4000 series Puikus automatinis espreso aparatas

Verda 8 rūšių kavą, Integr. pieno ąsotis ir putų plakiklis, Sidabras, 5 padėtimis reguliuojama kavamalė HD8847/19 Surasti panašius produktus
 • Puiki espreso kava ir tikras filtruotos kavos skonis

  4000 series

  Puikus automatinis espreso aparatas

  HD8847/19 Surasti panašius produktus

  Norite klasikinės rytinės kavos? O gal stiprios espreso kavos? „CoffeeSwitch“ mygtuku filtruotos kavos mėgėjai nesunkiai espreso ruošimo funkciją perjungs į klasikinės kavos ruošimo iš šviežiai maltų pupelių funkciją. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Puiki espreso kava ir tikras filtruotos kavos skonis

Visada iš šviežiai maltų pupelių

 • Espreso ir klasikinė kava naudojant unikalų „CoffeeSwitch“

  Dabar automatiniu espreso kavos aparatu galite paruošti ir filtruotą kavą! Tiesiog patraukite svirtelę ir mėgaukitės klasikine rytine kava arba stipria espreso. Unikaliu „CoffeeSwitch“ mygtuku pasirinkite šviežiai maltų pupelių kavos puodelį pagal nuotaiką arba akimirką.

 • Integruotas pieno ąsotėlis – kapučino su puta vienu paspaudimu

  Lengvai mėgaukitės tobulos temperatūros kapučino kava su puta. Tiesiog įpilkite į ąsotėlį pieno, įstatykite jį į aparatą ir pasirinkite pageidaujamą gėrimą. Ar pasirinktumėte kapučino, ar pieno putas, jūsų gėrimas bus paruoštas per kelias sekundes, užtikrinant idealią temperatūrą ir nuolatinį netikštančio pieno srautą.

 • 100 % keraminiai malūnėliai – puikus skonis

  100 % keraminiai malūnėliai sukurti neperkaitinti pupelių, todėl galite pamiršti degėsių skonio kavą. Naudojant keramiką užtikrinamas ilgalaikis ir tylus aparato eksploatavimas.

 • Reguliuojami malimo nustatymai – jūsų mėgstamas skonis

  Galite reguliuoti ir rinktis iš 5 skirtingų rupumo lygių nustatymų. Pasirinkite smulkiausią malimą, jei norite stiprios espreso kavos, arba rupesnį malimą, jei renkatės silpnesnę kavą.

 • Susikurkite savo kavą pasirinkdami kavos stiprumą

  Pasirinkę temperatūrą, gaminimo trukmę ir stiprumą, visada galėsite mėgautis tobula kava. Naudodamiesi atminties funkcija galite išsaugoti kiekvieno gėrimo gaminimo trukmę. Mėgaukitės puikia kava iš savo mėgstamo puodelio vienu mygtuko paspaudimu.

 • Lengvas aparato valdymas intuityviu ekranu

  Intuityviame ekrane pateikiama visa susijusi informacija, kad galėtumėte lengvai sąveikauti su įrenginiu ir mėgautis jo našumu. Naudodamiesi priekiniame skyde pateikiamais mygtukais galite rinktis iš plataus gėrimų asortimento vienu mygtuko paspaudimu.

 • Priderinamas prie puodelio naudojant reguliuojamą kavos pylimo snapelį

  Nesvarbu, kokio dydžio jūsų mėgstamas puodelis arba stiklinė, vienu judesiu priderinkite kavos pylimo snapelį ir išsaugokite kavos aromatą ir temperatūrą. Pakeltas į aukščiausią padėtį, snapelis gali būti pritaikytas 5,9 in (15 cm) stiklinei kavos su pienu.

 • Malonumas be rūpesčių: didelis našumas ir kompaktiškas dizainas

  Dėl talpių kompaktiško įrenginio pupelių, vandens ir atliekų indų jums nereikės dažnai jų pildyti ir jūs sutaupysite vietos. Šis išmanus ir visiškai automatizuotas aparatas yra itin patogus, našus ir galingas (60,8 oz. (1,8 l) vandens bakelis, 16,9 oz. (0,5 l) pieno ąsotėlis, 0,5 lb (250 g) pupelių indas ir atliekų indas, kuriame telpa atliekos nuo 15 porcijų).

 • Lengva valyti dėl išimamo virimo elemento

  Virimo elementas yra kiekvieno visiškai automatinio kavos aparato širdis, todėl jis turi būti valomas kartą per savaitę. Virimo elementus lengvai pasieksite iš šono, išimsite vienu paspaudimu ir išplausite vandeniu iš čiaupo.

 • Automatinio valymo ciklas ir nuosėdų šalinimo programa

  Įjungiant arba išjungiant, šio espreso aparato kavos virimo sistema išplaunama automatiškai, todėl kiekviename puodelyje pagaminama šviežia, puikaus skonio kava. Reguliarius nuosėdų šalinimas pailgina espreso kavos aparato eksploatavimo laiką. Šis įrenginys įspės apie būtiną atlikti nuosėdų šalinimo procedūrą, o prireikus vadovaus atliekant automatinį nuosėdų šalinimo procesą ekrane pateikiamais pranešimais.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti