Sieninė stotelė

  Sieninė stotelė

  Prijungiama krovimo stotelė

  Kraukite „iPhone“ ar „iPod“ saugioje vietoje. Įrenginys laikomas ant unikalios paminkštintos viršutinės dalies, todėl nereikia jokių didelių prilaikymo įdėklų. Biure, miegamajame ar virtuvėje – tiks bet kurioje vietoje, kur norite krauti patogiai ir be jokių laidų. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Prijungiama krovimo stotelė

saugiam ir tvarkingam maitinimui

 • Daugiau galios greitesniam įkrovimui

  Daugiau galios greitesniam įkrovimui

  Nesėdėkite ir nelaukite, kol jūsų prietaisas įsikraus! Didesnė šio įkroviklio galia užtikrina visišką jūsų prietaiso įkrovimą per trumpesnį laiką, palyginti su standartiniais ir mažiau galingais įkrovikliais.

 • Tvarkingas dizainas veikia be prilaikymo įdėklų

  Paminkštintas viršus prilaiko „iPhone” arba „iPod”, tad nereikia prilaikymo įdėklų, o jūsų kambariai lieka švarūs ir neužgriozdyti. Jis taip pat paslepia jungtį, kai ji nenaudojama, tad tai tikra yra diskretiškas ir patrauklus įkrovimo sprendimas.

 • Sukamasis spaustukas geriausiai padėčiai pasirinkti

  30 adatėlių stotelės jungtis pati pasisuka, tad galite tiesiog atremti savo prietaisą į palaikymą, ir nereikia jokių sunkių lopšių ar prilaikymo įdėklų.

 • Prijungiama krovimo stotelė saugiam įrenginio įkrovimui

  Ant sienos montuojama stotelė taps saugia vieta jūsų „iPhone” ar „iPod” įkrauti. Tiesiog prijunkite stotelę prie sienos ir įstatykite savo „iPhone” ar „iPod” – taip šie prietaisai nestovės ant grindų, kur ant jų gali kas nors užlipti, ir bus apsaugoti nuo skysčių ir netvarkos ant stalo.

 • Saugiai įkraukite savo „iPod“ arba „iPhone”

  Prijungę savo prietaisą prie kabelinio įkroviklio ir palikdami jį ant grindų ar stalo, rizikuojate, kad jūsų „iPod” ar „iPhone” bus sumindytas arba apgadintas jį apliejus ar aptaškius. Naudodami sieninį įkroviklį galėsite ramiai palikti savo „iPod” ar „iPhone” saugiai krautis.

 • Paverskite bet kurį elektros lizdą patogia stotele

  Biure, miegamajame ar virtuvėje – „WallDock“ lengvai prijungiamas bet kur, kur jums reikia patogaus, laidų nereikalaujančio įkrovimo. Be to, jis pakankamai mažas, kad galėtumėte jį pasiimti į keliones, tad būsite pasirengę įkrauti savo prietaisus atvykę.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti