Lyginimas
Garus išskiriantis lygintuvas
Iki 7 barų slėgis, lygintuvas su garų generatoriumi

PerfectCare Elite Silence Lygintuvas su garų generatoriumi

Iki 7 barų slėgis, 480 g garų padidinimas, Nešimo užraktas, 1, 8 l nuimamas vandens bakelis GC9640/60 Surasti panašius produktus
 • Galingiausias garų srautas – greičiausias lyginimas*

  • KA

  PerfectCare Elite Silence

  Lygintuvas su garų generatoriumi

  GC9640/60 Surasti panašius produktus

  „PerfectCare Elite Silence“ yra geriausias, tyliai veikiantis ir galingas „Philips“ lygintuvas su garų generatoriumi bei tyliąja garų technologija. Net nereguliuojant temperatūros galite lyginti viską nuo džinsų iki šilko. Užtikrinta visų lyginamų audinių apsauga nuo pradeginimo. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Galingiausias garų srautas – greičiausias lyginimas*

Itin patogus lyginimas ir tylioji garų technologija

 • Efektyviai ir lengvai šalina kalkių nuosėdas, todėl prietaisą naudosite ilgai

  Labai ilgas tarnavimo laikas: „Philips“ sukurta ir idealiai panaudota „Easy De-Calc Plus“ funkcija padeda išspręsti dėl kieto vandens atsirandančias problemas ir pailginti garus generuojančio lygintuvo naudojimo trukmę. Jūsų lygintuvas lempute ir signalu primins, kada reikia atlikti valymą. Prietaisui atšalus, atidarykite „Easy De-Calc“ rankenėlę ir išpilkite vandenį su nešvarumais ir nuosėdomis į puodelį.

 • Energijos taupymas naudojant ECO režimą

  Naudojant ECO režimą sumažinamas garų kiekis, todėl yra taupoma energija, bet drabužiai išlyginami puikiai. Jei norite lyginti greičiau, įjunkite „Turbo“ nustatymą, kad būtų generuojama daugiau garų.

 • dėl itin lengvo lygintuvo užtikrinamas patogesnis ir lengvesnis lyginimas

  Lyginimo sistemos lygintuvo svoris yra idealus. Jis lengvas ir jį patogu naudoti. Jis puikiai slysta drabužių paviršiumi, greitai pašalina sunkiai išlyginamas raukšles ir nevargina jūsų riešo. Juo galite lengvai lyginti vertikalia garų srove. Dabar galite patogiai ir efektyviai lyginti vertikalia garų srove tokius drabužius kaip švarkeliai, suknelės, bei kitus sunkiai lyginamus drabužius su klostėmis, papuošimais, sagomis ir kt.

 • Galingas garų srautas – greiti lyginimo rezultatai

  Pažangus garų generatorius generuoja itin galingą garą, kuris giliai įsiskverbia į drabužius, todėl išlyginsite geriau ir greičiau. Garų kiekis reguliuojamas pagal poreikį.

 • Lyginkite džinsus ir šilką nereguliuodami temperatūros

  Dabar galite lyginti džinsus ir šilką nereguliuodami temperatūros. Užtikriname, kad nesudeginsite nei vieno lyginamo audinio. Pažangiausia technologija su 1) moderniu išmaniu valdymo procesoriumi, kuris tiksliai kontroliuoja pado temperatūrą 2) ypač galinga kelių skyrių ciklonine garų kamera, kuri išskiria galingesnį garų srautą, o lygintuvas išlieka labai lengvas, kad lyginimas būtų lengvesnis ir greitesnis.

 • Tinka vanduo iš čiaupo. Lygindami bet kada galite įpilti vandens

  Jūsų garus generuojantis lygintuvas yra pritaikytas naudoti vandenį iš čiaupo. Jei lyginant bakelyje pasibaigia vanduo, nieko nelaukdami ir neišjungdami prietaiso galite lengvai jį pripildyti vandeniu iš čiaupo.

 • Saugu palikti įkaitusį lygintuvo padą ant lyginimo lentos

  Novatoriška „Philips OptimalTEMP“ technologija apsaugo visus lyginamus audinius nuo nudeginimo. Lyginant nereikia grąžinti lygintuvo į bazinę stotelę. Tiesiog palikite lygintuvą su įkaitintu padu ant drabužių ar medvilne dengtos lyginimo lentos, nenaudodami papildomų priedų lygintuvui padėti. Nebus pažeisti nei lyginami drabužiai, nei lyginimo lenta. Dar lengvesnis lyginimas ir mažesnė apkrova jūsų riešui.

 • Automatinio apsauginio išsijungimo funkcija išsijungia automatiškai

  Automatinio apsauginio išjungimo funkcija automatiškai išjungia prietaisą, jei jis nenaudojamas 10 min., kad būtų sutaupyta energijos.

 • Tylioji garų technologija: galingas garų srautas ir minimalus triukšmas

  Mėgaukitės lygindami ir bendraudami su šeimos nariais ar žiūrėdami televizorių – jūsų netrikdys garų generatoriaus keliamas triukšmas. Tylioji garų technologija – tyli, bet galinga garų srauto technologija. Garų generatoriuje yra sumontuoti garų garsą slopinantys filtrai, kad būtų mažiau triukšmo, ir naudojama garsą sugerianti platforma, kuri slopina siurblio keliamą triukšmą.

 • Išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertai

  Šio lygintuvo nepriekaištingas lyginimo savybes išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertų institutai, tokie kaip DWI, IWTO, „Woolmark“. „Woolmark Apparel Care“ programa padeda vartotojams atpažinti kokybiškus skalbimo gaminius, kurių naudojimas su vilnoniais gaminiais yra patvirtintas „The Woolmark Company“. Iki šiol „Philips“ su „OptimalTEMP“ technologija buvo vienintelis prekių ženklas, kuriam „Woolmark“ suteikė „Gold“ standartą. Galite būti tikri, jog „Woolmark“ patvirtinti vilnos ir vilnonių drabužių priežiūros produktai idealiai tinka visiems vilnos gaminiams.

 • Mūsų geriausiai slystantis lygintuvo padas

  Mūsų geriausiai slystantis ir įbrėžimams atsparus 5 žvaigždutėmis įvertintas lygintuvo padas su integruotu titano oksido sluoksniu

 • Iki 7 barų slėgis

  Kuo daugiau garų, tuo greičiau išlyginsite. Nepertraukiamai generuojamas galingas garas giliai įsiskverbia į drabužius, todėl išlyginsite geriau ir greičiau. Garų kiekis reguliuojamas pagal poreikį.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Lygintuvo svoris ir garų srautas (IEC60311 standartas), palyginti su 10 geriausiai parduodamų garų generatorių; tyrimas atliktas 2014 m. gruodį

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti