Blu-ray“ leistuvas

  Blu-ray“ leistuvas

  Tikrovė rado sau lygų atvaizdą

  Mėgaukitės nepaprastai puikia, realybę pranokstančia garso ir vaizdo kokybe. Šis elegantiškos išvaizdos „Blu-ray“ diskų grotuvas atkurs ryškų, aiškų vaizdą ir itin kokybišką garsą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

9000 series Blu-ray“ leistuvas

„Qdeo“ vaizdo procesorius, „TI Burr-Brown DACs“ BDP9500/12 Surasti panašius produktus

Tikrovė rado sau lygų atvaizdą

 • „Qdeo“ vaizdo apdorojimas tobulos formos filmams

  „Qdeo“ vaizdo apdorojimas tobulos formos filmams

  „Qdeo“ vaizdo apdorojimo technologija sukuria ramius ir natūralius vaizdus. Dauguma video rūšių turi triukšmo ir artefaktų, kurie išties erzina žiūrint aukštos raiškos televiziją. „Qdeo™“ apdorojimas sukuria vaizdą, kuris sumažina triukšmą, paryškina spalvą, padidina kontrastą, detales ir paryškina gilumo jausmą, todėl peržiūra tampa ramia, malonia ir įtraukiančia. Be to, „Qdeo™“ technologija veikia su visomis vaizdo šaltinių rūšimis, įskaitant „Blu-ray“, DVD ir netgi žemos kokybės internetinius vaizdo įrašus.

 • Subtitrų keitimasis plačiame ekrane jų nepametant

  Subtitrų keitimasis plačiame ekrane jų nepametant

  Subtitrų keitimasis yra patobulinta funkcija, leidžianti vartotojui rankiniu būdu nustatyti filmo subtitrus, patalpinant juos televizoriaus ar kompiuterio ekrane. Naudojantis nuotolinio valdymo pultu, vartotojas gali lengvai keisti subtitrus ekrano apačioje ar viršuje. Plačiuose ekranuose, tokiuose kaip 21:9 kino teatro ar projektoriuose, subtitrai kartais nutrūksta. Norint juos aiškiai matyti, vartotojas turi pakeisti ekrano kraštinių santykį, kuris panaikina plataus ekrano tikslą. Su šia funkcija, vartotojas gali išlaikyti tinkamą ekrano kraštinių santykį ir idealiai patalpinti subtitrus ekrane.

 • „DivX Ultra Certified“ užtikrina geresnį „DivX“ vaizdo įrašų atkūrimą

  „DivX Ultra Certified“ užtikrina geresnį „DivX“ vaizdo įrašų atkūrimą

  „DivX“ palaikymas – galite mėgautis „DivX“ koduotais vaizdo įrašais patogiai įsitaisę savo svetainėje. „DivX“ formatas yra MPEG4 standartu paremta vaizdų glaudinimo technologija, kurią naudojant galima išsaugoti didelius failus, pvz., filmus, anonsus ir muzikinius vaizdo klipus, tokiose laikmenose kaip CD-R/RW ir DVD įrašomieji diskai. „DivX Ultra“ suderina „DivX“ atkūrimą su puikiomis funkcijomis, tokiomis kaip integruoti subtitrai, keleto kalbų garsas, keletas takelių ir meniu, viename patogiame failų formate.

 • Paauksuotos AV jungtys, kad vaizdas ir garsas būtų geriausios kokybės

  Paauksuotos AV jungtys, kad vaizdas ir garsas būtų geriausios kokybės

  Paauksuotos AV jungtys, palyginti su tradicinėmis jungtimis, užtikrina geresnį garso signalo persiuntimą, nes yra patikimesnės ir tvirtesnės. Jos taip pat iki minimumo sumažina galimybę prarasti elektros signalą tarp stiprintuvo ir garso kolonėlių sistemos, todėl atkuriamas garsas yra nepaprastai tikroviškas.

 • „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD MA – HD 7.1 erdvinis garsas

  „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD MA – HD 7.1 erdvinis garsas

  „DTS-HD Master Audio“ ir „Dolby TrueHD“ suteikia 7.1 kanalų aukščiausios kokybės garsą iš „Blu-ray“ diskų. Atkuriamo garso beveik neįmanoma atskirti nuo studijose girdimo garso, todėl girdėsite būtent tai, ką girdi kūrėjai. „DTS-HD Master Audio“ ir „Dolby TrueHD“ – visapusiška didelės raiškos pramogų patirtis.

 • „TI Burr-Brown DACs“ itin detalaus garso atkūrimui

  „TI Burr-Brown DACs“ itin detalaus garso atkūrimui

  „TI Burr-Brown“ yra plačiai žinomas prekės ženklas, garsėjantis puikia kokybe, kuris specializuojasi audiofilų kokybės Hi-Fi komponentų, tokių kaip „Digital to Analog Converters“ (DACs), gaminime. „Philips“ pasitiki ir renkasi „TI Burr-Brown DACs“, kuris konvertuoja skaitmeninį garso signalą į analogišką garso signalą, naudojantis 192KHz atrankos diapazonu su 24 bitų skiriamąja geba. Informacija yra sugaunama iš pradinės analogiško garso bangos formos, todėl garsas tampa sodresnis.

 • Atskiro toriodalinio maitinimo tiekimas aiškiam garsui be triukšmo

  Atskiro toriodalinio maitinimo tiekimas aiškiam garsui be triukšmo

  Toriodalinis maitinimo tiekimas yra žiedo formos pagrindinis maitinimo transformatorius. Naudojant atskirus toriodalinio ir linijinio maitinimo tiekimus, užtikrinama, kad bus tiekiamas pastovus ir begarsis maitinimas skirtas analogiškiems garso signalams. Dizaino dėka galima išvengti bet kokio triukšmo, palyginus su įprastiniu dizainu, kuris turi skaitmeninio vaizdo ir analogišką garso signalą, dalinantis tuo pačiu maitinimo tiekimu, todėl gaunamas garsas yra švarus ir su mažu triukšmo kiekiu.

 • Tvirtas 3mm aluminio korpusas užtikrina optimalią kokybę

  Tvirtas 3mm aluminio korpusas užtikrina optimalią kokybę

  Tvirta viršutinė 3 mm aluminio dėžė užtikrina optimalią kokybę. Būdamas daug storesnis nei gamyklinės normos, šis korpusas yra pakankamai tvirtas, kad išvengtų vibravimų ar trikdžių, sklindančių iš kitų elektronių prietaisų, ir suteiktų „Blu-ray“ grotuvui elegantišką išvaizdą ir jausmą.

 • „BD-Live“ (2.0 profilis) – mėgaukitės papildomu „Blu-ray“ interneto turiniu

  „BD-Live“ (2.0 profilis) – mėgaukitės papildomu „Blu-ray“ interneto turiniu

  „BD-Live“ dar plačiau atveria duris į didelės raiškos pasaulį. Gaukite naujausią turinį vos prijungę „Blu-ray“ diskų grotuvą prie interneto. Nepakartojamas naujas turinys, pavyzdžiui, išskirtinis atsisiunčiamas turinys, tiesioginiai įvykiai, pokalbiai, žaidimai ir interneto parduotuvė – visa tai jau laukia jūsų. Pasinerkite į didelės raiškos „Blu-ray“ diskų atkūrimo ir „BD-Live“ pasaulį

 • „Hi-Speed USB 2.0“ jungtis suteikia galimybę leisti vaizdo ir muzikos įrašus iš „USB flash“ atmintinės

  „Hi-Speed USB 2.0“ jungtis suteikia galimybę leisti vaizdo ir muzikos įrašus iš „USB flash“ atmintinės

  Universalioji magistralė arba USB – tai protokolo standartas, kuris naudojamas kompiuteriams, periferiniams įrenginiams ir buitiniams elektronikos prietaisams patogiai susieti. „Hi-Speed USB“ įrenginiai gali pasiekti iki 480 Mbps duomenų perdavimo greitį (ankstesniuose USB įrenginiuose buvo pasiekiamas 12 Mbps). Jei naudosite „Hi-Speed USB 2.0“ jungtį, viskas, ką turėsite padaryti, – prijungti USB įrenginį, pasirinkti filmą, muziką ar nuotrauką ir šį turinį paleisti.

 • „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  Naudodami „EasyLink“ galite valdyti kelis prietaisus, (DVD grotuvą, „Blu-ray“ grotuvą, „SoundBar“ garsiakalbius, namų kiną ir televizorių) vienu nuotolinio valdymo pultu. Jis naudoja HDMI CEC industrinio standarto protokolą, dalinantis prietaisų funkcionalumu per HDMI laidą. Vienu mygtuko paspaudimu galite valdyti visą prijungtą HDMI CEC įrangą vienu metu. Dabar galite lengvai valdyti tokias funkcijas kaip budėjimo režimas ir atkūrimas.

 • Jutikliniai valdikliai leidžia sklandžiau ir lengviau pasiekti turinį

  Pakanka lengvai paliesti jutiklinį klavišą, kad būtų užregistruota jūsų įvestis. Nebereikės stipriai spaudyti gaminio klavišų!

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti