HD vaizdo kamera

  HD vaizdo kamera

  Lengva filmuoti ir dalytis puikiomis akimirkomis

  „ESee“ vaizdo kamera CAM102 rodo prisiminimus, kurie išlieka skaidrūs kaip krištolas – įrašoma „Full HD“ raiška. Darykite vaizdo įrašus vienu mygtuko paspaudimu ir iškart dalykitės jais per televizorių ir internetu. Lengvai junkitės prie įrenginių su integruotu USB kištuku.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Lengva filmuoti ir dalytis puikiomis akimirkomis

Atgaivinkite prisiminimus HD raiška

 • Užtenka paspausti vieną mygtuką, kad galėtumėte iškart filmuoti puikias akimirkas

  Užtenka paspausti vieną mygtuką, kad galėtumėte iškart filmuoti puikias akimirkas

  Nebepraleiskite nė vienos nuostabios akimirkos. „Philips“ vaizdo kameros greitai įjungiamos, tad galite pradėti filmuoti akimirksniu. Dėl kelių pažangių funkcijų, pvz., didelės spartos procesoriaus ir specialaus signalo apdorojimo, „Philips“ vaizdo kamerą įjungsite per dvi sekundes. Mygtukai sukurti galvojant apie paprastumą, tad užtenka spustelėti vieną mygtuką, kad pradėtumėte filmuoti didele raiška. Su „Philips“ vaizdo kamera visada būsite pasirengę nufilmuoti stulbinančius įvykius, nepraleisdami nė mirksnio.

 • Greitas dalijimasis, kad galėtumėte siųsti el. paštu arba skelbti „Facebook“ ar „YouTube“ svetainėse

  Greitas dalijimasis, kad galėtumėte siųsti el. paštu arba skelbti „Facebook“ ar „YouTube“ svetainėse

  Su integruota „Windows“ programine įranga galite be vargo skelbti savo filmukus tokiose interneto svetainėse, kaip „YouTube“, „Facebook“, „Twitter“ ir „Vimeo“. „Mac“ kompiuterių naudotojai gali lengvai tvarkyti, redaguoti ir dalytis su „iMovie“ iš „iLife“. „Philips“ vaizdo kameros HD vaizdo formatas (h.264) su pažangiais glaudinimo metodais gali sukurti mažesnius failus nei standartinės vaizdo kameros, skaitmeniniai fotoaparatai ir mobilieji telefonai, be to, neprarandama vaizdo įrašų kokybė ir vaizdo įrašais galite dalytis greičiau! Šiuos failus taip pat galite naudoti ir kitose programose, pvz., „iPhoto“ ir „Windows Movie Maker“.

 • Atgaivinkite atsiminimus „Full HD“ vaizdo įrašuose su smulkiausiomis detalėmis

  Atgaivinkite atsiminimus „Full HD“ vaizdo įrašuose su smulkiausiomis detalėmis

  Filmuokite ir džiaukitės visos didelės raiškos („Full HD“ 1080p) vaizdo įrašais. „1080“ reiškia ekrano skyrą, t. y. jame esančių horizontalių linijų skaičių. „p“ reiškia pažangųjį skenavimą arba kiekvienos linijos kadre pasirodymą iš eilės. 1080p – tai geresnė vaizdo kokybė, nei siūlo įprasti mobilieji telefonai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Be to, ši vaizdo kamera naudoja tokį pat vaizdo formatą kaip ir „Blue-ray“ diskų grotuvai ir diskai – H.264. Šis itin modernus formatas perteikia puikią HD vaizdo kokybę, todėl galite išsaugoti tobulo ryškumo atsiminimus vaizdo įrašuose.

 • 3 sek. išankstinis įrašas leidžia užfiksuoti netikėtas akimirkas

  3 sek. išankstinis įrašas leidžia užfiksuoti netikėtas akimirkas

  Kartais geriausios gyvenimo akimirkos užklumpa netikėtai. Bet su 3 sek. išankstinio įrašymo funkcija galite įrašyti dar daugiau, net jei nuspausite mygtuką keliomis sekundėmis per vėlai. Pasirinkus 3 sek. išankstinio įrašymo funkciją, vaizdo kamera pradės automatiškai filmuoti tris sekundes prieš jums nuspaudžiant įrašymo mygtuką. Naudojant šią nuolat veikiančią atsarginę funkciją, svarbios akimirkos visada liks jūsų vaizdo įrašuose.

 • „MicroSD“ kortelių lizdas – iki 32 GB 16 val. trukmės HD vaizdo įrašams

  „MicroSD“ kortelių lizdas – iki 32 GB 16 val. trukmės HD vaizdo įrašams

  „Philips“ vaizdo kamera turi „Micro SD“ kortelių lizdą, tad dabar galite filmuoti, kiek tik norite. Mažos, bet talpios „Micro SD“ kortelės patikimai saugo jūsų vaizdo įrašus ir nuotraukas. Mažas dydis reiškia ir tai, kad visiškai nesunku įsimesti ir nešiotis kelias papildomas korteles. Kortelių angai tinka visos universalios „Micro SD“ kortelės, tad galite išplėsti atmintį iki 32 GB talpos, kurios užtenka 16 val. vaizdo įrašui HD raiška. Filmuokite be rūpesčių.

 • Iki 5 megapikselių raiška aukštos kokybės nuotraukoms

  Iki 5 megapikselių raiška aukštos kokybės nuotraukoms
 • Tiesioginė jungtis su televizoriumi per HDMI, kad galėtumėte savo įrašus peržiūrėti HD raiška

  Tiesioginė jungtis su televizoriumi per HDMI, kad galėtumėte savo įrašus peržiūrėti HD raiška
 • Integruotas USB kištukas paprastai jungčiai su PC arba MAC

  Integruotas USB kištukas paprastai jungčiai su PC arba MAC
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti