garsiakalbių sistema

  garsiakalbių sistema

  Jūsų namams tinkamas garsas

  Kompaktiška „Philips“ DS1150/12 garsiakalbių sistema automatiškai sinchronizuojama su „iPhone“ / „iPod“ laikrodžio nustatymais ir atkuria sodrų garsą. Kad būtų patogiau, yra naktinė lemputė ir antro mobiliojo įrenginio įkrovimo funkcija. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

garsiakalbių sistema

su 30 kontaktų jungtimi, skirta „iPod“ / „iPhone“, Įkrovimui skirtas USB prievadas, 6W DS1150/12 Surasti panašius produktus

Jūsų namams tinkamas garsas

Sužavėti garsų

 • Prijunkite „iPod/iPhone“ net jei jie yra dėkle

  Prijunkite „iPod/iPhone“ net jei jie yra dėkle

  Išmaniai sukurtas, su spyruokline jungtimi, paprastai suderinamas su bet kuriuo „iPod“ ar „iPhone“, nenaudojant specialių adapterių. Be to, jis veikia net kai yra apsauginiuose dėkluose – paprasčiausiai prijunkite savo „iPod“ ar „iPhone“. Dabar galite mėgautis muzika be jokių trikdžių.

 • Nemokama „DockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama „DockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama programa suteiks daugybę šaunių funkcijų jūsų garsiakalbių sistemai. Galite tikrinti orus, pasakyti laiką ir net naudoti mėgstamą nuotrauką kaip užsklandą. Be to, naudodami „DockStudio“ galėsite klausytis tūkstančių interneto radijo stočių iš viso pasaulio. Netrukus bus išleista daugiau naujų apipavidalinimų ir funkcijų.

 • Automatinė laikrodžio sinchronizacija su prijungtais „iPod/iPhone“

  Įstačius ir prijungus, ši prijungimo stotelė automatiškai sinchronizuoja laikrodį su jūsų „iPod“ / „iPhone“.

 • 4 W RMS bendra išvesties galia

  RMS („Root Mean Square“) yra tipiškas garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamą garso galią. Iš esmės, stiprintuvai yra ribojami elektros energijos, kurią jie sustiprina, ir garsiakalbių, kurie paverčia elektros energiją garso energija, neiškraipant garso signalo. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti