3000 series Puikus automatinis espreso aparatas

Verda 3 rūšių kavą, „Easy Cappuccino“ sistema, Juoda HD8829/09 Surasti panašius produktus
 • Jūsų mėgstamo kapučino kavos puodelis vos vienu paspaudimu

  3000 series

  Puikus automatinis espreso aparatas

  HD8829/09 Surasti panašius produktus

  Naudodami „Philips 3000“ serijos „Easy Cappuccino“ mėgstamiausia kapučino kava galėsite mėgautis vos vienu paspaudimu. Dėl kompaktiškame korpuse slypinčios galios vos vieno mygtuko paspaudimu galėsite mėgautis espreso, juoda ir kapučino kavomis iš šviežių pupelių. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Jūsų mėgstamo kapučino kavos puodelis vos vienu paspaudimu

Didelė galia mažame korpuse

 • Karštas espreso, kava ir kapučino kava vieno mygtuko paspaudimu

  Tiesiog paspauskite mygtuką ir palaukite kelias sekundes, kol iš šviežiai maltų pupelių jums bus pagamintas idealios espreso ar juodos kavos puodelis. Nuo šiol su naująja „Easy Cappuccino“ sistema paruošti kapučino kavą vienu paspaudimo dar nebuvo taip lengva. Dėl 2x funkcijos vienu metu galite paruošti du puodelius.

 • Tvirtas ir ilgaamžis keraminis malūnėlis

  Naudojant keramiką užtikrinamas ilgalaikis ir tylus aparato eksploatavimas jam nedylant. Tai reiškia, kad kava visada bus malama kaip pirmą kartą. Kavos paruošite daugiau kaip 15 000 puodelių.

 • Naudodami greitai įkaistantį virintuvą karštą kavą paruošite nuo pat pirmojo puodelio

  Atsisveikinkite su drungna kava. Greitai įkaistantis virintuvas karštą kavą ir kapučino kavą jūsų šeimai paruoš akimirksniu.

 • Išgaukite stipresnį aromatą su „AROMA PLUS“ funkcija

  Nusiteikę stipresnės kavos puodeliui? Tiesiog paspauskite „Aroma plus“ mygtuką ir akimirksniu mėgaukitės stipresnės espreso, juodos ar kapučino kavos puodeliu. Aparatas sumals daugiau pupelių, todėl galėsite mėgautis stipresne nuostabaus skonio kava.

 • Išsaugokite mėgstamos kavos nustatymus su „MEMO“ funkcija

  Dėl atminties funkcijos, kuri leidžia reguliuoti ir išsaugoti gaminamos kavos ir kapučino kiekį, visada galėsite pasigaminti jums patinkančios kavos puodelį pagal savo skonį. Naudojant šią funkciją aparatas visada tiksliai žinos, kokią kavą ir kapučino kavą mėgstate.

 • Reguliuojami malimo nustatymai pagal kiekvieno skonį

  Galite reguliuoti ir rinktis iš 5 skirtingų smulkumo lygių nustatymų. Pasirinkite smulkiausią malimą, jei norite stiprios espreso kavos, arba rupesnį malimą, jei renkatės silpnesnę kavą.

 • Didelė galia mažame korpuse

  Dėl talpių kompaktiško įrenginio pupelių, vandens ir atliekų indų jums nereikės dažnai jų pildyti ir jūs sutaupysite vietos. Šis išmanus ir visiškai automatizuotas aparatas yra itin patogus, našus ir galingas (60,8 oz. (1,8 l) vandens bakelis, 0,5 lb (250 g) pupelių indas ir atliekų indas, kuriame telpa atliekos nuo 15 porcijų).

 • Priderinamas prie puodelio naudojant reguliuojamą kavos pylimo snapelį

  Nesvarbu, kokio dydžio jūsų mėgstamas puodelis arba stiklinė, vienu judesiu priderinkite kavos pylimo snapelį ir išsaugokite kavos aromatą ir temperatūrą. Pakeltas į aukščiausią padėtį, snapelis gali būti pritaikytas 5,9 in (15 cm) stiklinei kavos su pienu.

 • Pridėtą išorinį pieno indą lengva valyti ir patogu laikyti

  Naudodami išorinį pieno indą galėsite mėgautis mėgstamos kreminės kapučino kavos puodeliu. Paprasta atjungti nuo aparato ir padėti į šaldytuvą, kad ilgiau išliktų šviežias. Paruošti kapučino su bet kokios rūšies pienu dar nebuvo taip lengva.

 • Pašalinkite pieno likučius naudodami „MILK CLEAN“ funkciją

  Naudodami „MILK CLEAN“ funkciją pasirūpinkite indo švarumu dėl savęs ir savo šeimos. Vos kelios sekundės ir visi pieno likučiai išvalomi. Akimirksniu vėl galite mėgautis kapučino.

 • Išimamas virimo elementas švarumui užtikrinti

  Virimo elementas yra kiekvieno visiškai automatinio kavos aparato širdis, todėl jis turi būti valomas kartą per savaitę. Šiuos virimo elementus lengvai pasieksite iš šono, išimsite vienu paspaudimu ir išplausite vandeniu iš čiaupo.

 • Automatinio valymo ciklas ir nuosėdų šalinimo programa

  Įjungiant arba išjungiant, šio espreso aparato kavos virimo sistema išplaunama automatiškai, todėl kiekviename puodelyje pagaminama šviežia, puikaus skonio kava. Vartotoja sąsaja su LED lemputėmis jus įspės, kai bus būtiną atlikti nuosėdų šalinimo procedūrą, kad būtų užtikrintas ilgas įrenginio eksploatavimas.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti