prijungimo stotelių pramogų sistema

  DVD playback

  prijungimo stotelių pramogų sistema

  Mėgaukitės vaizdo įrašais iš „iPod“, DVD ir SD kortelės

  Mėgaukitės DVD ir „iPod“ vaizdo įrašais 22,9 cm (9 in) įstrižainės spalviniame plačiaekraniame kompaktiškame „Philips“ DCP951. Jis turi „iPod“ skirtą įtraukiamą adapterį ir integruotus SD/MMC kortelės lizdus, tad galite žiūrėti „DivX“ filmus ar skaitmenines nuotraukas iš įvairių šaltinių. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

prijungimo stotelių pramogų sistema

22, 9 cm (9 col.) spalvotas ekranas, DVD įrašo peržiūra DCP951/12 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės vaizdo įrašais iš „iPod“, DVD ir SD kortelės

 • 22,9 cm (9 col.) TFT spalvotas LCD ekranas su 16:9 plačiaekranio vaizdo formatu

  22,9 cm (9 col.) TFT spalvotas LCD ekranas su 16:9 plačiaekranio vaizdo formatu

  Spalvotas LCD ekranas suteikia galimybę mėgautis natūraliais vaizdais, demonstruoti ypatingas nuotraukas, žiūrėti mėgstamus filmus ir klausytis muzikos – aiški kiekviena detalė ir viskas trykšta ryškiomis spalvomis – lyg tai būtų aukštos kokybės spaudiniai. 16:9 plačiaekranio vaizdo kraštinių santykis taikomas tiek standartinei, tiek didelės raiškos skaitmeninei televizijai. Įrenginio taikomas 16:9 kraštinių santykis reiškia, kad vaizdas rodomas be juostų viršuje ir apačioje, be to, dėl to visiškai nesuprastėja kokybė – tai būdinga keičiant mastelį, kad vaizdas tilptų kitokio didžio ekrane.

 • Vienu metu grokite ir įkraukite savo „iPod“

  Vienu metu grokite ir įkraukite savo „iPod“

  Mėgaukitės mėgstama MP3 muzika, kol kraunate savo „iPod“! Prisijungimo stotelė leis prijungti „iPod“ grotuvą tiesiai prie prijungimo stotelių pramogų sistemos, todėl galėsite klausytis mėgstamos muzikos aukščiausios kokybės garsu. Be to, jūsų „iPod“ bus kraunamas, kol groja, todėl galėsite mėgautis muzika ir nesirūpinti, kad išsieikvos jūsų „iPod“ akumuliatorius. Nuotolinio valdymo pultu ieškokite, pasirinkite ir atkurkite muziką, įrašytą jūsų „iPod“ grotuve. Prijungimo stotelių pramogų sistema automatiškai įkraus jūsų „iPod“ grotuvą, kol jis bus prijungtas.

 • Žiūrėkite DVD, DVD+/-R ir DVD+/-RW, (S)VCD, „DivX®“ ir MPEG4 kino filmus

  Žiūrėkite DVD, DVD+/-R ir DVD+/-RW, (S)VCD, „DivX®“ ir MPEG4 kino filmus

  Su „DivX®“ funkcija galite patogiai mėgautis „DivX®“ koduotais vaizdo įrašais savo svetainėje. DivX medijos formatas yra MPEG4 paremta vaizdo glaudinimo technologija, kuri leidžia saugoti didesnes bylas: filmus, anonsus ir muzikinius klipus CD-R/RW, atminties kortelėse ir DVD įrašomų diskų laikmenose. „DivX®“ kompaktinius diskus galima žiūrėti tam tikruose DVD grotuvuose, DVD įrašytuvuose ir namų kino sistemose.

 • SD / MMC kortelių lizdas filmų ir nuotraukų peržiūrai

  SD / MMC kortelių lizdas filmų ir nuotraukų peržiūrai

  Žiūrėkite ir dalykitės savo vaizdo įrašais, nuotraukomis ir muzika – lengvai ir iškart. Ypač patogu – grotuvas turi integruotą kortelių lizdą SD / MMC atminties kortelėms. Paprasčiausiai įdėkite atminties kortelę į lizdą grotuvo šone ir galite pasiekti kortelėje laikomus multimedijos failus.

 • Mėgaukitės iki 2,5 val. atkūrimu su integruotu akumuliatoriumi*

  Mėgaukitės iki 2,5 val. atkūrimu su integruotu akumuliatoriumi*

  Šiame „Philips“ grotuve yra kompaktiškas integruotas įkraunamas akumuliatorius. Iki 2,5 valandų nepertraukiamo filmų, nuotraukų ir muzikos atkūrimo vienu įkrovimu. Tiesiog prijunkite maitinimo laidą ir įkraukite grotuvą – argi ne paprasta.

 • Rodykite skaidrių demonstracijas, pavienes nuotraukas ar miniatiūras

  Rodykite skaidrių demonstracijas, pavienes nuotraukas ar miniatiūras
 • Bendras sistemos ir „iPod“ nuotolinio valdymo pultas

  Bendras sistemos ir „iPod“ nuotolinio valdymo pultas
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti