Puikus automatinis espreso aparatas

  Puikus automatinis espreso aparatas

  Ir paprasta, ir skanu!

  „Philips“ aukščiausios kokybės vieno spustelėjimo espreso aparatas paruošia skanią kapučino: pienas išplakamas ir automatiškai supilamas į jūsų kavą. O dėl modernaus nerūdijančio plieno dizaino šis aparatas puikiai atrodo iš bet kurios pusės.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Ir paprasta, ir skanu!

Jei norite puikios kapučino ar mačiato kavos, vieną kartą spustelėkite

 • Pasiruošimo virti funkcija užtikrins stipresnį aromatą

  Pasiruošimo virti funkcija užtikrins stipresnį aromatą

  Paruošimo virti funkcija užtikrina, kad sumalta kava būtų tolygiai sudrėkinama prieš realų ruošimo procesą. Tik tada vanduo tekės per visą sumaltą kavą ir jūsų „Gaggia Espresso“ mašina galės išgauti visą aromatą, kad būtų paruošta subalansuota ir skani espreso kava.

 • Jei norite skanios kapučino ar latė mačiato kavos, vieną kartą spustelėkite

  „Philips“ vieno spustelėjimo espreso aparatas vienu mygtuko paspaudimu gali išvirti kelių rūšių espreso kavą, pvz., kapučino ar latė mačiato. Automatinė kavamalė kiekvieną kartą šviežiai sumala pupeles. Tada pienas suplakamas ir automatiškai įpilamas į kavą, taigi jums nereikia sukinėti ąsočio po garų snapeliu. Be to, unikalus pieno indas lengvai pritvirtinamas prie aparato, puikiai telpa šaldytuve ir netgi gali būti plaunamas indų plovyklėje. Tiesiog vieną kartą spustelėkite mygtuką ir po kelių akimirkų galėsite mėgautis mėgiamos rūšies espreso kava namie.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti