garsiakalbių sistema

  garsiakalbių sistema

  Išskirtinė garso kokybė ir stilius

  Elegantiškas ir prašmatnus „Philips“ garsiakalbis, kuriame naudojama „PureDigital“ technologija, užtikrina puikų garsą iš „iPhone“ / „iPod“. Bus malonu naudoti pažangią reguliavimo sistemą su artumo jutikliu ir intuityvų nuotolinio valdymo pultelį, derantį prie garsiakalbio dizaino ir apdailos.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Išskirtinė garso kokybė ir stilius

Sužavėti garsų

 • „Pure Digital“ garso apdorojimo technologija švariausiam garsui

  „Pure Digital“ garso apdorojimo technologija švariausiam garsui

  Pažangi „Pure Digital“ garso apdorojimo technologija užtikrina žymiai geresnę garso kokybę, palyginti su įprastinėmis analoginėmis garso apdorojimo technologijomis, kurios įrengiamos prijungiamuose grotuvuose, kuriuose naudojama analoginė „iPhone“ / „iPod“ garso išvestis. Kiekvienoje grandinės stadijoje užtikrinant „iPhone“ / „iPod“ skaitmeninę garso išvestį ir naudojant skaitmeninį apdorojimą, sukuriamas daug didesnis signalo ir triukšmo santykis. Rezultatas - neprilygstamas aiškumas ir tobulas balansas.

 • Artumo daviklis fono apšvietimo valdymo panelių aktyvavimui

  Artumo daviklis fono apšvietimo valdymo panelių aktyvavimui

  Dauguma aukštos kokybės audiofilų prietaisų išjungia ekraną – kad galėtumėte mėgautis muzika, o energija yra sutelkiama garso atkūrimui. Naudodamiesi artumo daviklio funkcija, galite tuo mėgautis taip pat. Paėjus toliau, apšviesti funkciniai mygtukai automatiškai pritemsta. Kai ranka priartėja arčiau, užsidega funkciniai mygtukai, todėl be jokio vargo galite valdyti savo muziką.

 • Tiksliai nustatyti vamzdeliai giliam ir sklandžiam žemųjų dažnių atkūrimui

  Tiksliai nustatyti vamzdeliai giliam ir sklandžiam žemųjų dažnių atkūrimui

  Sodrus 3L akustinis kiekvieno žemųjų dažnių garsiakalbio garsas puikia dera su tiksliai nustatytais atspindinčiais žemųjų dažnių vamzdeliais ir perteikia išties įspūdingą ir sklandžią žemųjų dažnių kokybę tokiame kompaktiškame garsiakalbyje. Rezultatas - išskirtinis tikrumas ir įtraukiantis klausymosi potyris.

 • Nemokama „DockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama „DockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama programa suteiks daugybę šaunių funkcijų jūsų garsiakalbių sistemai. Galite tikrinti orus, pasakyti laiką ir net naudoti mėgstamą nuotrauką kaip užsklandą. Be to, naudodami „DockStudio“ galėsite klausytis tūkstančių interneto radijo stočių iš viso pasaulio. Netrukus bus išleista daugiau naujų apipavidalinimų ir funkcijų.

 • Optimalus akustinis garsas, atitinkantis garsiakalbių reikalavimus

  Išmanus garso dizainas – geriausias žemųjų dažnių atkūrimas. Akustinis garsas, priderintas prie kiekvieno vidutinių dažnių garsiakalbio, puikiai atitinka akustinius reikalavimus. Žemi tonai yra gilūs ir sutelkti, todėl perteikia stiprius ir sodrius žemuosius dažnius.

 • Išlenkta galinė sienelė suteikia elegancijos ir pagerina skambėjimą

  Aiškios linijos ir išlenktos galinės sienelės elegancija ne tik puikiai atrodo – tai sukuria ir efektyvesnę akustinę konstrukciją. Rūpestingai suprojektuotas išlenkimas padidina kolonėlės korpuso tvirtumą, sumažina vidinius rezonansus ir užtikrina tikslesnį ir natūralesnį garso atkūrimą. Galėsite mėgautis tiek puikia garsiakalbių išvaizda, tiek įspūdingu garsu.

 • Puikiai atrodo ir prijungus, ir neprijungus prie „iPod/iPhone“

  Prijunkite savo „iPod“ ar „iPhone“ ir prijungimo stotelė atrodys puikiai. Ištraukite prietaisą, ir ji vis tiek atrodys gražiai. Skirtingai nuo kitų, ši „Fidelio“ prijungimo stotelė yra sukurta taip, kad atrodytų puikiai, nesvarbu, ar prietaisas prijungtas, ar ne. Papildykite kambarį šia elegantiška detale lentynoje ar ant darbo stalo.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti