SENSEO®

  SENSEO® Latte Duo Plus

  Kavos tablečių aparatas

  Šviežias pienas ir net dvi kapučino vienu metu!

  Rinkitės iš plataus „SENSEO® Latte Duo“ kavos virimo aparato ruošiamos kavos asortimento: kapučino, latė makiato, latė, vidutinio stiprumo arba stipri kava. Vaikams paruoškite šviežių pieno putų arba sukurkite savo receptą. Ruoškite po 2 puodelius vienu metu ir padarykite viską labai greitai. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

SENSEO® Latte Duo Plus Kavos tablečių aparatas

2 kapučino vienu metu, Juoda „Titanium Black“, Integruotas pieno putų plakiklis, Valymo funkcija („easy-clean“) HD7857/50 Surasti panašius produktus

Šviežias pienas ir net dvi kapučino vienu metu!

„SENSEO®“ įvairovė: šeši receptai ir atminties funkcija

 • Tik „SENSEO® Latte Duo“ patiekia du gėrimus su pienu vienu metu

  Tik „SENSEO® Latte Duo“ patiekia du gėrimus su pienu vienu metu

  Negaiškite laiko ir naudokitės patentuota „SENSEO® Latte Duo“ kavos virimo aparato funkcija „Duo Latte“. Vienu metu pagaminkite net 2 puodelius mėgstamo kavos gėrimo vos vieno mygtuko palietimu. Ruoškite kavos gėrimus lengvai kaip niekada anksčiau.

 • Mėgaukitės 4 kavos ir pieno receptais vieno mygtuko palietimu

  Mėgaukitės 4 kavos ir pieno receptais vieno mygtuko palietimu

  Mėgaukitės puikaus skonio SENSEO® kapučino, latės makiato ar latės su šviežia pieno puta kava. Kiekvienas kavos puodelis pagardinamas sodria pieno puta – tokia, kokia mėgaujatės kavinėse!

 • Pasirinkite kavos stiprumą: stiprią arba vidutinio stiprumo

  Pasirinkite kavos stiprumą: stiprią arba vidutinio stiprumo

  Paruoškite puodelį mėgstamos kavos reguliuodami skonio stiprumą ir intensyvumą. Naudodami kavos stiprumo pasirinkimo funkciją, esančią SENSEO® kavos aparate, galėsite paruošti stiprios arba vidutinio stiprumo kavos.

 • Intuityvūs valdikliai – valdykite prietaisą išmaniai

  Intuityvūs valdikliai – valdykite prietaisą išmaniai

  Valdykite savo „Philips“ kavos virimo aparatą moderniai ir intuityviai, naudodamiesi išmaniaisiais valdikliais. Šviesos diodų indikatoriai nurodo skirtingas kavos virimo aparato funkcijas, kad gaminti kavą būtų dar patogiau.

 • Pieno plakiklio lengvo valymo sistema ir nuosėdų šalinimo programa

  Pieno plakiklio lengvo valymo sistema ir nuosėdų šalinimo programa

  Visas „Philips SENSEO® Latte Duo“ kavos virimo aparato dalis, kurios sąveikauja su pienu, galima kruopščiai išvalyti po kiekvieno naudojimo naudojant valymo vieno mygtuko palietimu funkciją. Arba galite išardyti pieno snapelį ir nuplauti visas dalis ranka arba indaplovėje dienos pabaigoje. Kavos aparatas primins, kada reikia pašalinti susikaupusias kalkių nuosėdas.

 • Patentuota plakimo sistema puikiai plaka karštą pieną

  Patentuota plakimo sistema puikiai plaka karštą pieną

  Patentuota „SENSEO®“ plakimo sistema naudoja naujausią technologiją, kuri garantuoja puikius rezultatus ir kaskart patiekia karštą gėrimą su pienu.

 • Skani kavos puta yra SENSEO® kokybės įrodymas

  Skani kavos puta yra SENSEO® kokybės įrodymas

  Rinktinė „SENSEO®“ kava ir unikali „SENSEO®“ kavos virimo sistema užtikrina, kad jūsų tobula kava visada būtų patiekiama su stiprios ir skanios putos sluoksniu – puikaus skonio ir kokybės įrodymu.

 • Pieno putų plakiklis ištraukia pieną tiesiai iš pieno dėžutės arba ąsočio

  Pieno putų plakiklis ištraukia pieną tiesiai iš pieno dėžutės arba ąsočio

  Lengvai mėgaukitės tobulos temperatūros kapučino kava su puta. Tiesiog naudokite pieno dėžutę arba supilkite pieną į ąsotėlį, įstatykite pieno vamzdelį ir pasirinkite pageidaujamą gėrimą. Ar pasirinktumėte kapučino, ar pieno putas, jūsų gėrimas bus paruoštas per kelias sekundes, užtikrinant idealią temperatūrą ir nuolatinį netikštančio pieno srautą.

 • Asmeninė kavos nustatymų atmintis, kad įsimintų jūsų mėgstamą kavą

  Asmeninė kavos nustatymų atmintis, kad įsimintų jūsų mėgstamą kavą

  Galite užprogramuoti, kad kavos aparatas paruoštų mėgstamo skonio kavą ir nustatyti iki 145 ml kavos kiekį. Drąsiai eksperimentuokite ir atraskite, kokia kava jums patinka labiausiai.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti