USB atmintinė

  USB atmintinė

  Nedidelė ir lengva, kad galėtumėte naudoti bet kur

  Šioje iš aliuminio pagamintoje atmintinėje yra USB ir USB mikrojungtys, kad galėtumėte jungti prie kompiuterių, išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių! Iš aliuminio pagamintas korpusas yra lengvas, todėl įrenginį visada galėsite turėti su savimi, o dėl USB OTG funkcionalumo galėsite juo naudotis beveik visur! Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Nedidelė ir lengva, kad galėtumėte naudoti bet kur

USB OTG su USB ir USB mikrojungtimis

 • Madinga ir spalvota USB atmintinė

  Pasirinkite madingą spalvą: skaisčiai geltoną, rožinę, ultravioletinę, absento žalumo, elektrinę mėlyną ar saulėtekio oranžinę ir patobulinkite duomenų saugojimo ir bendrinimo atmintinę

 • Jūsų patogumui integruotas apsauginis dangtelis

  Daugiau nebepamesite dangtelio! Apsauginis dangtelis integruotas pačioje atmintinėje, todėl visada bus pritvirtintas prie jos. Norėdami naudotis tiesiog pasukite dangtelį, prijunkite atmintinę ir leiskite muziką.

 • Lengvai atidaroma ir patogi pakuotė

  Ant pakuotės esančios žymos ir skylutės nurodo geriausią pakuotės atidarymo būdą ir greitą prieigą prie USB atmintinės be didelių pastangų.

 • 16 GB talpa dideliems duomenų failams laikyti

  Didelė 16 GB talpa – galite keistis ir bendrinti dar didesnius failus arba daugiau failų naudodami kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio USB prievadą.

 • Greitas duomenų persiuntimas naudojant greitąjį USB 2.0

  Labai padidėjo duomenų perdavimo greitis kopijuojant didelius multimedijos failus į kompiuterio standųjį diską ar iš jo.

 • Veikimo indikatorius šviečia kopijuojant failus

  Maloni švieselė praneš, kad atmintinė prijungta tinkamai ir veikia; kopijuojant failus į atmintinę ar iš jos švieselė mirksės tankiau.

 • Iš anksto įdiegta specialiai sukurta ir lengvai naudojama programinė įranga

  USB atmintinėje yra programinės įrangos paketas, kuris bus aktyvintas automatiškai, ir jūs galėsite naudotis kai kuriomis patogiomis funkcijomis, pvz., slaptažodžio apsauga, failų sinchronizavimu, duomenų glaudinimu, USB praradimu ir suradimu bei USB informacija. Be to, atmintinė pateikiama su 30 dienų trukmės „Portable Microsoft Outlook Express“ versija, mėgstamiausiųjų sinchronizavimo ir naršymo internete be pėdsakų funkcija.

 • Failų sinchronizavimas tarp kompiuterio ir UFD

  Naudodami visų kompiuterio failų sinchronizavimo funkciją galėsite pasiekti savo dokumentus ir dirbti su jais visur vos keliais pelės spustelėjimais.

 • Automatinis visų failų glaudinimas taupo vietą

  Taupykite atmintinės talpą naudodami automatinę visų USB atmintinėje esančių failų glaudinimo funkciją

 • Apsaugokite vertingą asmeninę informaciją naudodami slaptažodį

  Apsaugą užtikrinantis slaptažodis, 256 bitų AES duomenų kodavimas – jūsų asmeniniai duomenys saugomi nuo neteisėtos prieigos naudojant slaptažodį.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti