PerfectCare Aqua Silence

Lygintuvas su garų generatoriumi

  PerfectCare Aqua Silence

  Lygintuvas su garų generatoriumi

  Itin greitas ir tylus lyginimas

  Bet kokį lyginamą drabužį, pvz., šilko, lino, medvilnės ar kašmyro, lyginkite bet kokia tvarka, nes nereikia reguliuoti nustatymų. Su „Philips PerfectCare“ pasieksite greitų rezultatų be jokios rizikos apdeginti savo drabužius ar padaryti juos blizgius. Lyginti išties paprasta. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

PerfectCare Aqua Silence Lygintuvas su garų generatoriumi

Iki 6, 2 barų slėgis, 330 g garų pliūpsnis, Nešimo užraktas, 2, 5 l fiksuotas vandens bakelis GC8650/80 Surasti panašius produktus

Itin greitas ir tylus lyginimas

be jokio temperatūros reguliavimo

 • Tylioji garų technologija: galingas garų srautas ir minimalus triukšmas

  Tylioji garų technologija: galingas garų srautas ir minimalus triukšmas

  Mėgaukitės lygindami ir bendraudami su šeimos nariais ar žiūrėdami televizorių – jūsų netrikdys garų generatoriaus keliamas triukšmas. Tylioji garų technologija – tyli, bet galinga garų srauto technologija. Garų generatoriuje yra sumontuoti garų garsą slopinantys filtrai, kad būtų mažiau triukšmo, ir naudojama garsą sugerianti platforma, kuri slopina siurblio keliamą triukšmą.

 • Lyginkite džinsus ir šilką nereguliuodami temperatūros

  Lyginkite džinsus ir šilką nereguliuodami temperatūros

  Dabar galite lyginti džinsus ir šilką nereguliuodami temperatūros. Užtikriname, kad nesudeginsite nei vieno lyginamo audinio. Pažangiausia technologija su 1) moderniu išmaniu valdymo procesoriumi, kuris tiksliai kontroliuoja pado temperatūrą. Jums nebereikia reguliuoti temperatūros, nes 2) ypač galinga cikloninė garų kamera perduoda nepertraukiamą garų srautą, todėl lyginti yra paprasta ir greita.

 • Efektyviai ir lengvai šalina kalkių nuosėdas, todėl prietaisą naudosite ilgai

  Efektyviai ir lengvai šalina kalkių nuosėdas, todėl prietaisą naudosite ilgai

  Labai ilgas tarnavimo laikas: „Philips“ sukurta „Easy De-Calc Plus“ funkcija padeda išspręsti dėl kieto vandens atsirandančias problemas ir pailginti garus generuojančio lygintuvo naudojimo trukmę. Jūsų lygintuvas lempute ir signalu primins, kada reikia atlikti valymą. Prietaisui atšalus, atidarykite „Easy De-Calc“ rankenėlę ir išpilkite vandenį su nešvarumais ir nuosėdomis į puodelį.

 • Energijos taupymas naudojant ECO režimą

  Energijos taupymas naudojant ECO režimą

  Naudodami sumažinto garų kiekio ECO režimą, sutaupysite energijos, tačiau lyginimo rezultatas vis tiek bus puikus.

 • Tinka vanduo iš čiaupo. Lygindami bet kada galite įpilti vandens

  Tinka vanduo iš čiaupo. Lygindami bet kada galite įpilti vandens

  Jūsų garus generuojantis lygintuvas yra pritaikytas naudoti vandenį iš čiaupo. Jei lyginant bakelyje pasibaigia vanduo, nieko nelaukdami ir neišjungdami prietaiso galite lengvai jį pripildyti vandeniu iš čiaupo.

 • Saugiai pritvirtinkite lygintuvą prie bazinės stotelės

  Saugiai pritvirtinkite lygintuvą prie bazinės stotelės

  Lygintuvas su garų generatoriumi turi saugų nešimo užraktą. Galite saugiai padėti lygintuvą ant pagrindo bei sumažinti galimybę pašaliniams prisiliesti prie karšto pado. Taip pat galite lengvai nešti garų generatorių.

 • Saugu palikti įkaitusį lygintuvo padą ant lyginimo lentos

  Saugu palikti įkaitusį lygintuvo padą ant lyginimo lentos

  Novatoriška „Philips OptimalTEMP“ technologija apsaugo visus lyginamus audinius nuo nudeginimo. Lyginant nereikia grąžinti lygintuvo į bazinę stotelę. Tiesiog palikite lygintuvą su įkaitintu padu ant drabužių ar medvilne dengtos lyginimo lentos, nenaudodami papildomų priedų lygintuvui padėti. Nebus pažeisti nei lyginami drabužiai, nei lyginimo lenta. Dar lengvesnis lyginimas ir mažesnė apkrova jūsų riešui.

 • Automatinio apsauginio išsijungimo funkcija išsijungia automatiškai

  Automatinio apsauginio išsijungimo funkcija išsijungia automatiškai

  Automatinio apsauginio išjungimo funkcija automatiškai išjungia prietaisą, jei jis nenaudojamas 10 min., kad būtų sutaupyta energijos.

 • Paruoštas naudoti po 2 minučių su neribotu papildymu

  Paruoštas naudoti po 2 minučių su neribotu papildymu

  Garai įkaista per 2 minutes, o vandenį galima papildyti net lyginant.

 • Išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertai

  Išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertai

  Šio lygintuvo nepriekaištingas lyginimo savybes išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertų institutai, tokie kaip DWI, IWTO, „Woolmark“. „Woolmark Apparel Care“ programa padeda vartotojams atpažinti kokybiškus skalbimo gaminius, kurių naudojimas su vilnoniais gaminiais yra patvirtintas „The Woolmark Company“. Iki šiol „Philips“ su „OptimalTEMP“ technologija buvo vienintelis prekių ženklas, kuriam „Woolmark“ suteikė „Gold“ standartą. Galite būti tikri, jog „Woolmark“ patvirtinti vilnos ir vilnonių drabužių priežiūros produktai idealiai tinka visiems vilnos gaminiams.

 • Mūsų geriausiai slystantis lygintuvo padas

  Mūsų geriausiai slystantis lygintuvo padas

  Mūsų geriausiai slystantis ir įbrėžimams atsparus 5 žvaigždutėmis įvertintas lygintuvo padas su integruotu titano oksido sluoksniu

 • Iki 6,2 barų slėgis

  Iki 6,2 barų slėgis

  Kuo daugiau garų, tuo greičiau išlyginsite. Nepertraukiamai generuojamas galingas garas giliai įsiskverbia į drabužius, todėl išlyginsite geriau ir greičiau. Garų kiekis reguliuojamas pagal poreikį.

 • Didelis 2,5 l permatomas vandens bakelis

  Didelis 2,5 l permatomas vandens bakelis

  Itin didelis 2,5 l vandens bakelis užtikrina lyginimą iki 3 val. nepapildant bakelio. Tai palengvina ir pagreitina lyginimą. Vandens lygį permatomame bakelyje matysite vos į jį žvilgtelėję ir patikrinsite, ar pakaks vandens efektyviam lyginimui garu.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Neriboto garų slėgio generatorių kategorija

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti