PerfectCare Performer

  Lygintuvas su garų generatoriumi

  Galinga garų srovė – greitesnis lyginimas

  „Philips“ sukurtas „PerfectCare Performer“ garų generatorius – lyginkite lengvai, greitai nebijodami sudeginti drabužių. Galingas garų srautas giliai įsiskverbia į audinį, kad lengvai pašalintumėte net sunkiai išlyginamas raukšles. Peržiūrėti visus privalumus

 • Galinga garų srovė – greitesnis lyginimas

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

PerfectCare Performer Lygintuvas su garų generatoriumi

Maks. 6, 5 baro siurblio slėgis, Garų pliūpsnis iki 390 g, Paminkštinta rankena, 1, 8 l nuimamas vandens bakelis GC8731/20 Surasti panašius produktus

Galinga garų srovė – greitesnis lyginimas

Tyli technologija ir 1,8 l nuimamas vandens indas

 • Nuimamas 1,8 l vandens bakelis, lyginimas iki 2 val.

  Nuimamas 1,8 l vandens bakelis, lyginimas iki 2 val.

  Vandens bakelį galima nuimti ir lengvai papildyti tekančiu iš čiaupo vandeniu. Dėl didelės pildymo angos papildymas vyksta greitai. Naudojant 1,8 l talpos vandens bakelį lyginkite be pertraukos ir bakelio papildymų net iki 2 val.

 • Nepertraukiamas garas iki 120 g/min

  Nepertraukiamas garas iki 120 g/min

  Kuo daugiau garų, tuo greičiau išlyginsite. Unikali „Philips“ lygintuve su garų generatoriumi naudojama technologija generuoja itin galingą garą, todėl lyginti yra paprasta ir greita.

 • Energijos taupymas naudojant ECO režimą

  Energijos taupymas naudojant ECO režimą

  Naudodami sumažinto garų kiekio ECO režimą, sutaupysite energijos, tačiau lyginimo rezultatas vis tiek bus puikus.

 • Lyginkite džinsus ir šilką nereguliuodami temperatūros

  Lyginkite džinsus ir šilką nereguliuodami temperatūros

  „Dabar galite lyginti džinsus ir šilką nereguliuodami temperatūros. Užtikriname, kad nesudeginsite nei vieno lyginamo audinio. Pažangiausia technologija su 1) moderniu išmaniu valdymo procesoriumi, kuris tiksliai kontroliuoja pado temperatūrą. Jums nebereikia reguliuoti temperatūros 2) kompaktišku „ProVelocity“ garų generatoriumi, kuris tiekia daugiau garų, kad lyginimas būtų greitesnis. Dėl kompaktiškos konstrukcijos garų generatorių paprasta laikyti“

 • Tinka vanduo iš čiaupo. Lygindami bet kada galite įpilti vandens

  Tinka vanduo iš čiaupo. Lygindami bet kada galite įpilti vandens

  Jūsų garus generuojantis lygintuvas yra pritaikytas naudoti vandenį iš čiaupo. Jei lyginant bakelyje pasibaigia vanduo, nieko nelaukdami ir neišjungdami prietaiso galite lengvai jį pripildyti vandeniu iš čiaupo.

 • Saugu palikti įkaitusį lygintuvo padą ant lyginimo lentos

  Saugu palikti įkaitusį lygintuvo padą ant lyginimo lentos

  Novatoriška „Philips OptimalTEMP“ technologija apsaugo visus lyginamus audinius nuo nudeginimo. Lyginant nereikia grąžinti lygintuvo į bazinę stotelę. Tiesiog palikite lygintuvą su įkaitintu padu ant drabužių ar medvilne dengtos lyginimo lentos, nenaudodami papildomų priedų lygintuvui padėti. Nebus pažeisti nei lyginami drabužiai, nei lyginimo lenta. Dar lengvesnis lyginimas ir mažesnė apkrova jūsų riešui.

 • Išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertai

  Išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertai

  Šio lygintuvo nepriekaištingas lyginimo savybes išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertų institutai, tokie kaip DWI, IWTO, „Woolmark“. „Woolmark Apparel Care“ programa padeda vartotojams atpažinti kokybiškus skalbimo gaminius, kurių naudojimas su vilnoniais gaminiais yra patvirtintas „The Woolmark Company“. Iki šiol „Philips“ su „OptimalTEMP“ technologija buvo vienintelis prekių ženklas, kuriam „Woolmark“ suteikė „Gold“ standartą. Galite būti tikri, jog „Woolmark“ patvirtinti vilnos ir vilnonių drabužių priežiūros produktai idealiai tinka visiems vilnos gaminiams.

 • Mėgaukitės galingu lyginimu su minimaliu garsu

  Mėgaukitės galingu lyginimu su minimaliu garsu

  Tyliai veikiantis garų generatorius netrukdo lyginant bendrauti su šeima ar žiūrėti televizorių. Tyliai veikianti technologija generuoja galingą garų srautą. Galingą garų srautą generuojantis generatorius sumontuotas ant garsą absorbuojančios platformos, kuri sumažina siurblio vibracijos triukšmą.

 • „CompatProVelocity“ garų generatorius: visą laiką pastovus garų srautas

  Aukšto slėgio siurblys pumpuoja vandenį iš bakelio į lygintuvą. Garų kameroje labai dideliu greičiu juda didelis kiekis vandens. Dėl to iš lygintuvo pado visą laiką eina pastovus garų srautas ir vanduo nesikondensuoja;

 • Lengvesnis garų generatorius iš „Philips“

  Dėl naujausios „ProVelocity“ technologijos lygintuvas su garų generatoriumi tapo dar kompaktiškesnis. Kompaktiškas lygintuvas su garų generatoriumi laisvai telpa ant lyginimo lentos, todėl dabar lyginti dar patogiau. Be to, lygintuvas su garų generatoriumi užima mažiau laikymo vietos.

 • Išmani kalkių šalinimo sistema su garsiniu ir šviečiančiu kalkių valymo priminimu

  Išmani kalkių šalinimo sistema – tai integruota nuosėdų šalinimo ir valymo funkcija, kuri apsaugo jūsų lygintuvą su garų generatoriumi. Po maždaug 10 val. lyginimo, lygintuvo su garų generatoriumi garsinis ir šviečiantis signalas primins atlikti kalkių šalinimo procedūrą. Naudodami kalkių nuosėdų valymo indą patogiai atlikite kalkių šalinimo procedūrą. Nelaikykite lygintuvo rankose ir nevarginkite nugaros, o tiesiog padėkite jį ant indo. Pasibaigus valymo procesui nešvarus vanduo surenkamas inde, o jūsų lygintuvas su garų generatoriumi paruoštas naudoti.

 • Paruoštas naudoti po 2 minučių su neribotu papildymu

  Garai įkaista per 2 minutes, o vandenį galima papildyti net lyginant.

 • Paminkštinta rankena: itin patogi rankena

  Minkšta medžiaga dengtą lygintuvo rankeną malonu liesti. Dėl specialaus rašto rankena suimama tvirtai, taip užtikrinant patogų lyginimą

 • Maks. 6,5 baro siurblio slėgis

  Kuo daugiau garų, tuo greičiau išlyginsite. Nepertraukiamai generuojamas galingas garas giliai įsiskverbia į drabužius, todėl išlyginsite geriau ir greičiau. Garų kiekis reguliuojamas pagal poreikį.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti