„Zenit“ kino garsiakalbiai

  Įvertinkite „Zen“ grožį ir pojūtį

  Įvertinkite tyrą „Philips Zenit“ kino garsiakalbių paprastumą ir pasimėgaukite natūraliu, subalansuotu garsu, sklindančiu iš modernių, autentiškų medžiagų pagamintų garsiakalbių. Dėl sumanaus laidų ištiesimo ir belaidžio žemųjų dažnių garsiakalbio nebus jokios netvarkos. Liks tik puiki patirtis. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

„Zenit“ kino garsiakalbiai

3.1 kan. belaidė žem. dažnių kolonėlė, „Bluetooth®“ ir NFC, HDMI 4K–2K CSS5330G/12 Surasti panašius produktus

Įvertinkite „Zen“ grožį ir pojūtį

Jokių laidų, jokios netvarkos

 • HDMI 4K2K praėjimas, kad galėtumėte mėgautis „Ultra HD“ turiniu

  HDMI 4K2K praėjimas, kad galėtumėte mėgautis „Ultra HD“ turiniu

  HDMI 4K2K standartiškai įdiegta HDMI 1.4. Dėl to yra palaikomas itin didelės raiškos (UHD) vaizdo įrašų turinys. Šiuo metu tai yra 4K, didžiausias jų yra 4096 pikselių į plotį ir 2160 pikselių į aukštį, o tai net keturis kartus daugiau, nei standartiniame 1080p HD ekrane. Čia kalbama ir apie truputį mažesnius 4K raiškos 3840 x 2160 pikselių ekranus. Abu šie formatai palaikomi per HDMI 1.4. Dėl 4K ekranų pažangios namų kino sistemos gali būti lyginamos su komerciniuose kino teatruose naudojamomis sistemomis. Jos greitai nepasens, nes šis standartas yra pritaikytas augančiai 4K televizijai.

 • Valdymas vienu palietimu naudojant NFC su išmaniaisiais telefonais, skirtas susieti „Bluetooth“ ryšiu

  Valdymas vienu palietimu naudojant NFC su išmaniaisiais telefonais, skirtas susieti „Bluetooth“ ryšiu

  Paprastai susiekite „Bluetooth“ įrenginius vienu palietimu, naudodami NFC (artimo lauko ryšio angl. „Near Field Communications“) technologiją. Tiesiog spustelėkite išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį su NFC funkcija NFC srityje, kad įjungtumėte garsiakalbį, paleistumėte „Bluetooth“ siejimą ir pradėtumėte srautiniu perdavimu leisti muziką.

 • „Dolby Digital“ ir „Pro Logic II“ erdvinis garsas

  „Dolby Digital“ ir „Pro Logic II“ erdvinis garsas

  Integruotas „Dolby Digital“ dekoderis panaikina išorinio dekoderio poreikį, apdorodamas visus šešis garso informacijos kanalus ir suteikdamas erdvinio garso ir natūralios aplinkos potyrį bei dinaminę realybę. „Dolby Pro Logic II“ siūlo penkių kanalų aplinkos apdorojimo bet kokiais stereo šaltiniais kanalus.

 • Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“ iš jūsų muzikos įrenginių

  Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“ iš jūsų muzikos įrenginių
 • MTM garsiakalbiai atkuria aiškų ir kokybišką garsą

  Vidutinių dažnių-aukštų dažnių-vidutinių dažnių (MTM) konfigūracija, taikoma visuose pagrindiniuose ir palydoviniuose garsiakalbiuose, leidžia atkurti aiškų ir tikrovišką garsą, neatsižvelgiant į klausymosi padėtį. Visada galėsite mėgautis tyru garsu be jokių iškraipymų.

 • Žemųjų dažnių garsiakalbio žemų dažnių reflektorius sklandžiai atkuria garsus

  Garsą skleisdamas 360 laipsnių kampu, kupolo formos žemų dažnių reflektorius perteikia stipresnius ir sodresnius žemų dažnių garsus. Dėl tokios konstrukcijos žemųjų dažnių garsiakalbį pastačius ant kilimo garsas nenuslopinamas.

 • Tikros medienos apdaila, papuošianti namų interjerą

  Tikros medienos apdaila, papuošianti namų interjerą

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti