Espreso ir kava vienu mygtuko paspaudimu

  Keraminiai kavos pupelių malūnėliai – dar geresnis skonis

 • Espreso ir kava vienu mygtuko paspaudimu

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
Uždaryti Atsisiųsti nuotrauką

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Espreso ir kava vienu mygtuko paspaudimu

  Tik naudodami „Saeco Intelia“ automatinį kavos virimo aparatą galėsite mėgautis tobula espreso. Ji lengva naudoti, pritaikyti ir valyti. Paruoškite kapučino, latė makiato, espreso ar karštą vandenį. Su šiuo aparatu galite viską.

  Žiūrėti visas specifikacijas
  Žr. apdovanojimus

  Produkto savybės

  • Nustatykite mėgstamiausios kavos virimo trukmę ir stiprumą

   Dėl atminties funkcijos, kuri leidžia reguliuoti kavos virimo trukmę ir stiprumą, visada galėsite pasigaminti jums patinkančios puikios kavos puodelį pagal savo skonį. Mėgaukitės ypatingo skonio kavos gėrimu iš mėgstamiausio puodelio mygtuko paspaudimu.

  • Keiskite kavos sodrumą reguliuojamais malūnėliais

   Skirtingus kavos mišinius būtina tinkamai sumalti, kad atsiskleistų visas kavos skonis. Galima pasirinkti 5 šio espreso kavos aparato grūdėtumo nustatymus – nuo smulkiausio malimo tirščiausiai espreso kavai iki rupiausio malimo silpnesnei kavai.

  • Lengva valyti dėl nuimamų virimo elementų

   Virimo elementas – „Saeco“ išradimas – tai automatiškai veikianti mūsų espreso kavos aparatų širdis. Priklausomai nuo modelio, virimo elementai lengvai pasiekiami iš priekio arba šono. Juos galima lengvai išimti ir išvalyti vandeniu iš čiaupo – taip užtikrinsite maksimalią higieną.

  • 100 % keraminiai malūnėliai – neprisvilusio skonio kava

   Šiame espreso kavos aparate naudojami 100 % keraminiai malūnėliai. „Saeco“ aparatuose naudojami keraminiai malūnėliai, nes jie tolygiai sumala pupeles ir jų neperkaitina, kad galėtumėte mėgautis nepriekaištinga espreso kava. Be to, keramika užtikrina, kad aparatas veiks ilgai ir tyliai.

  • Greitai įkaistantis virintuvas – mėgaukitės kava nelaukdami

   Dėl greitai įkaistančio „Saeco“ virintuvo technologijos jūsų aparatas visada pasiruošęs. Nuo šiol nereikės laukti pasibaigus kiekvienam espreso paruošimo ciklui – galėsite paruošti keletą kavos puodelių iš eilės.

  • Klasikinis pieno putų plakiklis – skanios pieno putos

   Šiame „Saeco“ espreso kavos aparate įmontuotas klasikinis pieno putų plakiklis, kurį meistrai vadina „Pannarello“ technologija. Jis skleidžia garus, todėl norėdami paruošti nuostabias pieno putas turite jį įmerkti į pieną. Pažadinkite savyje kavos ekspertą – paruoškite puikių gėrimų su pienu tradiciniu būdu!

  • Kadangi snapelis yra reguliuojamas, neprarasite šilumos ir galėsite įdėti bet kokį puodelį

   Dėl mūsų espreso kavos aparatuose naudojamo reguliuojamo snapelio galėsite įdėti bet kokį puodelį, todėl kava neišsipils ir neatvės, kol ją pilsite į puodelį. Taip jūsų espreso visada bus tinkamos temperatūros, o aparatas išliks švarus.

  • Lengva valyti dėl indaplovėje plaunamų dalių

   Kad būtų patogiau, „Saeco“ nuvarvėjimo padėklą ir pieno putų plakiklį arba pieno ąsotėlį galite padėti į indaplovę. Taip sutaupysite laiko ir higieniškai išvalysite šias dalis.

  • Nuolatinę švarą užtikrina automatinio valymo ir nuosėdų šalinimo funkcija

   „Saeco“ esapreso aparato kavos virimo sistema išplaunama automatiškai įjungiant arba išjungiant aparatą, todėl kiekviename puodelyje pagaminama šviežia, puikaus skonio kava. Reguliariai atliekama nuosėdų šalinimo procedūra užtikrina ilgesnį espreso aparato naudojimo laiką. Šis aparatas neragina jūsų pašalinti nuosėdas; nuosėdų šalinimo procesas pradedamas automatiškai, o ekrane pateikiami pranešimai, kada reikia įsiterpti ir jums. Dar niekada nebuvo taip lengva šalinti nuosėdas!

  „EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

  „Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

  Neseniai peržiūrėti produktai

  Jus galėtų sudominti