prijungimo stotelių pramogų sistema

  prijungimo stotelių pramogų sistema

  Mėgaukitės puikios kokybės muzika per „GoGear“ dideliu garsumu

  Naudodami elegantišką „Philips“ prijungiamą pramogų sistemą DC950 galite klausytis muzikos iš skaitmeninio garso ir vaizdo įrašų leistuvo „GoGear“ ir tuo pat metu jį įkrauti. Mėgaukitės sodriais žemaisiais dažniais per du „wOOx“ garsiakalbius. Daugiau muzikos klausymo galimybių suteiks FM radijas. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

prijungimo stotelių pramogų sistema

FM skaitmeninis imtuvas, MP3 sąsaja, montuojama prie sienos DC950/12 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės puikios kokybės muzika per „GoGear“ dideliu garsumu

per „wOOx“ garsiakalbius

 • FM išankstinis funkcijų nustatymas

  FM išankstinis funkcijų nustatymas

  Skaitmeninis FM radijas siūlo papildomų muzikos kolekcijos parinkčių „Philips“ garso sistemoje. Paprasčiausiai suraskite norimą stotį, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Su iš anksto nustatyta radijo stotimi, kurią galima išsaugoti, galite greitai pasiekti savo mėgstamą radijo stotį ir nereikia kiekvieną kartą iš naujo nustatyti dažnių.

 • „MP3 Link“ nešiojamos muzikos atkūrimui

  „MP3 Link“ nešiojamos muzikos atkūrimui

  „MP3 Link“ jungtis leidžia tiesiogiai atkurti MP3 turinį iš nešiojamų medijos grotuvų. Be to, kad galite mėgautis ypatinga mėgstamos muzikos kokybe savo garso sistemoje, „MP3 Link“ naudoti yra labai patogu, nes visa, ko jums reikia, tai prijungti nešiojamą MP3 grotuvą prie garso sistemos.

 • Du „wOOx“ garsiakalbiai perteikia stipresnius žemuosius dažnius

  Du „wOOx“ garsiakalbiai perteikia stipresnius žemuosius dažnius

  „wOOx“ technologija sukuria puikų bosų skambesį išskirdama ir sustiprindama žemuosius dažnius – taip pagerinamas bosų ir viso garso perteikimas.

 • Stilingas plonas dizainas su galimybėmis statyti ant stalo ar tvirtinti prie sienos

  Stilingas plonas dizainas su galimybėmis statyti ant stalo ar tvirtinti prie sienos

  Tobulas plono ir universalaus dizaino derinys, jūsų „Philips“ garso sistema yra sukurta įsilieti į gyvenamą erdvę. Garso sistemos pagrindas yra stovas, todėl sistema gali būti saugiai ir gražiai patalpinta ant lentynos ar spintelės. Jei montuojate prie sienos, galite naudotis visomis lanksčiomis stovinčio stovo savybėmis.

 • Skaitmeninis garso valdymas optimaliam muzikos stiliaus nustatymui

  Skaitmeninis garso valdymas optimaliam muzikos stiliaus nustatymui

  Skaitmeninis garso valdymas siūlo galimybę iš anksto nustatyti „Jazz“, „Rock“, „Pop“ ir „Classic“ valdymą, kurį galite naudoti įvairių muzikos stilių dažnių optimizavimui. Kiekvienas režimas naudoja grafinio suvienodinimo technologiją, kuri automatiškai suderina garso balansą ir padidina svarbiausius jūsų pasirinkto muzikos stiliaus garso dažnius. Be to, skaitmeninis garso valdymas padeda mėgautis muzika, kruopščiai reguliuojant garso balansą ir derinant grojamos muzikos tipą.

 • 30 W RMS bendra išvesties galia

  30 W RMS bendra išvesties galia
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti