Nešiojamasis radijas

  Nešiojamasis radijas

  Klausykitės DAB+ radijo keliaudami!

  Pasinaudokite visais radijo privalumais keliaudami. Nešiojamasis „Philips DA1200/12 DAB“ radijas – tai itin aiškus garsas, greitas nuskaitymas ir FM/DAB iš anksto nustatytos stotys. Šis į kišenę telpantis radijas su integruotu įkraunamu akumuliatoriumi yra puikus kelionės draugas. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Nešiojamasis radijas

DAB+ / FM, skaitmeninis derinimas, 20 iš anksto nustatomų stočių, stereo ausinnės, Įkraunama baterija DA1200/12 Surasti panašius produktus

Klausykitės DAB+ radijo keliaudami!

 • Didelis LCD ekranas – patogu peržiūrėti informaciją tamsoje

  Didelis LCD ekranas – patogu peržiūrėti informaciją tamsoje

  Yra apšviestas LCD ekranas, todėl vos pažvelgę galėsite aiškiai peržiūrėti informaciją ir naudotis prietaisu net esant prieblandai.

 • Aiškus, netraškantis DAB+ radijas

  Aiškus, netraškantis DAB+ radijas

  DAB (skaitmeninė garso transliacija) skaitmeninis radijas, savo galimybėmis lenkiantis FM analogines transliacijas, yra naujas būdas transliuoti radijo laidas antžeminių siųstuvų tinklu. Jis suteikia klausytojams daugiau pasirinkimų ir informacijos, perteikiamos aiškiu, be traškesių, kokybišku garsu. Technologija leidžia imtuvui prisijungti prie stipriausio aptikto signalo. DAB+ skaitmeninių stočių dažnių nereikia įsiminti, programos suderinamos pagal stoties pavadinimą, todėl keliaujant jų nereikia suderinti iš naujo.

 • Kompaktiško ir lengvo dizaino – tobulai tinka kelionėms

  Šio MINI įkroviklio kompaktiškas ir lengvas dizainas paverčia jį tobulu kelionių palydovu, kuris užtikrina visų jūsų įrenginių gyvybę.

 • Jei norite muzikos klausytis vienas, prie stereofoninių ausinių lizdo prijunkite ausines

  Prijunkite ausines prie šio „Philips“ įrenginio ir mėgaukitės muzika vieni, kad ir kur būtumėte. Prijunkite prie grotuvo ausines ir klausykitės nepakartojamos garso kokybės muzikos netrukdydami kitiems.

 • DAB+, DAB ir FM – klausykitės radijo su malonumu

  DAB+/DAB (skaitmeninė garso transliacija) skaitmeninis radijas, savo galimybėmis lenkiantis FM analogines transliacijas, yra naujas būdas transliuoti radijo laidas antžeminių siųstuvų tinklu. Jis suteikia klausytojams daugiau pasirinkimų ir informacijos, perteikiamos aiškiu, be traškesių, kokybišku garsu. Technologija leidžia imtuvui prisijungti prie stipriausio aptikto signalo. DAB+ ar DAB skaitmeninių stočių dažnių nereikia įsiminti, programos suderinamos pagal stoties pavadinimą, todėl keliaujant jų nereikia suderinti iš naujo.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti