Saeco

Saeco Xelsis Evo

Puikus automatinis espreso aparatas

  Saeco Xelsis Evo

  Puikus automatinis espreso aparatas

  Įvairūs gėrimai daugeliui naudotojų

  Naudodamas „Xelsis Evo“ kiekvienas šeimos narys gali mėgautis savo mėgstamu kavos receptu. Naudojant unikalią kelių naudotojų funkciją galima sukurti iki 6 naudotojų profilių ir kiekvienam profiliui asmeniškai sukurti iki 9 gėrimų. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Saeco Xelsis Evo Puikus automatinis espreso aparatas

Verda 8 rūšių kavą, Integr. pieno ąsotis ir putų plakiklis, Juodas nerūdijantysis plienas, 8 padėtimis reguliuojamas malūnėlis HD8953/09 Surasti panašius produktus

Įvairūs gėrimai daugeliui naudotojų

su visiškai automatiniu pieno ąsotėlio valymu

 • Geriausias skonis naudojant 100 % keraminius malūnėlius

  Geriausias skonis naudojant 100 % keraminius malūnėlius

  Dėl tvirtų 100 % keraminių malūnėlių galėsite mėgautis puikia kava ilgus metus. Iš keramikos pagaminti malūnėliai sumala nepriekaištingai, todėl vanduo prateka tolygiai ir išgauna tikrąją kavos pupelių esmę. Kitaip nei „įprastuose malūnėliuose“, keramika neleidžia pupelėms perkaisti, todėl galite pamiršti degėsių skonio kavą.

 • Greitai išvalomi išimami virimo elementai

  Greitai išvalomi išimami virimo elementai

  Kai prieš 30 metų „Saeco“ sukūrė pirmąjį virimo elementą, pagrindiniai reikalavimai buvo efektyvumas ir naudojimo paprastumas. Ši technologija vis dar aktuali ir šiomis dienomis. Kaip ir anksčiau, elementai yra lengvai valomi, tereikia išimti, kelias sekundes plauti po tekančiu vandeniu ir įstatyti atgal.

 • Pasirinkite kavos sodrumą naudodami 8 malūnėlio nustatymus

  Pasirinkite kavos sodrumą naudodami 8 malūnėlio nustatymus

  Jei kalbame apie smulkiausiai sumaltas pupeles, šis aparatas tikrai jūsų nenuvils. Kad atsiskleistų tikrasis skonis, skirtingus kavos mišinius būtina tinkamai sumalti. Galima rinktis iš aštuonių reguliuojamų šio aparato malimo nustatymų – nuo smulkiausio malimo stipriai espreso kavai iki rupiausio malimo silpnesnei kavai.

 • Mėgaukitės mėgstamu kavos putos sluoksniu rankenėlės pasukimu

  Mėgaukitės mėgstamu kavos putos sluoksniu rankenėlės pasukimu

  Mėgaukitės kavos putos sluoksniu ir išbandykite visą skonių spektrą – ir visa tai tik rankenėlės pasukimu! Sukdami rankenėlę kontroliuojate kavos tėkmę ir virimo slėgį, o kartu kavos kiekį ir putos sluoksnį. Sukite į kairę, jei norite tiršto grietinėlės sluoksnio ir stiprios, intensyvaus aromato espreso; arba pasukite į dešinę, jei norite silpnesnės kavos su mažesniu putos sluoksniu.

 • Išsaugokite mėgstamos kavos pasirinkimus naudodami 6 vartotojo profilius

  Išsaugokite mėgstamos kavos pasirinkimus naudodami 6 vartotojo profilius

  Kiekvienas puodelis bus paruoštas tiksliai pagal jūsų skonį. Išskirtinė pritaikymo funkcija įsimena visus jūsų gėrimus iki smulkiausių detalių. Galite naudoti 6 vartotojo profilius, o pasirinkus kiekvieną jų aparatas paruoš tobulą kavą.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti