2000 series

  Puikus automatinis espreso aparatas

  Paragaukite mėgstamiausių kavos pupelių

  Nesvarbu, kokią kavą mėgstate, pupeles galite sumalti prieš plikydami, kad skonis būtų geriausias. Viso to pavyksta pasiekti dėl keraminio malūnėlio, kuris pupelių neperkaitina. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Paragaukite mėgstamiausių kavos pupelių

Naudojant 100 proc. keraminį malūnėlį išgaunamas tobulas skonis

 • Espreso iš šviežių kavos pupelių vienu mygtuko paspaudimu

  Tiesiog paspauskite mygtuką ir palaukite kelias sekundes, kol iš šviežiai maltų pupelių jums bus pagamintas puodelis (ar du) puikios espreso kavos.

 • 100 % keraminiai malūnėliai – puikus skonis

  100 % keraminiai malūnėliai sukurti neperkaitinti pupelių, todėl galite pamiršti degėsių skonio kavą. Naudojant keramiką užtikrinamas ilgalaikis ir tylus aparato eksploatavimas.

 • Reguliuojami malimo nustatymai – jūsų mėgstamas skonis

  Galite reguliuoti ir rinktis iš 5 skirtingų rupumo lygių nustatymų. Pasirinkite smulkiausią malimą, jei norite stiprios espreso kavos, arba rupesnį malimą, jei renkatės silpnesnę kavą.

 • Programuokite kavos kiekį naudodamiesi atminties funkcija

  Dėl atminties funkcijos, kuri leidžia reguliuoti ir išsaugoti gaminamos kavos kiekį, visada galėsite pasigaminti jums patinkančios puikios kavos puodelį pagal savo skonį. Paspauskite ir mėgaukitės ypatingo skonio kava iš mėgstamiausio puodelio.

 • Intuityvi vartotojo sąsaja – lengvas aparato valdymas

  Paprasta ir intuityvi vartotojo sąsaja ir dideli mygtukai padės lengvai valdyti aparatą ir užtikrinti tinkamą jo veikimą.

 • Dėl mažo dydžio ir prieigos iš priekio jis tiks bet kurioje virtuvėje

  Nesvarbu, kokio dydžio jūsų virtuvė. Šis aparatas tilps net mažiausioje erdvėje. Jis itin patogus, nes vandens ir atliekų indus galima pasiekti iš priekio. Aparatas sukurtas taip, kad galėtumėte lengvai mėgautis savo mėgstama kava.

 • Lengva valyti dėl išimamo virimo elemento

  Virimo elementas yra kiekvieno visiškai automatinio kavos aparato širdis, todėl jis turi būti valomas kartą per savaitę. Virimo elementus lengvai pasieksite iš šono, išimsite vienu paspaudimu ir išplausite vandeniu iš čiaupo.

 • Automatinio valymo ciklas ir nuosėdų šalinimo programa

  Įjungiant arba išjungiant, šio espreso aparato kavos virimo sistema išplaunama automatiškai, todėl kiekviename puodelyje pagaminama šviežia, puikaus skonio kava. Reguliarius nuosėdų šalinimas pailgina espreso kavos aparato eksploatavimo laiką. Šis įrenginys įspės apie būtiną atlikti nuosėdų šalinimo procedūrą, o prireikus vadovaus atliekant automatinį nuosėdų šalinimo procesą ekrane pateikiamais pranešimais.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti