garsiakalbių sistema

  Jūsų namams tinkamas garsas

  Ši elegantiška ir prabangi „Philips“ garsiakalbių sistema atkuria stulbinamos kokybės garsą leidžiant įrašus iš „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“, nes naudojama „PureDigital“ technologija. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

garsiakalbių sistema

skirta „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ DS8530/10 Surasti panašius produktus

Jūsų namams tinkamas garsas

Sužavėti garsų

 • „Pure Digital“ garso apdorojimo technologija švariausiam garsui

  „Pure Digital“ garso apdorojimo technologija švariausiam garsui

  Pažangi „Pure Digital“ garso apdorojimo technologija užtikrina žymiai geresnę garso kokybę, palyginti su įprastinėmis analoginėmis garso apdorojimo technologijomis, kurios įrengiamos prijungiamuose grotuvuose, kuriuose naudojama analoginė „iPhone“ / „iPod“ garso išvestis. Kiekvienoje grandinės stadijoje užtikrinant „iPhone“ / „iPod“ skaitmeninę garso išvestį ir naudojant skaitmeninį apdorojimą, sukuriamas daug didesnis signalo ir triukšmo santykis. Rezultatas - neprilygstamas aiškumas ir tobulas balansas.

 • „SoundCurve“ ypatingam krištolo skaidrumo garsui

  „SoundCurve“ ypatingam krištolo skaidrumo garsui

  Kruopščiai sukurtas ir išlenktas „Philips“ galinis gaubtas sukuria ypač efektyvią akustinę struktūrą, skirtą garsui atkurti. Lenkta forma sutvirtina garsiakalbio dėžę, todėl sumažėja vidinis rezonansas ir pašalinama garso vibracija bei iškraipymas. Galite mėgautis nuostabiu krištolo skaidrumo garsu, sklindančiu iš patrauklios išvaizdos garsiakalbių.

 • Nemokama „DockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama „DockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama programa suteiks daugybę šaunių funkcijų jūsų garsiakalbių sistemai. Galite tikrinti orus, pasakyti laiką ir net naudoti mėgstamą nuotrauką kaip užsklandą. Be to, naudodami „DockStudio“ galėsite klausytis tūkstančių interneto radijo stočių iš viso pasaulio. Netrukus bus išleista daugiau naujų apipavidalinimų ir funkcijų.

 • Prijunkite „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ net jei jie yra dėkle

  Prijunkite „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ net jei jie yra dėkle

  Išmaniai sukurtas, su spyruokline jungtimi „Philips“ garsiakalbis paprastai suderinamas su bet kuriuo „iPod“ ar „iPhone“, nenaudojant specialių adapterių. Be to, jis veikia, net kai yra apsauginiuose dėkluose – paprasčiausiai prijunkite savo „iPod“ ar „iPhone“. Dabar galite mėgautis muzika be jokių trikdžių.

 • 30 W RMS bendra išvesties galia

  30 W RMS bendra išvesties galia
 • Optimalus akustinis garsas, atitinkantis garsiakalbių reikalavimus

  Išmanus garso dizainas – geriausias žemųjų dažnių atkūrimas. Akustinis garsas, priderintas prie kiekvieno vidutinių dažnių garsiakalbio, puikiai atitinka akustinius reikalavimus. Žemi tonai yra gilūs ir sutelkti, todėl perteikia stiprius ir sodrius žemuosius dažnius.

 • Puikiai atrodo ir prijungus, ir neprijungus prie „iPod/iPhone“

  Prijunkite savo „iPod“ ar „iPhone“ ir prijungimo stotelė atrodys puikiai. Ištraukite prietaisą, ir ji vis tiek atrodys gražiai. Skirtingai nuo kitų, ši „Fidelio“ prijungimo stotelė yra sukurta taip, kad atrodytų puikiai, nesvarbu, ar prietaisas prijungtas, ar ne. Papildykite kambarį šia elegantiška detale lentynoje ar ant darbo stalo.

 • Tiksliai nustatyti vamzdeliai giliam ir sklandžiam žemųjų dažnių atkūrimui

  Sodrus 2L akustinis kiekvieno žemųjų dažnių garsiakalbio garsas puikia dera su tiksliai nustatytais atspindinčiais žemųjų dažnių vamzdeliais ir perteikia išties įspūdingus ir sklandžius žemuosius dažnius tokiame kompaktiškame garsiakalbyje. Rezultatas – išskirtinis tikrumas ir įtraukiantis klausymasis.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti