Bluetooth

  garsiakalbių sistema su „Bluetooth®“

  Jūsų namams tinkamas garsas

  Mėgaukitės belaidžiu ryšiu naudodamiesi „Bluetooth“ transliacijos funkcija ir išnaudokite daugiau muzikos, žaidimų ir vaizdo įrašų galimybių – „Philips“ DS3500/12 prijungiamas garsiakalbis. Sujunkite „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ su kompiuteriu per USB jungtį. Prijunkite maitinimo laidą arba naudokite baterijas. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

garsiakalbių sistema su „Bluetooth®“

skirta „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“, Baterija / AC DS3500/12 Surasti panašius produktus

Jūsų namams tinkamas garsas

Sužavėti garsų

 • DBB išsaugo žemųjų dažnių žemus tonus bet kokiame garso lygyje

  DBB išsaugo žemųjų dažnių žemus tonus bet kokiame garso lygyje

  Dinaminio žemųjų dažnių stiprinimo funkcija maksimaliai padidina mėgavimosi muzika galimybes: galite pasirinkti įvairiausius žemųjų dažnių muzikos garsų garsumo nustatymus – nuo mažo iki didelio – ir viskas vienu mygtuko paspaudimu! Žemiausi žemieji dažniai paprastai dingsta, kai sumažinate garsumą. Kad taip nenutiktų, galima įjungti dinaminį žemųjų dažnių stiprinimą ir šiuos dažnius sustiprinti, kad nuolatos galėtumėte mėgautis tokiu pat garsu – nesvarbu, kokį garsumą pasirinksite.

 • Prijunkite „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ net jei jie yra dėkle

  Prijunkite „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ net jei jie yra dėkle

  Išmaniai sukurtas, su spyruokline jungtimi „Philips“ garsiakalbis paprastai suderinamas su bet kuriuo „iPod“ ar „iPhone“, nenaudojant specialių adapterių. Be to, jis veikia, net kai yra apsauginiuose dėkluose – paprasčiausiai prijunkite savo „iPod“ ar „iPhone“. Dabar galite mėgautis muzika be jokių trikdžių.

 • Tiksliai nustatyti vamzdeliai giliam ir sklandžiam žemųjų dažnių atkūrimui

  Tiksliai nustatyti vamzdeliai giliam ir sklandžiam žemųjų dažnių atkūrimui

  Sodrus 3L akustinis kiekvieno žemųjų dažnių garsiakalbio garsas puikia dera su tiksliai nustatytais atspindinčiais žemųjų dažnių vamzdeliais ir perteikia išties įspūdingą ir sklandžią žemųjų dažnių kokybę tokiame kompaktiškame garsiakalbyje. Rezultatas - išskirtinis tikrumas ir įtraukiantis klausymosi potyris.

 • Nemokama „DockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama „DockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama programa suteiks daugybę šaunių funkcijų jūsų garsiakalbių sistemai. Galite tikrinti orus, pasakyti laiką ir net naudoti mėgstamą nuotrauką kaip užsklandą. Be to, naudodami „DockStudio“ galėsite klausytis tūkstančių interneto radijo stočių iš viso pasaulio. Netrukus bus išleista daugiau naujų apipavidalinimų ir funkcijų.

 • Dizainas tinkamas „iPod/iPhone/iPad“ jungčiai

  Prijunkite savo „iPod“, „iPhone“ or „iPad“ ir prijungimo stotelė atrodo puikiai. Ištraukite prietaisą ir ji vistiek atrodo gražiai. Skirtingai nuo kitų, ši „Fidelio“ prijungimo stotelė yra sukurta taip, kad atrodytų puikiai, nesvarbu, ar prietaisas prijungtas, ar ne. Papildykite kambarį šia elegantiška detale lentynoje ar ant darbo stalo.

 • Neodimio garsiakalbiai tyram ir subalansuotam garsui

  Neodimis yra geriausia medžiaga, skirta stipraus magnetinio lauko, didesnio balso jautrumo, geresnio žemųjų dažnių atsako ir tyro subalansuoto garso sukūrimui.

 • Kompiuterio sinchronizavimas su jūsų „iPod/iPhone/iPad“ naudojantis USB

  Prijunkite, grokite, sinchronizuokite ir įkraukite! Pasinerkite į mėgiamą muziką savo „iPod“, „iPhone“ ar „iPad“, kol prietaisas įkraunamas ir sinchronizuokite su savo kompiuteriu per USB – mėgaukitės nuostabia garso kokybe ir neįtikėtinu patogumu. Tegul muzika liejasi vėl ir vėl, nes energija niekada nepasibaigs.

 • Puikūs žaidimų garso efektai per Bluetooth

  Žaidimais negalite mėgautis iki galo, jei nėra puikių garso efektų. Dabar jūsų išmaniojo telefono ar bet kurio nešiojamojo įrenginio žaidimai gali tapti dar labiau jaudinantys dėl „Philips“ garsiakalbių sistemos, kuri suteikia jėgos garsui. Klausykitės garsiai ir aiškiai ir perkelkite savo potyrius į naują lygį. Be to, tai yra labai patogu daryti naudojantis „Bluetooth“. Paprasčiausiai nustatykite belaidę „Bluetooth“ jungtį tarp nešiojamojo įrenginio ir garsiakalbių sistemos ir grokite.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti