Saeco AquaClean Kalkių šalinimo ir vandens filtras

Espreso kavos aparatams, 5000 puodelių kavos nešalinant kalkių*, Geresnis kavos skonis CA6903/00 Surasti panašius produktus
 • Išvirsite iki 5000 puodelių be aparato nukalkinimo*

  Saeco AquaClean

  Kalkių šalinimo ir vandens filtras

  CA6903/00 Surasti panašius produktus

  Su „Saeco“ patentuotu „AquaClean“ vandens filtru nuosėdas iš kavos aparato šalinti reikės tik po 5000 puodelių*. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Išvirsite iki 5000 puodelių be aparato nukalkinimo*

Su kiekvienu filtru galėsite paruošti iki 625 puodelių* kavos!

 • Dėl patentuotos vandens srovės vanduo optimaliai išvalomas

  Dėl patentuotos srovės technologijos vanduo pro vandens filtrą į visiškai automatinį kavos aparatą teka ilgiau. Dėl to vanduo geriau išvalomas ir užtikrinamas geresnis kavos skonis.

 • Itin akytas filtras sulaiko nešvarumus

  Kavos kokybei bet kokia smulki dalelė turi įtakos. Itin akytas filtras neleidžia nešvarumams užteršti vandens, todėl kiekvienas kavos puodelis bus šviežias, švarus ir skanus.

 • Naudojama jonų keitimo technologija natūraliai pašalina kalkes

  Naudojama jonų keitimo technologija pašalina kalkes iš į kavos aparatą pilamo vandens, todėl kalkių nuosėdos nesusidaro. Jei aparatui nurodžius filtras pakeičiamas laiku, naudodami kiekvieną filtrą paruošite iki 625 kavos puodelių*

 • Dėl itin akyto filtro mašinoje nesusidaro kamščių

  Dabar jau niekas nesutrukdys mėgautis kava. Itin akytas filtras neleidžia nešvarumams patekti į visiškai automatinį kavos aparatą, todėl vandens sistema lieka švari ir apsaugota nuo kamščių.

 • Įjungus „AquaClean“ nuosėdų šalinimo įspėjimas išjungiamas

  „AquaClean“ užtikrina, kad į visiškai automatinį kavos aparatą tekėtų tik švarus ir filtruotas vanduo, todėl nuosėdų šalinimo įspėjimas automatiškai išjungiamas. Galite be jokio vargo mėgautis geriausios kokybės kava. Aparatas nuosėdų šalinimo įspėjimo neįjungia iki filtrą pakeičiant 8 kartus. „AquaClean“ turintys aparatai ant vandens indo pažymimi lipduku.

 • Naudodami „Click&go“ sistemą be vargo suaktyvinsite filtrą

  Šią naudingą funkciją labai lengva įdiegti. Tiesiog įdėkite „AquaClean“ filtrą į visiškai automatinį „Saeco“ kavos aparatą ir suaktyvinkite per vartotojo sąsają bei mėgaukitės 5000 grynos kavos puodeliais. Kalkių šalinti nereikės iki filtrą pakeičiant 8 kartus. Su „AquaClean“ vandens filtru suderinami kavos aparatai ant vandens indo pažymimi lipduku.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Tikrasis puodelių skaičius priklauso nuo pasirinktos kavos rūšies, valymo ir skalavimo įpročių.
 • Tikrasis puodelių skaičius priklauso nuo pasirinktos kavos rūšies, valymo ir skalavimo įpročių.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti