Saeco PicoBaristo Puikus automatinis espreso aparatas

Verda 11 rūšių kavą, Vienu paspaudimu – pieno ąsotėlis, Nerūdijantis plienas, 10 padėčių reguliuojamas malūnėlis HD8927/09 Surasti panašius produktus
 • Didelė įvairovė ir kompaktiškas aparatas

  Saeco PicoBaristo

  Puikus automatinis espreso aparatas

  HD8927/09 Surasti panašius produktus

  „PicoBaristo“ yra aukščiausios kokybės kompaktiškas aparatas, kurio ruošiamos kavos įvairovė nudžiugins kavos mėgėjus. Naudodamiesi vartotojo sąsaja iš plataus asortimento pasirinkite norimą kavą vienu mygtuko paspaudimu. Dėl „AquaClean“ filtro galėsite paruošti net 5 000 puodelių* kavos be nuosėdų šalinimo Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Didelė įvairovė ir kompaktiškas aparatas

Paruoškite 5 000 puodelių kavos be nuosėdų šalinimo

 • Naudodami „AquaClean“ filtrą nešalindami nuosėdų paruošite iki 5000 kavos puodelių*

  „Saeco“ sukurta ir patentuota naujovė – „AquaClean“ vandens filtras – suteikia jums galimybę išnaudoti visas automatinio kavos virimo aparato galimybes. Jei aparatui nurodžius pakeisite filtrą, aparatas naudos švarų vandenį ir jums nereikės rūpintis nuosėdų šalinimu, kol paruošite iki 5000 puodelių kavos*. Jei į jūsų mėgstamą „Saeco“ kavos aparatą įdedamas „AquaClean“ filtras, nuosėdų šalinimo įspėjamasis signalas automatiškai išjungiamas.

 • Greitai įkaistantis virintuvas – mėgaukitės karšta kava akimirksniu

  Net jei turite mažai laiko, dėl greitai įkaistančio virintuvo galite greitai pasigaminti puikios espreso arba kapučino kavos. Paslaptis – lengvas aliuminio ir nerūdijančiojo plieno korpusas, kuris labai greitai įkaista iki aukštos temperatūros.

 • Stiprumo pasirinkimo funkcija įsimena, kokią kavą jūs mėgstate

  Pasirinkite gaminimo trukmę, temperatūrą ir jums tinkamiausią stiprumą iš 5 skirtingų nustatymų. Pageidaujamą kiekvieno gėrimo gaminimo trukmę galite išsaugoti naudodami atminties funkciją. Ateityje tai leis jums mėgautis pagal jūsų skonį paruošta kava. Kitaip nei vietiniam kavos ruošimo meistrui, aparatui nereikės priminti, kokią kavą jūs mėgstate.

 • Geriausias skonis naudojant 100 % keraminius malūnėlius

  Dėl tvirtų 100 % keraminių malūnėlių galėsite mėgautis puikia kava ilgus metus. Iš keramikos pagaminti malūnėliai sumala nepriekaištingai, todėl vanduo prateka tolygiai ir išgauna tikrąją kavos pupelių esmę. Kitaip nei „įprastuose malūnėliuose“, keramika neleidžia pupelėms perkaisti, todėl galite pamiršti degėsių skonio kavą.

 • Pasirinkite kavos sodrumą naudodami 10 malūnėlio nustatymų

  Jei kalbame apie smulkiausiai sumaltas pupeles, šis aparatas tikrai jūsų nenuvils. Kad atsiskleistų tikrasis skonis, skirtingus kavos mišinius būtina tinkamai sumalti. Galima rinktis iš dešimties reguliuojamų šio aparato malimo nustatymų – nuo smulkiausio malimo stipriai espreso kavai iki rupiausio malimo silpnesnei kavai.

 • Skani karšta kapučino ir latė makiato vienu paspaudimu

  Kiekvienas kavos puodelis bus papuoštas skonio receptorius žadinančia aksomine pieno puta. Pieno ąsotėlyje pienas suplakamas du kartus ir esant nustatytai temperatūrai aksominis sluoksnis užpilamas ant kavos. Pieno ąsotėlį galima saugiai laikyti šaldytuve ir jis yra labai higieniškas.

 • Įvairūs kavos gėrimai, pradedant espreso ir baigiant pienu su espresu

  Galite rinktis espreso, pieną su espresu ar bet kurį kitą gėrimą iš plataus parinkčių asortimento ir mėgautis savo mėgstama kava. Ar tai būtų pirmas rytinės kavos puodelis, ar kava po pietų, tikrai rasite tinkamą skonį bet kuriam paros metui.

 • Pasinaudokite greito valymo funkcija ir išvalykite pieno ąsotėlį po kiekvieno naudojimo

  Dėl unikalios ąsotėlio valymo funkcijos vienu mygtuko spustelėjimu kruopščiai išskalausite ąsotėlį po kiekvieno naudojimo.

 • Kruopštaus dizaino legendinis nerūdijančiojo plieno priekis

  Itališko dizaino aparato priekyje ir viršuje panaudotas nerūdijantysis plienas, todėl šis automatinis espreso kavos aparatas puikiai tinka klasikinio ir modernaus interjero virtuvėse. Elegantiško dizaino kavos aparatas ne tik puikiai atrodo, bet ir ruošia puikią kavą.

 • Liečiamas ekranas su foniniu apšvietimu ir sklandus naršymas

  Pažangi vartotojo sąsaja valdoma 12 LED apšviestų mygtukų, kuriais vienu spustelėjimu pasirinksite norimą gėrimą ir lengvai naršysite. Ekrane pateikiami piktogramų ir teksto deriniai padės nusistatyti pritaikymo parinktis ir atlikti svarbius priežiūros darbus.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

 • Tikrasis puodelių skaičius priklauso nuo pasirinktos kavos rūšies, valymo ir skalavimo įpročių. Nuosėdų šalinimo įspėjimas automatiškai išjungiamas 8 filtrų naudojimo ciklui.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti