WardrobeCare

Integruota lyginimo lenta

  WardrobeCare

  Integruota lyginimo lenta

  Pusė pastangų, didžiausias atlygis

  „Philips Wardrobe Care“ GC9940/05 integruota lyginimo sistema – nereikia jokių pastangų lyginant, pradedant nustatymu ir baigiant laikymu. Aktyvaus lyginimo lenta kartu su galingu lygintuvu suteikia galimybę pasiekti profesionalių lyginimo rezultatų namuose. Peržiūrėti visus privalumus

 • Pusė pastangų, didžiausias atlygis

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

WardrobeCare Integruota lyginimo lenta

Vežimėlio konstrukcija, sulankstoma lenta GC9940/05 Surasti panašius produktus

Pusė pastangų, didžiausias atlygis

Integruota lyginimo sistema

 • Nuosėdų šalinimo sistema „DualProtect Anti-Calc“ nekels rūpesčių lyginant

  „DualProtect Anti-Calc“ skirta išlaikyti sistemą 99 % be kalkių. Ši paprasta naudoti nuosėdų šalinimo sistema apsaugo sistemą nuo kalkių nuosėdų ir pailgina jos naudojimo laiką. Dvigubą apsaugą užtikrina specialios nuosėdų šalinimo kasetės, trukdančios kalkėms patekti į sistemą, ir papildomas skalavimo ciklas pakeitus kasetes. Dviguba apsauga – lyginsite be vargo nesirūpindami dėl kalkių nuosėdų.

 • Aktyvaus lyginimo lenta su pūtimo ir siurbimo funkcija

  Nepriekaištingi lyginimo rezultatai pasiekiami be vargo. Aktyvaus lyginimo lentoje įrengtas ventiliatorius su pūtimo ir siurbimo funkcija. Naudodamiesi pūtimo funkcija, galite lyginti ant oro pagalvės, puikiai tinkančios lengviems ir gležniems audiniams lyginti – nesusidarys raukšlių ir neblizgės tamsūs audiniai. Siurbimo funkcija padeda išlaikyti drabužį prie lentos jam nepasislenkant, todėl galėsite padaryti nepriekaištingą kelnių kantą.

 • Marškiniams lyginti pritaikytas galas – lengvas marškinių lyginimas

  Pagaliau galėsite išlyginti marškinius be rūpesčių. Dėl unikalios lentos, kurios vienas galas skirtas marškiniams lyginti, formos, galėsite lyginti marškinius lengvai ir greitai. Marškinius galėsite užmauti ant pečių sričiai pritaikyto lentos galo, todėl reikės mažiau juos taisyti. Marškinių nugarą ir pečių sritį galėsite išlyginti vienu kartu – taip sutaupysite laiko ir pastangų.

 • Unikali „OptimalTemp“ technologija: lyginimas be rūpesčių – jokio nustatymo

  Unikali ir naujoviška „OptimalTemp“ sistema – idealus garų ir temperatūros derinys visų tipų audiniams, todėl galėsite pašalinti raukšles veiksmingai ir švelniai. Galėsite lyginti ramiai, saugiai ir greitai. Nebereikės reguliuoti temperatūros ar garų, nebebus rizikos apdeginti gležnus audinius, nebereikės laukti, kol lygintuvas įkais ar atvės pereinant nuo vieno drabužio lyginimo prie kito.

 • Vežimėlio konstrukcija su sulankstoma lenta

  Vežimėlio konstrukcija su sulankstoma lenta. Unikali sistemos „Philips WardrobeCare“ konstrukcija suteikia galimybę lengviau nustatyti ir laikyti šią lentą nei kitas rinkoje esančias integruojamas lyginimo lentas.* *Bandymai atlikti su pagrindiniu konkurentu, SLG, 2011 m. gegužės mėn.

 • Greitas lyginimas: iki 6 bar garų slėgis, 120 g/min. garų galia

  Greitas lyginimas: iki 6 bar garų slėgis, 120 g/min. garų galia

  Greitai lyginti galite dėl 6 bar garų slėgio ir iki 120 g/min. nepertraukiamai tiekiamų garų galios. Didelis našumas ir „OptimalTemp“ technologija – greitesnis lyginimas naudojant drabužių priežiūros sistemą „WardrobeCare“ nei kitas rinkoje esančias integruotas lyginimo lentas.* *Bandymai atlikti su pagrindiniu konkurentu, SLG, 2011 m. gegužės mėn.

 • Integruota lyginimo lenta su slėginių garų generatoriumi

  Integruota „Philips“ lyginimo lenta su slėginiu garų generatoriumi.

 • Vertikalus lyginimas ir garų srovė

  Vertikalus lyginimas ir garų srovė

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti