Fidelio

  Philips Fidelio

  „SoundRing“ belaidis garsiakalbis

  Būkite apsupti tikroviško erdvinio garso

  Pripildykite savo kambarį nuostabaus natūralaus ir apgaubiančio garso. Per šį belaidį „PhilipsFidelio DS3800W/10 SoundRing“ garsiakalbį muziką galite leisti belaidžiu ryšiu iš „iPod Touch“, „iPhone“, „iPad“ ar kompiuterio „iTunes“ ir pripildyti ja visą kambarį. Peržiūrėti visus privalumus

 • Būkite apsupti tikroviško erdvinio garso

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Fidelio „SoundRing“ belaidis garsiakalbis

su „AirPlay“ DS3800W/10 Surasti panašius produktus

Būkite apsupti tikroviško erdvinio garso

Sužavėti garsų

 • „SoundRing“ – kad garsas sklistų aplinkui iš kompaktiško įrenginio

  „SoundRing“ – kad garsas sklistų aplinkui iš kompaktiško įrenginio

  Visiškai išskirtinis dizainas, sukurta tam, kad kambarys būtų užpildytas garsais. Sudarytas iš centrinio žemųjų dažnių vamzdžio ir keturių didelės raiškos garsiakalbio įrenginių: du įrenginiai garsą skleidžia į priekį, o kiti du – į šonus. Be to, garsus sustiprina neodimio magnetai, skleidžiantys aiškius garsus į visas kambario puses.

 • „FullSound“ pagerina garso detalumą ir sukuria sodrų ir galingą skambesį

  „FullSound“ pagerina garso detalumą ir sukuria sodrų ir galingą skambesį

  „Philips“ originali „FullSound“ technologija naudoja naujausios kartos skaitmeninio signalo apdorojimą, pagerinantį muzikos atkūrimą. Muzikos turinys dinamiškai analizuojamas ir optimizuojamas, kad galėtumėte mėgautis raiškesniais ir šiltesniais muzikos garsais.

 • Siųskitės muziką su belaide „AirPlay“ technologija

  Siųskitės muziką su belaide „AirPlay“ technologija

  Naudodami „AirPlay“ galite siųstis visą „iTunes“ muzikos kolekciją į savo „Philips Fidelio“ prisijungimo stoteles. Ji gros belaidžiu būdu iš „iTunes“ programos jūsų kompiuteryje, „iPhone“, „iPad“ ar „iPod Touch“ – per bet kurį „AirPlay“ garsiakalbį jūsų namuose. Viskas, ko jums reikia, – prijungti garsiakalbius prie „Wi-Fi“ tinklo. Naudodami „AirPlay“ galite vienu metu leisti muziką per bet kurį garsiakalbį bet kuriame kambaryje. Tegul jūsų mėgstamos melodijos pasklinda po visus namus.

 • „SoundStudio“ programa, skirta visiškam garso nustatymų kontroliavimui

  „SoundStudio“ programa, skirta visiškam garso nustatymų kontroliavimui

  Klausykitės muzikos taip, kaip patinka. „SoundStudio“ suteikia galimybę patiems valdyti muziką. Ji leidžia keisti kiekvieną per „iPhone“ girdimo garso aspektą intuityviais ir paprastais valdikliais. Dabar galite derinti, pritaikyti ir kurti norimus garsus ir prikelti mėgstamiausias dainas naujam gyvenimui. „SoundStudio“ taip pat suteikia galimybę klausytis tūkstančių interneto radijo stočių visame pasaulyje ir dar labiau praturtinti muzikos klausymosi potyrius.

 • Grokite ir įkraukite savo „iPod“ / „iPhone“/ „iPad“ per USB prievadą

  Grokite ir įkraukite savo „iPod“ / „iPhone“/ „iPad“ per USB prievadą

  Ši garsiakalbis turi USB prievadą, per kurį galite patogiai įkrauti savo „iPod“, „iPhone“, „iPad“. Paprasčiausiai prijunkite savo „Apple“ įrenginį USB laidu prie garsiakalbio gale esančios jungties. Galite leisti muziką iš savo „Apple“ įrenginio, kol jis įkraunamas.

 • AUX įvestis lengvam beveik visų elektroninių prietaisų prijungimui

  AUX įvestis lengvam beveik visų elektroninių prietaisų prijungimui

  Naudodami AUX įvesties lizdą galėsite tiesiogiai leisti MP3 įrašus iš nešiojamųjų medijos leistuvų. Šalia galimybės mėgautis mėgstama muzika garsiakalbio užtikrinama aukščiausia garso kokybe, naudotis AUX įvesties lizdu itin patogu, nes viskas, ką turite daryti, tai prijungti nešiojamąjį MP3 grotuvą prie garsiakalbio.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti