garsiakalbių sistema su „Bluetooth®“

  garsiakalbių sistema su „Bluetooth®“

  Jūsų namams tinkamas garsas, be laidų

  Suderinamas su „iPhone 5“ ir naujausiais „iPod“ per „Lightning“ jungtį. DS3480 prijungiamas garsiakalbis skleidžia itin švarų garsą ir tuo pačiu metu vyksta įkrovimas. Su „Bluetooth“ srautiniu perdavimu ir įkraunamu akumuliatoriumi visur galite mėgautis muzika, belaidžiu būdu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

garsiakalbių sistema su „Bluetooth®“

„Lightning“ jungtis, skirta „iPod“ / „iPhone“ DS3480/12 Surasti panašius produktus

Jūsų namams tinkamas garsas, be laidų

 • Greitas įkrovimas ir muzikos atkūrimas per „Lightning“ jungtį

  Greitas įkrovimas ir muzikos atkūrimas per „Lightning“ jungtį

  Mėgaukitės savo mėgstama muzika, kol kraunate „iPod“ / „iPhone“ per naująją „Lightning“ jungtį! Tiesiog prijunkite jį tiesiai prie garsiakalbio ir mėgaukitės neprilygstamu pasirinktos muzikos garsu. Grojant greitai įkraunami jūsų įrenginiai, todėl galite mėgautis muzika ir nesirūpinti, kad išsikraus akumuliatorius.

 • Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  „Bluetooth“ yra trukdžiams atspari ir mažai energijos naudojanti nedidelio atstumo belaidžio ryšio technologija. Naudojant šią technologiją galima lengvai belaidžiu ryšiu prisijungti prie „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ arba kitų „Bluetooth“ įrenginių, tokių kaip išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai arba net nešiojamieji kompiuteriai. Todėl per šį garsiakalbį be jokių laidų galite mėgautis mėgstama muzika, vaizdo įrašų arba žaidimų garsu.

 • Nemokama „ClockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama „ClockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama programa suteiks daugybę šaunių funkcijų jūsų garsiakalbių sistemai. Galite tikrinti orus, pasakyti laiką ir net naudoti mėgstamą nuotrauką kaip užsklandą. Be to, naudodami „ClockStudio“ galėsite klausytis tūkstančių interneto radijo stočių iš viso pasaulio. Netrukus bus išleista daugiau naujų apipavidalinimų ir funkcijų.

 • Garso įvestis – atkurkite iš nešiojamųjų muzikos įrenginių

  Garso įvestis – atkurkite iš nešiojamųjų muzikos įrenginių

  Garso įvesties jungtis leidžia tiesiogiai atkurti muziką iš nešiojamųjų medijos grotuvų. Be to, kad galite mėgautis ypatinga mėgstamos muzikos kokybe savo garso sistemoje, garso įvestį naudoti labai patogu, nes visa, ko jums reikia, – prijungti nešiojamąjį MP3 grotuvą prie garso sistemos.

 • DBB išsaugo žemųjų dažnių žemus tonus bet kokiame garso lygyje

  DBB išsaugo žemųjų dažnių žemus tonus bet kokiame garso lygyje

  Dinaminio žemųjų dažnių stiprinimo funkcija maksimaliai padidina mėgavimosi muzika galimybes: galite pasirinkti įvairiausius žemųjų dažnių muzikos garsų garsumo nustatymus – nuo mažo iki didelio – ir viskas vienu mygtuko paspaudimu! Žemiausi žemieji dažniai paprastai dingsta, kai sumažinate garsumą. Kad taip nenutiktų, galima įjungti dinaminį žemųjų dažnių stiprinimą ir šiuos dažnius sustiprinti, kad nuolatos galėtumėte mėgautis tokiu pat garsu – nesvarbu, kokį garsumą pasirinksite.

 • Įkraukite antrą mobilųjį prietaisą per USB jungį

  Įkraukite antrą mobilųjį prietaisą per USB jungį

  Papildomo patogumo šiam garsiakalbiui suteikia USB prievadas, skirtas antram mobiliajam įrenginiu įkrauti, net kai yra prijungtas „iPod“ / „iPhone“.

 • Dinamiškas, kambarį pripildantis garsas

  Su moderniu skaitmeninio garso apdorojimo algoritmu, dviem aktyviais garsiakalbiais ir žemųjų dažnių prievadu, ši garsiakalbių sistema užpildys jūsų kambarį švariu, natūraliu garsu ir sodriais galingais bosais.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti