3100 series Puikus automatinis espreso aparatas

Verda 3 rūšių kavą, Klasikinis pieno putų plakiklis, Juoda, 5 padėtimis reguliuojama kavamalė HD8831/09 Surasti panašius produktus
 • Kava vienu mygtuko paspaudimu taip, kaip pageidaujate

  3100 series

  Puikus automatinis espreso aparatas

  HD8831/09 Surasti panašius produktus

  Pasiruoškite tobulos espreso iš šviežiai sumaltų kavos pupelių. Tam pasinaudokite 100 % keraminiu malūnėliu. Intuityviame ekrane pasirinkite kavos stiprumą, temperatūrą ir kiekį. Klasikinis pieno putų plakiklis paruoš būtent tokią putą, kokios pageidaujate Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Kava vienu mygtuko paspaudimu taip, kaip pageidaujate

Su intuityviu ekranu

 • Espreso iš šviežių kavos pupelių vienu mygtuko paspaudimu

  Tiesiog paspauskite mygtuką ir palaukite kelias sekundes, kol iš šviežiai maltų pupelių jums bus pagamintas puodelis (ar du) puikios espreso kavos.

 • Klasikinis pieno putų plakiklis – skanios pieno putos

  Klasikinis pieno putų plakiklis, kurį meistrai vadina „Pannarello“, skleidžia garus, kad būtų paruošta švelni pieno puta jūsų kapučino kavai. Pažadinkite savyje kavos ekspertą – paruoškite puikių gėrimų su pienu tradiciniu būdu!

 • 100 % keraminiai malūnėliai – puikus skonis

  100 % keraminiai malūnėliai sukurti neperkaitinti pupelių, todėl galite pamiršti degėsių skonio kavą. Naudojant keramiką užtikrinamas ilgalaikis ir tylus aparato eksploatavimas.

 • Reguliuojami malimo nustatymai – jūsų mėgstamas skonis

  Galite reguliuoti ir rinktis iš 5 skirtingų rupumo lygių nustatymų. Pasirinkite smulkiausią malimą, jei norite stiprios espreso kavos, arba rupesnį malimą, jei renkatės silpnesnę kavą.

 • Susikurkite savo kavą pasirinkdami kavos stiprumą

  Pasirinkę temperatūrą, gaminimo trukmę ir stiprumą, visada galėsite mėgautis tobula kava. Naudodamiesi atminties funkcija galite išsaugoti kiekvieno gėrimo gaminimo trukmę. Mėgaukitės puikia kava iš savo mėgstamo puodelio vienu mygtuko paspaudimu.

 • Priderinamas prie puodelio naudojant reguliuojamą kavos pylimo snapelį

  Nesvarbu, kokio dydžio jūsų mėgstamas puodelis arba stiklinė, vienu judesiu priderinkite kavos pylimo snapelį ir išsaugokite kavos aromatą ir temperatūrą. Pakeltas į aukščiausią padėtį, snapelis gali būti pritaikytas 5,9 in (15 cm) stiklinei kavos su pienu.

 • Lengvas aparato valdymas intuityviu ekranu

  Intuityviame ekrane pateikiama visa susijusi informacija, kad galėtumėte lengvai sąveikauti su įrenginiu ir mėgautis jo našumu. Naudodamiesi priekiniame skyde pateikiamais mygtukais galite rinktis iš plataus gėrimų asortimento vienu mygtuko paspaudimu.

 • Malonumas be rūpesčių: didelis našumas ir kompaktiškas dizainas

  Dėl talpių kompaktiško įrenginio pupelių, vandens ir atliekų indų jums nereikės dažnai jų pildyti ir jūs sutaupysite vietos. Šis išmanus ir visiškai automatizuotas aparatas yra itin patogus, našus ir galingas (60,8 oz. (1,8 l) vandens bakelis, 0,5 lb (250 g) pupelių indas ir atliekų indas, kuriame telpa atliekos nuo 15 porcijų).

 • Lengva valyti dėl išimamo virimo elemento

  Virimo elementas yra kiekvieno visiškai automatinio kavos aparato širdis, todėl jis turi būti valomas kartą per savaitę. Virimo elementus lengvai pasieksite iš šono, išimsite vienu paspaudimu ir išplausite vandeniu iš čiaupo.

 • Automatinio valymo ciklas ir nuosėdų šalinimo programa

  Įjungiant arba išjungiant, šio espreso aparato kavos virimo sistema išplaunama automatiškai, todėl kiekviename puodelyje pagaminama šviežia, puikaus skonio kava. Reguliarius nuosėdų šalinimas pailgina espreso kavos aparato eksploatavimo laiką. Šis įrenginys įspės apie būtiną atlikti nuosėdų šalinimo procedūrą, o prireikus vadovaus atliekant automatinį nuosėdų šalinimo procesą ekrane pateikiamais pranešimais.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti