prijungimo stotelių pramogų sistema

  prijungimo stotelių pramogų sistema

  Prijunkite ir garsiai paleiskite skaitmeninę muziką

  Išlaisvinkite savo muziką ir mėgaukitės ja nuostabiu garsu su draugais. Tiesiog įstatykite „iPod“ į aptakų ir kompaktišką DC199B – galėsite mėgautis dinamišku garsu ir svarbiausiomis funkcijomis, kurios leis klausytis muzikos būtent taip, kaip patinka jums. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

prijungimo stotelių pramogų sistema

„USB Direct“, FM skaitmeninis imtuvas DC199B/12 Surasti panašius produktus

Prijunkite ir garsiai paleiskite skaitmeninę muziką

 • Vienu metu grokite ir įkraukite savo „iPod“

  Vienu metu grokite ir įkraukite savo „iPod“

  Mėgaukitės mėgstama MP3 muzika, kol kraunate savo „iPod“! Prisijungimo stotelė leis prijungti „iPod“ grotuvą tiesiai prie prijungimo stotelių pramogų sistemos, todėl galėsite klausytis mėgstamos muzikos aukščiausios kokybės garsu. Be to, jūsų „iPod“ bus kraunamas, kol groja, todėl galėsite mėgautis muzika ir nesirūpinti, kad išsieikvos jūsų „iPod“ akumuliatorius. Nuotolinio valdymo pultu ieškokite, pasirinkite ir atkurkite muziką, įrašytą jūsų „iPod“ grotuve. Prijungimo stotelių pramogų sistema automatiškai įkraus jūsų „iPod“ grotuvą, kol jis bus prijungtas.

 • Mėgaukitės MP3/WMA muzika tiesiai iš savo nešiojamų USB prietaisų

  Mėgaukitės MP3/WMA muzika tiesiai iš savo nešiojamų USB prietaisų

  Paprasčiausiai prijunkite savo prietaisą prie USB jungties „Philips Hi-Fi“ sistemoje. Jūsų skaitmeninė muzika bus tiesiogiai grojama iš jūsų prietaiso. Dabar galite dalintis ypatingomis akimirkomis su šeima ir draugams.

 • Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas – sodrus ir dinamiškas garsas

  Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas – sodrus ir dinamiškas garsas

  Dinaminio žemųjų dažnių stiprinimo funkcija maksimaliai padidina mėgavimosi muzika galimybes: galite pasirinkti įvairiausius žemųjų dažnių muzikos garsų garsumo nustatymus – nuo mažo iki didelio – ir viskas vienu mygtuko paspaudimu! Žemiausi žemieji dažniai paprastai dingsta, kai sumažinate garsumą. Kad taip nenutiktų, galima įjungti dinaminį žemųjų dažnių stiprinimą ir šiuos dažnius sustiprinti, kad nuolatos galėtumėte mėgautis tokiu pat garsu – nesvarbu, kokį garsumą pasirinksite.

 • Pažadinimo ir išjungimo laikmačio funkcijos

  Pažadinimo ir išjungimo laikmačio funkcijos

  Daugelis žadintuvų turi daugybę žadinimo parinkčių. Šis „Philips“ laikrodis-radijas pažadina jus radijo ar tradiciniais signalo garsais. Išjungimo laikmatis leidžia užprogramuoti muziką norimam laiko tarpui pagal tai, kada maždaug užmiegate. Nesvarbu, ko jums reikia, ar rytinio monotoniško garso signalo, ar mėgstamos muzikos prieš užmiegant – šiame laikrodyje-radijuje yra viskas.

 • Skaitmeninis išankstinis stočių nustatymas

  Skaitmeninis išankstinis stočių nustatymas
 • 4 colių garsiakalbiai užtikrins sodresnius bosus ir platesnį garso spektrą

  4 colių garsiakalbiai užtikrins sodresnius bosus ir platesnį garso spektrą
 • Bendras sistemos ir „iPod“ nuotolinio valdymo pultas

  Bendras sistemos ir „iPod“ nuotolinio valdymo pultas
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti