Mini Hi-Fi sistema

  Idealus pasirinkimas vakarėliams

  Mėgaukitės pačiu geriausiu vakarėliu dabar. Su „Philips“ Hi-Fi minisistemų dvigubomis besisukančiomis stotelėmis galite leisti muziką ir įkrauti „iPhone“ / „iPod“, derinti ir trinti muzikos įrašus iš įrenginių bibliotekų. Taip pat galėsite naudotis pažangiomis didžėjaus funkcijomis, jei atsisiųsite muzikos laidų vedėjo programą Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Mini Hi-Fi sistema

DJ stilius, 30 kontaktų „iPod“ / „iPhone“ jungtis, „USB Direct“, 300 W, išplečiama naudojant FWP1000 FWP3200D/12 Surasti panašius produktus

Idealus pasirinkimas vakarėliams

Sužavėti garsų

 • Dinaminis apšvietimas – šokite pagal ritmą

  Dinaminis apšvietimas – šokite pagal ritmą

  Šokite pagal nepakartojamą muzikos ritmą. Šviesos patraukliai mirkčioja pagal melodijų ritmą – šokti bus daug smagiau. Kai nenorite, kad šviesos būtų įjungtos, galite tiesiog išjungti šią funkciją. Suteikite šokių vakarėliams, šaunioms šventėms ir renginiams žavesio naudodamiesi šiomis nuostabiomis dinaminėmis šviesomis.

 • „MAX Sound“ momentiniam galios padidinimui

  „MAX Sound“ momentiniam galios padidinimui

  „MAX Sound“ technologija sukuria momentinį žemų dažnių padidinimą, sustiprindama garsą ir sukurdama įspūdingą klausymosi patirtį - vieno mygtuko paspaudimu. Jos rafinuota elektroninė grandinė kalibruoja esamą garsą ir garsumą, akimirksniu padidindama žemus dažnius ir garsą iki maksimumo be jokių iškraipymų. To pasekoje yra pastebimas spektro ir garso padidėjimas bei stiprus garso augimas, kuris pagerina bet kokią muziką.

 • „MP3 Link“ nešiojamos muzikos atkūrimui

  „MP3 Link“ nešiojamos muzikos atkūrimui

  „MP3 Link“ jungtis leidžia tiesiogiai atkurti MP3 turinį iš nešiojamų medijos grotuvų. Be to, kad galite mėgautis ypatinga mėgstamos muzikos kokybe savo garso sistemoje, „MP3 Link“ naudoti yra labai patogu, nes visa, ko jums reikia, tai prijungti nešiojamą MP3 grotuvą prie garso sistemos.

 • Skaitmeninis garso valdymas optimaliam muzikos stiliaus nustatymui

  Skaitmeninis garso valdymas optimaliam muzikos stiliaus nustatymui

  Skaitmeninis garso valdymas siūlo galimybę iš anksto nustatyti „Jazz“, „Rock“, „Pop“ ir „Classic“ valdymą, kurį galite naudoti įvairių muzikos stilių dažnių optimizavimui. Kiekvienas režimas naudoja grafinio suvienodinimo technologiją, kuri automatiškai suderina garso balansą ir padidina svarbiausius jūsų pasirinkto muzikos stiliaus garso dažnius. Be to, skaitmeninis garso valdymas padeda mėgautis muzika, kruopščiai reguliuojant garso balansą ir derinant grojamos muzikos tipą.

 • „USB Direct“ lengvai MP3 muzikos perklausai

  „USB Direct“ lengvai MP3 muzikos perklausai

  Dėl neribojamo failų persiunčiamumo galite mėgautis patogia ir malonia prieiga prie daugiau skaitmeninės muzikos įrašų naudodamiesi integruotu „USB Direct“.

 • Dviguba besisukanti stotelė – žaiskite ir įkraukite „iPod“ / „iPhone“

  Dviguba besisukanti stotelė – žaiskite ir įkraukite „iPod“ / „iPhone“
 • Kanalų valdikliai – sukeiskite įrašo perklausą tarp 2 „iPod“/„iPhone“

  Kanalų valdikliai – sukeiskite įrašo perklausą tarp 2 „iPod“/„iPhone“
 • 300 W RMS bendra išvesties galia

  300 W RMS bendra išvesties galia
Žiūrėti visas specifikacijas
 • Venkite naudoti prietaisą garsiau nei 85 decibelai, nes tai gali sukelti pavojų jūsų klausai.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti