Bluetooth

  „Hi-Fi“ mikrosistema

  Mėgaukitės muzika naudodamiesi „Bluetooth“ belaide technologija

  BTM177 „Hi-Fi“ mikrosistema, kurioje integruota „Bluetooth“ technologija, suteiks jums galimybę mėgautis muzikos įrašais iš mobiliojo telefono ir kompiuterio per belaidį ryšį. Garso sistemoje yra tokios funkcijos kaip integruotas mikrofonas, skirtas skambinti telefonu laisvomis rankomis, ir galimybė perjungti skambučius ir muziką. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

„Hi-Fi“ mikrosistema

„Bluetooth“, integruoti garsiakalbiai skambučiams BTM177/12 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės muzika naudodamiesi „Bluetooth“ belaide technologija

iš mobiliojo telefono ar kompiuterio

 • Mėgaukitės MP3/WMA muzika tiesiai iš savo nešiojamų USB prietaisų

  Mėgaukitės MP3/WMA muzika tiesiai iš savo nešiojamų USB prietaisų

  Paprasčiausiai prijunkite savo prietaisą prie USB jungties „Philips Hi-Fi“ sistemoje. Jūsų skaitmeninė muzika bus tiesiogiai grojama iš jūsų prietaiso. Dabar galite dalintis ypatingomis akimirkomis su šeima ir draugams.

 • Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Garso įrašų glaudinimo technologija leidžia didžiulius skaitmeninės muzikos failus sumažinti iki 10 kartų nepabloginant garso kokybės. MP3 arba WMA yra du glaudinimo formatai, kuriuos naudojant skaitmenine muzika galima mėgautis „Philips“ grotuvu. Atsisiųskite MP3 arba WMA dainas iš įgaliotųjų muzikos svetainių internete arba kurkite savo MP3 arba WMA muzikos failus nukopijuodami CD diskus ir perkeldami juos į grotuvą.

 • Skaitmeninis garso valdymas optimaliam muzikos stiliaus nustatymui

  Skaitmeninis garso valdymas optimaliam muzikos stiliaus nustatymui

  Skaitmeninis garso valdymas siūlo galimybę iš anksto nustatyti „Jazz“, „Rock“, „Pop“ ir „Classic“ valdymą, kurį galite naudoti įvairių muzikos stilių dažnių optimizavimui. Kiekvienas režimas naudoja grafinio suvienodinimo technologiją, kuri automatiškai suderina garso balansą ir padidina svarbiausius jūsų pasirinkto muzikos stiliaus garso dažnius. Be to, skaitmeninis garso valdymas padeda mėgautis muzika, kruopščiai reguliuojant garso balansą ir derinant grojamos muzikos tipą.

 • Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas – sodrus ir dinamiškas garsas

  Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas – sodrus ir dinamiškas garsas

  Dinaminio žemųjų dažnių stiprinimo funkcija maksimaliai padidina mėgavimosi muzika galimybes: galite pasirinkti įvairiausius žemųjų dažnių muzikos garsų garsumo nustatymus – nuo mažo iki didelio – ir viskas vienu mygtuko paspaudimu! Žemiausi žemieji dažniai paprastai dingsta, kai sumažinate garsumą. Kad taip nenutiktų, galima įjungti dinaminį žemųjų dažnių stiprinimą ir šiuos dažnius sustiprinti, kad nuolatos galėtumėte mėgautis tokiu pat garsu – nesvarbu, kokį garsumą pasirinksite.

 • Mobiliojo telefono ir kompiuterio muzikos atkūrimas naudojant „Bluetooth“ technologiją

  Mobiliojo telefono ir kompiuterio muzikos atkūrimas naudojant „Bluetooth“ technologiją
 • Naudodamiesi Integruotu mikrofonas ir garsiakalbiais, galite skambinti mobiliuoju telefonu laisvomis rankomis

  Naudodamiesi Integruotu mikrofonas ir garsiakalbiais, galite skambinti mobiliuoju telefonu laisvomis rankomis
 • Automatinis perjungimas tarp telefono skambučių ir muzikos atkūrimo

  Automatinis perjungimas tarp telefono skambučių ir muzikos atkūrimo
 • Žemų dažnių ir aukštų tonų garsumo padidinimas

  Garso spektre aukšti ir žemi dažniai yra palyginus mažiau girdimi žmogaus ausiai - ypač esant tyliam garsui. Aktyvuodami garsumo funkciją, sustiprinsite žemus ir aukštus dažnius, todėl galėsite mėgautis labiau subalansuotu garsu.

 • 50 W RMS bendra išvesties galia

  Šis „Philips“ garsiakalbis turi 50 W RMS bendros išvesties galią. RMS (angl. „Root Mean Square“) yra tipinis garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, kuri yra perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamo garso galią. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

 • Dvigubo greičio MP3 skaitmeninis įrašymas vienu spustelėjimu – kompiuteris nereikalingas

  Paprasčiausiai įstatykite savo USB atminties įrenginį į „Philips" garso sistemos USB prievadą ir pradėkite įrašinėti mėgstamą muziką iš CD diskų į USB įrenginį arba MP3 grotuvą dvigubu greičiu – tai atliekama vienu prisilietimu ir nereikia kompiuterio.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti