Uždaryti Atsisiųsti nuotrauką

Nuotraukos

Galingas „MiniVac“ – geresnis valymas

Naudodami „Philips MiniVac“ 3,6 V dulkių siurblį galėsite mėgautis geresniais valymo rezultatais. Cikloninė oro srovė be maišelių ir 2 lygių filtravimo sistema garantuoja ilgą veikimą, o aerodinaminis antgalis užtikrina, kad dulkės būtų išvalytos dar geriau.

Žiūrėti visas specifikacijas

Produkto savybės

 • Aerodinaminio dizaino antgaliu geriau surenkamos dulkės

  Aerodinaminė „Philips MiniVac“ antgalio konstrukcija sukurta taip, kad užtikrintų optimalų net smulkiausių dulkių dalelių surinkimą. Ergonomiška antgalio forma padės išvalyti net sunkiausiai pasiekiamas vietas.

 • 2-ų lygių cikloninė oro srovė be maišelių – optimalus filtravimas

  Maišelio nenaudojančio siurblio cikloninė oro srovė sulaiko nešvarumus besisukančius viduje, kad užtikrintų optimalią, didelę siurbimo jėgą ir ilgalaikį valymą. Dviejų lygių filtravimo sistema užtikrina, kad vos patekę į vidų nešvarumai iš ten neišeis. Pirmasis filtras sulaiko daugiausiai nešvarumų, tuo tarpu klostuotas antras filtras sulaiko mažiausias dulkių daleles.

 • Galingos 3,6 V NiMH baterijos

  Galingi, ilgiau veikiantys „Philips MiniVac“ nikelio-metalo hidrido (NiMH) akumuliatoriai neturi atminties efekto. Toks efektas laikui bėgant sumažina akumuliatoriaus talpą, taip sutrumpinamas veikimo laikas. Todėl šio „Mini Vac“ NiMH akumuliatoriai veikia ilgiau, palyginti su standartiniais nikelio-kadmio (NiCd) akumuliatoriais, kurie turi atminties efektą.

 • Sieninis / stalinis įkrovimo stovas

  „Philips“ dulkių minisiurblį galite laikyti ant patogaus įkrovimo stovo, pritvirtinti jį prie sienos arba pastatyti po stalu. Dulkių minisiurblys su galingom, pakartotinai įkraunamomis baterijomis yra visada paruoštas naudoti.

 • Vienu judesiu nuimamas antgalis – lengvas dulkių pašalinimas

  „Philips“ dulkių minisiurblį paprasta ir greita ištuštinti bei higieniška valyti. „Philips“ dulkių minisiurblys turi antgalį, kuris nuimamas vienu judesiu, taigi dulkių minisiurblį galite ištuštinti neliesdami nešvarumų.

 • Už kilpinės rankenos patogu paimti

  „Philips“ dulkių minisiurblys turi kilpinę rankeną, už kurios patogu paimti. Minisiurblį galite laikyti kaip tik norite. Minkšta guminė rankenos danga yra švelni, dėl to galėsite tvirtai ją suimti.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti