Tai leidžia pasiekti geriausią HD įvesties signalų vaizdo kokybę – iki 1080 linijų. Ši technologija sukuria puikų nemirgantį skenavimo vaizdą su optimaliu šviesumu ir nuostabiomis spalvomis. Šis gyvas ir ryškus vaizdas užtikrins geresnius įspūdžius.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti