Saeco

Saeco Minuto

Puikus automatinis espreso aparatas

    Saeco Minuto

    Puikus automatinis espreso aparatas

    Visuomet mėgausitės mėgstamu gėrimu vos vienu palietimu

    Tik naudodami itin kompaktišką ir patogų „Saeco Minuto“ galėsite mėgautis iš ką tik sumaltų pupelių paruošta kava ir nepriekaištingu veikimu. Be to, šiuo kompaktišku aparatu galėsite paruošti didelį kavos kiekį Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Saeco Minuto Puikus automatinis espreso aparatas

Verda 7 rūšių kavą, Klasikinis pieno putų plakiklis, juoda, 5 padėtimis reguliuojamas malūnėlis HD8761/09 Surasti panašius produktus

Visuomet mėgausitės mėgstamu gėrimu vos vienu palietimu

su vienu spustelėjimu keičiamais virimo elementais

  • 100 % keraminiai malūnėliai – neprisvilusio skonio kava

    100 % keraminiai malūnėliai – neprisvilusio skonio kava

    Šiame espreso kavos aparate naudojami 100 % keraminiai malūnėliai. „Saeco“ aparatuose naudojami keraminiai malūnėliai, nes jie tolygiai sumala pupeles ir jų neperkaitina, kad galėtumėte mėgautis nepriekaištinga espreso kava. Be to, keramika užtikrina, kad aparatas veiks ilgai ir tyliai.

  • Greitai įkaistantis virintuvas – mėgaukitės kava nelaukdami

    Greitai įkaistantis virintuvas – mėgaukitės kava nelaukdami

    Dėl greitai įkaistančio „Saeco“ virintuvo technologijos jūsų aparatas visada pasiruošęs. Nuo šiol nereikės laukti pasibaigus kiekvienam espreso paruošimo ciklui – galėsite paruošti keletą kavos puodelių iš eilės.

  • Klasikinis pieno putų plakiklis – skanios pieno putos

    Klasikinis pieno putų plakiklis – skanios pieno putos

    Šiame „Saeco“ espreso kavos aparate įmontuotas klasikinis pieno putų plakiklis, kurį meistrai vadina „Pannarello“ technologija. Jis skleidžia garus, todėl norėdami paruošti nuostabias pieno putas turite jį įmerkti į pieną. Pažadinkite savyje kavos ekspertą – paruoškite puikių gėrimų su pienu tradiciniu būdu!

  • Nustatykite mėgstamiausios kavos virimo trukmę ir stiprumą

    Nustatykite mėgstamiausios kavos virimo trukmę ir stiprumą

    Dėl atminties funkcijos, kuri leidžia reguliuoti kavos virimo trukmę ir stiprumą, visada galėsite pasigaminti jums patinkančios puikios kavos puodelį pagal savo skonį. Mėgaukitės ypatingo skonio kavos gėrimu iš mėgstamiausio puodelio mygtuko paspaudimu.

  • Kadangi snapelis yra reguliuojamas, neprarasite šilumos ir galėsite įdėti bet kokį puodelį

    Kadangi snapelis yra reguliuojamas, neprarasite šilumos ir galėsite įdėti bet kokį puodelį

    Dėl mūsų espreso kavos aparatuose naudojamo reguliuojamo snapelio galėsite įdėti bet kokį puodelį, todėl kava neišsipils ir neatvės, kol ją pilsite į puodelį. Taip jūsų espreso visada bus tinkamos temperatūros, o aparatas išliks švarus.

  • Lengva valyti dėl indaplovėje plaunamų dalių

    Lengva valyti dėl indaplovėje plaunamų dalių

    Kad būtų patogiau, „Saeco“ nuvarvėjimo padėklą ir pieno putų plakiklį arba pieno ąsotėlį galite padėti į indaplovę. Taip sutaupysite laiko ir higieniškai išvalysite šias dalis.

  • Keiskite kavos sodrumą reguliuojamais malūnėliais

    Keiskite kavos sodrumą reguliuojamais malūnėliais

    Skirtingus kavos mišinius būtina tinkamai sumalti, kad atsiskleistų visas kavos skonis. Galima pasirinkti 5 šio espreso kavos aparato grūdėtumo nustatymus – nuo smulkiausio malimo tirščiausiai espreso kavai iki rupiausio malimo silpnesnei kavai.

  • Lengva valyti dėl nuimamų virimo elementų

    Lengva valyti dėl nuimamų virimo elementų

    Virimo elementas – „Saeco“ išradimas – tai automatiškai veikianti mūsų espreso kavos aparatų širdis. Priklausomai nuo modelio, virimo elementai lengvai pasiekiami iš priekio arba šono. Juos galima lengvai išimti ir išvalyti vandeniu iš čiaupo – taip užtikrinsite maksimalią higieną.

  • Nuolatinę švarą užtikrina automatinio valymo ir nuosėdų šalinimo funkcija

    Nuolatinę švarą užtikrina automatinio valymo ir nuosėdų šalinimo funkcija

    „Saeco“ esapreso aparato kavos virimo sistema išplaunama automatiškai įjungiant arba išjungiant aparatą, todėl kiekviename puodelyje pagaminama šviežia, puikaus skonio kava. Reguliariai atliekama nuosėdų šalinimo procedūra užtikrina ilgesnį espreso aparato naudojimo laiką. Šis aparatas neragina jūsų pašalinti nuosėdas; nuosėdų šalinimo procesas pradedamas automatiškai, o ekrane pateikiami pranešimai, kada reikia įsiterpti ir jums. Dar niekada nebuvo taip lengva šalinti nuosėdas!

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti