Saeco

Saeco Moltio

Puikus automatinis espreso aparatas

  Saeco Moltio

  Puikus automatinis espreso aparatas

  Kiekviena akimirka verta savito kavos skonio

  „Moltio“ espreso kavos aparatas – unikalus šedevras, suteikiantis galimybę mėgautis puikiu skoniu. Dėl išskirtinio pupelių jungiklio vos vienu spragtelėjimu paruošta kava visuomet atitiks jūsų nuotaiką ar dienos akimirką Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Saeco Moltio Puikus automatinis espreso aparatas

Verda 7 rūšių kavą, Integr. pieno ąsotis ir putų plakiklis, Sidabras, 5 padėtimis reguliuojamas malūnėlis HD8769/19 Surasti panašius produktus

Kiekviena akimirka verta savito kavos skonio

Pupelės keičiamos vienu spustelėjimu

 • Greitai įkaistantis virintuvas – mėgaukitės kava nelaukdami

  Dėl greitai įkaistančio „Saeco“ virintuvo technologijos jūsų aparatas visada pasiruošęs. Nuo šiol nereikės laukti pasibaigus kiekvienam espreso paruošimo ciklui – galėsite paruošti keletą kavos puodelių iš eilės.

 • Išbandykite įvairius skonius naudodami kavos pupelių jungiklį

  Pupeles galėsite pakeisti vienu spustelėjimu – tai leidžia padaryti patentuotas keičiamas pupelių indas. Patogiai ir greitai pakeiskite pupeles ir suraskite tinkamiausias jūsų skoniui bei konkrečioms dienos akimirkoms.

 • Dviejų skyrių pieno ąsotėlis puikiai pieno putai

  Mėgaukitės visiškai automatizuotais pieno gėrimais su patentuotu pieno ąsotėliu, turinčiu du skyrius. Tiesiog supilkite pieną į ąsotėlį, prijunkite jį prie aparato ir pasirinkite kavos gėrimą. Dviejų skyrių technologija leidžia mėgautis profesionaliais kavos gėrimais su tiršta, ilgai išsilaikančia pieno puta, paruošta idealioje temperatūroje iš nuolatos pilamo ir nesitaškančio pieno.

 • Išsaugo jūsų mėgstamiausios kavos ruošimo nustatymus

  Atminties funkcija leidžia reguliuoti gaminimo trukmę, stiprumą ir temperatūrą, todėl jums visuomet bus pateiktas nepriekaištingos espreso kavos puodelis taip, kaip norite jūs. Mėgaukitės ypatingo skonio kavos gėrimu iš mėgstamiausio puodelio mygtuko paspaudimu.

 • Lengva valyti dėl indaplovėje plaunamų dalių

  Kad būtų patogiau, „Saeco“ nuvarvėjimo padėklą ir pieno putų plakiklį arba pieno ąsotėlį galite padėti į indaplovę. Taip sutaupysite laiko ir higieniškai išvalysite šias dalis.

 • Nuolatinę švarą užtikrina automatinio valymo ir nuosėdų šalinimo funkcija

  „Saeco“ esapreso aparato kavos virimo sistema išplaunama automatiškai įjungiant arba išjungiant aparatą, todėl kiekviename puodelyje pagaminama šviežia, puikaus skonio kava. Reguliariai atliekama nuosėdų šalinimo procedūra užtikrina ilgesnį espreso aparato naudojimo laiką. Šis aparatas neragina jūsų pašalinti nuosėdas; nuosėdų šalinimo procesas pradedamas automatiškai, o ekrane pateikiami pranešimai, kada reikia įsiterpti ir jums. Dar niekada nebuvo taip lengva šalinti nuosėdas!

 • Geriausias skonis naudojant 100 % keraminius malūnėlius

  Dėl tvirtų 100 % keraminių malūnėlių galėsite mėgautis puikia kava ilgus metus. Iš keramikos pagaminti malūnėliai sumala nepriekaištingai, todėl vanduo prateka tolygiai ir išgauna tikrąją kavos pupelių esmę. Kitaip nei „įprastuose malūnėliuose“, keramika neleidžia pupelėms perkaisti, todėl galite pamiršti degėsių skonio kavą.

 • Pasirinkite kavos sodrumą naudodami 5 malūnėlio nustatymus

  Jei kalbame apie smulkiausiai sumaltas pupeles, šis aparatas tikrai jūsų nenuvils. Kad atsiskleistų tikrasis skonis, skirtingus kavos mišinius būtina tinkamai sumalti. Galima rinktis iš penkių reguliuojamų šio aparato malimo nustatymų – nuo smulkiausio malimo stipriai espreso kavai iki rupiausio malimo silpnesnei kavai.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti