Sinchronizavimo ir įkrovimo laidas

  Prijunkite prie kompiuterio per USB

  Prijunkite „iPad“, „iPhone“ arba „iPod“ prie kompiuterio ir sinchronizuokite muziką, programas, nuotraukas, atnaujinimus ir kt. Įkraukite įrenginį prijungę jį esamu USB sieniniu arba automobiliniu įkrovikliu. Tai puikus atsarginis arba pakeitimo laidas! Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Sinchronizavimo ir įkrovimo laidas

skirta „iPad“, „iPhone“ ir „iPod“ DLC2404I/10 Surasti panašius produktus

Prijunkite prie kompiuterio per USB

kad įkrautumėte ir sinchronizuotumėte su „iTunes“

 • Puikus atsarginis arba pakeitimo laidas, kurį verta turėti

  Šis 30 kontaktų perėjimas į USB 2.0 labai svarbus norint sinchronizuoti ir įkrauti „iPad“, „iPhone“ arba „iPod“. Nešiokitės jį su savimi, turėkite ant stalo arba pakeiskite juo pamestą laidą, kad visada galėtumėte prisijungti ir įkrauti, kai tik to prireikia.

 • Naudojant USB laidą kraunama per kompiuterį arba USB sieninį ar automobilinį įkroviklį

  Šis 30 kontaktų perėjimas į USB 2.0 jungiamas prie kompiuterio per USB, todėl galite lengvai krauti savo „iPad“, „iPhone“ arba „iPod“. Jį taip pat galima jungti prie bet kurio sieninio ar automobilinio USB įkroviklio ir įkrauti „iPad“, „iPhone“ arba „iPod“.

 • USB kabelis, skirtas „iPad“, „iPhone“ arba „iPod“ su kompiuteriu sinchronizuoti

  Šis 30 kontaktų perėjimas į USB 2.0 jungiamas prie kompiuterio per USB, todėl galite lengvai sinchronizuoti savo „iPad“, „iPhone“ arba „iPod“ su „iTunes“, kad galėtumėte persiųsti muziką, nuotraukas, programas, naujinimus ir kt.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti