Nesusieta
Fidelio

Fidelio

„SoundSphere“ minigarsiakalbiai

  Fidelio

  „SoundSphere“ minigarsiakalbiai

  Pajuskite gyvo garso koncerto emocijas

  Grąžinkite muzikai gyvybę sodresniu, tikroviškesniu akustinių „SoundSphere“ garsiakalbių technologijos skleidžiamu garsu. Šiuos elegantiškus garsiakalbius prijunkite tiesiai prie kompiuterio ir mėgaukitės pribloškiančiu multimedijos turinio garsu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Fidelio „SoundSphere“ minigarsiakalbiai

Aliuminis, 50 W DS6800W/10 Surasti panašius produktus

Pajuskite gyvo garso koncerto emocijas

Sužavėti garsų

 • „SoundSphere“ natūralesnio, gilesnio ir platesnio garso įspūdžiui

  „SoundSphere“ natūralesnio, gilesnio ir platesnio garso įspūdžiui

  Mėgaudamasi šlove ir muzikos energija „SoundSphere“ technologija tiksliai atkurs kiekvieną atlikėjo natą. Perteikdama aiškų ir natūralų garsą, „SoundSphere“ sukuria gilesnio ir platesnio garso įspūdį, todėl garsas tampa tikroviškas, o jūs galite patikėti, kad prieš jus groja tikri artistai. Kiekvienas „SoundSphere“ garsiakalbis turi aukštųjų dažnių garsiakalbį, kuris kabo virš garsiakalbio dėžės. Aukštųjų dažnių garsiakalbis skleidžia aiškesnį garsą visomis kryptimis. Tiksli dvijuosčio skiriamojo filtro garso inžinerija ir kruopštus žemųjų dažnių garsiakalbio talpinimas jį apgaubiant užtikrina trukdžių sumažinimą ir natūralesnį garsą.

 • „FullSound“ pagerina garso detalumą ir sukuria sodrų ir galingą skambesį

  „FullSound“ pagerina garso detalumą ir sukuria sodrų ir galingą skambesį

  „Philips“ originali „FullSound“ technologija naudoja naujausios kartos skaitmeninio signalo apdorojimą, pagerinantį muzikos atkūrimą. Muzikos turinys dinamiškai analizuojamas ir optimizuojamas, kad galėtumėte mėgautis raiškesniais ir šiltesniais muzikos garsais.

 • „Bass Reflex“ konstrukcija užtikrina sodrų, stiprų žemųjų dažnių atkūrimą

  „Bass Reflex“ konstrukcija užtikrina sodrų, stiprų žemųjų dažnių atkūrimą

  „Bass Reflex“ akustinėje konstrukcijoje panaudotas žemųjų dažnių vamzdis suderintas su garsiakalbio dėžės tūriu, kad būtų atkuriami sodrūs žemieji dažniai iš kompaktiškų korpusų. Tiksliai suprojektuotas profiliuotas žemųjų dažnių vamzdis leidžia cirkuliuoti orui sukuriant sodrius ir įspūdingus žemuosius dažnius net esant dideliam garsumui – taip sumažinama oro turbulencija, kuri gali sukelti iškraipymus.

 • USB prievadas – įkraukite kitus įrenginius

  USB prievadas – įkraukite kitus įrenginius

  Šiame garsiakalbyje yra USB lizdas, per kurį galite patogiai įkrauti įrenginį. Tiesiog prijunkite įrenginį USB laidu prie garsiakalbio nugarėlėje esančio lizdo.

 • 2x25 W RMS bendra išvesties galia

  2x25 W RMS bendra išvesties galia

  RMS („Root Mean Square“) yra tipiškas garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamą garso galią. Iš esmės, stiprintuvai yra ribojami elektros energijos, kurią jie sustiprina, ir garsiakalbių, kurie paverčia elektros energiją garso energija, neiškraipant garso signalo. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

 • AUX įvestis lengvam beveik visų elektroninių prietaisų prijungimui

  AUX įvestis lengvam beveik visų elektroninių prietaisų prijungimui

  Naudodami AUX įvesties lizdą galėsite tiesiogiai leisti MP3 įrašus iš nešiojamųjų medijos leistuvų. Šalia galimybės mėgautis mėgstama muzika garsiakalbio užtikrinama aukščiausia garso kokybe, naudotis AUX įvesties lizdu itin patogu, nes viskas, ką turite daryti, tai prijungti nešiojamąjį MP3 grotuvą prie garsiakalbio.

 • Rafinuotas dizainas su aukštos kokybės aliuminio apdaila

  Rafinuotas dizainas su aukštos kokybės aliuminio apdaila
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti