PerfectCare Pure

  Lygintuvas su garų generatoriumi

  Lengvesnis ir greitesnis lyginimas

  Lyginkite drabužius nereguliuodami temperatūros – tuo pasirūpins naujausia „OptimalTemp“ technologija. Patogus laikymas dėl kompaktiškos ir lengvos konstrukcijos. 99 % apsauga nuo kalkių, „Pure Steam“ nuosėdų šalinimo kasetės eksploatavimo laiką padidina iki 5 kartų Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

PerfectCare Pure Lygintuvas su garų generatoriumi

Didžiausias 5, 2 baro siurblio slėgis, 250 g garų pliūpsnis, Nešimo užraktas, 1, 5 l fiksuotas vandens bakelis GC7640/80 Surasti panašius produktus

Lengvesnis ir greitesnis lyginimas

be jokio temperatūros reguliavimo

 • Lyginkite džinsus ir šilką nereguliuodami temperatūros

  Lyginkite džinsus ir šilką nereguliuodami temperatūros

  „Dabar galite lyginti džinsus ir šilką nereguliuodami temperatūros. Užtikriname, kad nesudeginsite nei vieno lyginamo audinio. Pažangiausia technologija su 1) moderniu išmaniu valdymo procesoriumi, kuris tiksliai kontroliuoja pado temperatūrą. Jums nebereikia reguliuoti temperatūros 2) kompaktišku „ProVelocity“ garų generatoriumi, kuris tiekia daugiau garų, kad lyginimas būtų greitesnis. Dėl kompaktiškos konstrukcijos garų generatorių paprasta laikyti“

 • Energijos taupymas naudojant ECO režimą

  Energijos taupymas naudojant ECO režimą

  Naudojant ECO režimą sumažinamas garų kiekis, todėl yra taupoma energija, bet drabužiai išlyginami puikiai. Jei norite lyginti greičiau, įjunkite „Turbo“ nustatymą, kad būtų generuojama daugiau garų.

 • Tinka vanduo iš čiaupo. Lygindami bet kada galite įpilti vandens

  Tinka vanduo iš čiaupo. Lygindami bet kada galite įpilti vandens

  Jūsų garus generuojantis lygintuvas yra pritaikytas naudoti vandenį iš čiaupo. Jei lyginant bakelyje pasibaigia vanduo, nieko nelaukdami ir neišjungdami prietaiso galite lengvai jį pripildyti vandeniu iš čiaupo.

 • Saugiai pritvirtinkite lygintuvą prie bazinės stotelės

  Saugiai pritvirtinkite lygintuvą prie bazinės stotelės

  Lygintuvas su garų generatoriumi turi saugų nešimo užraktą. Galite saugiai padėti lygintuvą ant pagrindo bei sumažinti galimybę pašaliniams prisiliesti prie karšto pado. Taip pat galite lengvai nešti garų generatorių.

 • Saugu palikti įkaitusį lygintuvo padą ant lyginimo lentos

  Saugu palikti įkaitusį lygintuvo padą ant lyginimo lentos

  Novatoriška „Philips OptimalTEMP“ technologija apsaugo visus lyginamus audinius nuo nudeginimo. Lyginant nereikia grąžinti lygintuvo į bazinę stotelę. Tiesiog palikite lygintuvą su įkaitintu padu ant drabužių ar medvilne dengtos lyginimo lentos, nenaudodami papildomų priedų lygintuvui padėti. Nebus pažeisti nei lyginami drabužiai, nei lyginimo lenta. Dar lengvesnis lyginimas ir mažesnė apkrova jūsų riešui.

 • Išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertai

  Išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertai

  Šio lygintuvo nepriekaištingas lyginimo savybes išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertų institutai, tokie kaip DWI, IWTO, „Woolmark“. „Woolmark Apparel Care“ programa padeda vartotojams atpažinti kokybiškus skalbimo gaminius, kurių naudojimas su vilnoniais gaminiais yra patvirtintas „The Woolmark Company“. Iki šiol „Philips“ su „OptimalTEMP“ technologija buvo vienintelis prekių ženklas, kuriam „Woolmark“ suteikė „Gold“ standartą. Galite būti tikri, jog „Woolmark“ patvirtinti vilnos ir vilnonių drabužių priežiūros produktai idealiai tinka visiems vilnos gaminiams.

 • Išjungiamas automatiškai – taip užtikrinamas saugumas ir taupoma energija

  Išjungiamas automatiškai – taip užtikrinamas saugumas ir taupoma energija

  Automatinio apsauginio išjungimo funkcija automatiškai išjungia prietaisą, jei jis nenaudojamas 5 min., kad būtų sutaupyta energijos.

 • Mūsų geriausiai slystantis lygintuvo padas

  Mūsų geriausiai slystantis lygintuvo padas

  Mūsų geriausiai slystantis ir įbrėžimams atsparus 5 žvaigždutėmis įvertintas lygintuvo padas su integruotu titano oksido sluoksniu

 • 1,5 l vandens bakelis, lyginimas iki 2 val.

  1,5 l vandens bakelis, lyginimas iki 2 val.

  1,5 l vandens bakelio talpa suteikia galimybę lyginti iki 2 val. nepertraukiamai ir nepapildant bakelio. Didelė pildymo anga leidžia greitai papildyti. Lygintuvą su garų generatoriumi galite papildyti vandeniu iš čiaupo arba tam tikslui naudoti ąsotį / didelį butelį.

 • Garų pliūpsnis iki 250 g

  Garų padidinimas gali būti naudojamas lyginant sunkiai išlyginamas raukšles ir naudojant vertikalią garų srovę.

 • Didžiausias 5 barų siurblio slėgis

  Įrengtas aukšto slėgio siurblys pumpuoja vandenį į lygintuvą, sukurdamas galingą garų srautą. Todėl kompaktiškas „ProVelocity“ garų generatorius visą laiką gali nepertraukiamai leisti galingą garų srautą iš lygintuvo pado be vandens kondensato.

 • Kompaktiškiausias ir lengviausias garų generatorius

  Kompaktiškiausias dizainas garantuoja patogų prietaiso laikymą. Vieta daugiau niekada nebekels problemų! Kadangi prietaisas yra lengvas, jį patogu pasiimti. Su lengvu lygintuvu lyginti dar patogiau.

 • 99 % apsauga nuo kalkių su „PureSteam“ nuosėdų šalinimo kasete

  „PureSteam“ nuosėdų šalinimo kasetės filtrai pašalina 99 % čiaupo vandenyje esančių kalkių. Taip užtikrinamas pastovus garų srautas, o ant drabužių nesikaupia kalkių nuosėdos.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti