Nesusieta

LCD monitorius

  LCD monitorius

  Pradėkite naują bendravimo erą

  Auditorijos dalyvavimas įgaus visiškai naują prasmę su 165 cm (65 col.) „Full HD“ LCD ekranu. Su jūsų pačių liečiamosiomis programomis, riba – tik fantazija! Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

LCD monitorius

165 cm (65 col.), „Multi-touch“, „Full HD“ BDL6545AT/00 Surasti panašius produktus

Pradėkite naują bendravimo erą

su daugiafunkciu liečiamuoju LCD ekranu

 • Sukurta veikti ištisą parą ištisus metus

  Sukurta veikti ištisą parą ištisus metus

  Kadangi visuomet kažkas vyksta, mūsų ženklo ekranai sukurti naudojimui ištisą parą. Kadangi šio tipo modeliai pagaminti iš geriausių medžiagų, kad būtų užtikrinta aukščiausia kokybė, galite jais visiškai pasitikėti visą parą.

 • Optinė lietimo technologija – pažangi vartotojo sąsaja

  Integruotoji optinė lietimo technologiją suteikia galimybę naudotis visiškai kitokia vartotojo sąsaja. Dėl ekrano kraštuose išdėstytų jutiklių vaizdas itin ryškus, o daugiafunkcė lietimo sąsaja leidžia išnaudoti visas naujų interaktyvių pritaikymo būdų galimybes.

 • Atvira prijungiamų specifikacijų anga (angl. Open Pluggable Specification Slot – OPS)

  Sukurta skaitmeninio parašo rinkai, atvira prijungiamųjų specifikacijų (OPS) anga skirta supaprastinti medijos grotuvo pakeitimą ar patobulinimą. Tiesiog įkiškite savo medijos grotuvą į ekraną ir būsite pasirengę. Nesvarbu, ar jūsų grotuvas yra mėgėjo, vidutinio ar profesionalaus medijos grotuvo lygio, OPS visiškai suderinama, tad ilgalaikiu požiūriu reiškia mažesnę nuosavybės kainą.

 • „SmartPower“ energijai taupyti

  Galima valdyti fono apšvietimą ir iš anksto nustatyti, kad sistema 50 proc. sumažintų elektros vartojimą, taip sutaupant daug išlaidų energijai.

 • Sumanusis įdėklas galiniame dangtelyje, kad galėtumėte įdėti nedidelį kompiuterį

  Profesionalūs kompiuteriai naudojami su dauguma viešumoje montuojamų ekranų. Dėl jų dažnai ekranas pastorėja ir atsiranda daugybė laidų. Dėl šios priežasties sukūrėme ekraną su išmaniąja anga nugarėlėje, kurioje puikiausiai telpa maži profesionalūs kompiuteriai. Be to, laidų tvarkymo sistema padeda tvarkingai sudėti laidus ir užtikrinti profesionalią išvaizdą.

 • Nuotolinis valdymas ir konfigūravimas per RS232

  Nuotoliniu valdymu naudotojas gali valdyti ir reguliuoti ekranus nuotoliniu būdu per RS232 protokolą. Naudodami CEC komandas galite bet kuriuo metu visiškai valdyti visus ekranus savo tinkle.

 • Temperatūros jutiklis matuoja sveikatos būklę

  Viešajame ekrane yra temperatūros jutiklis, kuris stebi vidinę įrenginio būklę. Jei vidinė temperatūra viršija iš anksto nustatytą ribą, automatiškai įjungiami du vidiniai ventiliatoriai, kad atvėsintų ekraną iki normalios būklės.

 • Pažangi apsaugos nuo vaizdų išlikimo funkcija

  LCD ekranuose ilgai likę statiniai vaizdai gali palikti šešėlinį atvaizdą arba vaizdo išlikimo efektą. Nors vaizdo išlikimas LCD ekranuose nėra ilgalaikis, norisi to išvengti, ypač vietose, kuri turinys rodomas ištisus metus ir ištisą parą.

 • Rūpinantis aplinka atitinka RoHS standartus

  „Philips“ kuria ir gamina ekranus pagal griežtus Pavojingų medžiagų naudojimo elektros ir elektroninėje įrangoje ribojimo (RoHS) standartus, kuriais ribojamas vario ir kitų toksinių medžiagų, kurie gali pakenkti aplinkai, naudojimas.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti