Saeco

  Saeco Incanto Executive

  Puikus automatinis espreso aparatas

  Mėgaukitės profesionaliai paruošta espreso kava namuose

  „Saeco“ pristato „Incanto Executive“ – laikui nepavaldų šedevrą, skirtą ruošti tobulą kavą. Pasirinkite iki 8 nustatymų tobulai kavai pagal savo skonį, o dvigubas virintuvas greitai paruoš norimą gėrimą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Saeco Incanto Executive Puikus automatinis espreso aparatas

Verda 7 rūšių kavą, Integr. pieno ąsotis ir putų plakiklis, Nerūdijantis plienas, 8 padėtimis reguliuojamas malūnėlis HD9712/11 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės profesionaliai paruošta espreso kava namuose

Tobulybė puodelyje per trumpiausią įmanoma laiką

 • Skani karšta kapučino ir latė makiato vienu paspaudimu

  Skani karšta kapučino ir latė makiato vienu paspaudimu

  Integruotame pieno ąsotėlyje pienas plakamas du kartus, todėl pašalinami burbuliukai ir priemaišos, o paruošta pieno puta yra tiršta ir sodri. Paspaudus vos vieną mygtuką į puodelį pradeda tekėti į šalis nesitaškantis optimalios temperatūros pieno srautas ir puodelį užkloja aksominė pieno puta. Dėl dvigubo didelės galios virintuvo, iškart paruošus espreso kavą yra suplakama pieno puta, todėl karšti gėrimai paruošiami akimirksniu.

 • Geriausias skonis naudojant 100 % keraminius malūnėlius

  Geriausias skonis naudojant 100 % keraminius malūnėlius

  Dėl tvirtų 100 % keraminių malūnėlių galėsite mėgautis puikia kava ilgus metus. Iš keramikos pagaminti malūnėliai sumala nepriekaištingai, todėl vanduo prateka tolygiai ir išgauna tikrąją kavos pupelių esmę. Kitaip nei „įprastuose malūnėliuose“, keramika neleidžia pupelėms perkaisti, todėl galite pamiršti degėsių skonio kavą.

 • Dvigubas virintuvas – mėgaukitės gėrimais su pienu nelaukdami

  Dvigubas virintuvas – mėgaukitės gėrimais su pienu nelaukdami

  Dėl dvigubo virintuvo, garuojančią espreso ir kapučino kavą vieną po kitos paruošite akimirksniu. Dvi atskiros kaitinimo sistemos palaiko optimalią kavos ir pieno temperatūrą, todėl kavą paruošite profesionaliai ir greitai.

 • Platus kavos pasirinkimas vienu mygtuko paspaudimu

  Platus kavos pasirinkimas vienu mygtuko paspaudimu

  Galite rinktis espreso, pieną su espresu ar bet kurį kitą gėrimą iš plataus parinkčių asortimento ir mėgautis savo mėgstama kava. Ar tai būtų pirmas rytinės kavos puodelis, ar kava po pietų, tikrai rasite tinkamą skonį bet kuriam paros metui.

 • Pritaikykite ir išsaugokite kavos stiprumo, virimo trukmės ir pieno putos nustatymus

  Pritaikykite ir išsaugokite kavos stiprumo, virimo trukmės ir pieno putos nustatymus

  Kiekvieną žingsnį nuo pupelės iki puodelio galite reguliuoti pagal savo poreikius ir kaskart paruošti tokią kavą, kokią mėgstate. Pritaikydami ir išsaugodami norimas parinktis (malamos kavos kiekį dėl stiprumo, pasiruošimo virinimui laiką dėl skonio, temperatūrą, kavos virimo trukmę, pieno putų kiekį ir konsistenciją), kiekvieną kavos puodelį galite paruošti pagal savo skonį

 • Mėgaukitės mėgstamu kavos putos sluoksniu rankenėlės pasukimu

  Mėgaukitės mėgstamu kavos putos sluoksniu rankenėlės pasukimu

  Mėgaukitės kavos putos sluoksniu ir išbandykite visą skonių spektrą – ir visa tai tik rankenėlės pasukimu! Sukdami rankenėlę kontroliuojate kavos tėkmę ir virimo slėgį, o kartu kavos kiekį ir putos sluoksnį. Sukite į kairę, jei norite tiršto grietinėlės sluoksnio ir stiprios, intensyvaus aromato espreso; arba pasukite į dešinę, jei norite silpnesnės kavos su mažesniu putos sluoksniu.

 • Patentuota ąsotėlio valymo garais technologija užtikrina higieną

  Patentuota ąsotėlio valymo garais technologija užtikrina higieną

  Higienos užtikrinimas dar niekada nebuvo toks paprastas. Valymo garais ciklas automatiškai išvalo pieno putos paruošimo mechanizmą ir pašalina pieno likučius neištuštinant ąsotėlio. Higiena patvirtinta Vokietijos nepriklausomame tyrimų institute, VDE.

 • Pasirinkite kavos sodrumą naudodami 8 malūnėlio nustatymus

  Pasirinkite kavos sodrumą naudodami 8 malūnėlio nustatymus

  Jei kalbame apie smulkiausiai sumaltas pupeles, šis aparatas tikrai jūsų nenuvils. Kad atsiskleistų tikrasis skonis, skirtingus kavos mišinius būtina tinkamai sumalti. Galima rinktis iš aštuonių reguliuojamų šio aparato malimo nustatymų – nuo smulkiausio malimo stipriai espreso kavai iki rupiausio malimo silpnesnei kavai.

 • Pasirinkite kavos skonį keisdami paruošimo virimui laiką

  Pasirinkite kavos skonį keisdami paruošimo virimui laiką

  Kavos skonį galite pakeisti reguliuodami paruošimo virimui laiką. Ruošiant virimui sumaltos kavos pupelės yra sudrėkinamos, kad geriau atsiskleistų jų aromatas. Kitaip nei įprastuose espreso kavos aparatuose su pirminio paruošimo funkcija, „Saeco“ aparate paruošimo virimui laikas yra reguliuojamas, kad galėtumėte pasiruošti mėgstamo skonio kavą.

 • Greitai išvalomi išimami virimo elementai

  Greitai išvalomi išimami virimo elementai

  Kai prieš 30 metų „Saeco“ sukūrė pirmąjį virimo elementą, pagrindiniai reikalavimai buvo efektyvumas ir naudojimo paprastumas. Ši technologija vis dar aktuali ir šiomis dienomis. Kaip ir anksčiau, elementai yra lengvai valomi, tereikia išimti, kelias sekundes plauti po tekančiu vandeniu ir įstatyti atgal.

 • Šedevras nerūdijančio plieno korpuse jūsų virtuvėje

  Šedevras nerūdijančio plieno korpuse jūsų virtuvėje

  Šis aparatas ne tik puikiai atrodo, bet ir ruošia išskirtinę kavą. Nerūdijančio plieno korpusas ir spalvotas TFT ekranas yra tradicijų ir modernumo derinys. Laiko tėkmei nepavaldus grakščių formų elegantiškas dizainas.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Tikrasis puodelių skaičius priklauso nuo pasirinktos kavos rūšies, valymo ir skalavimo įpročių. Nuosėdų šalinimo įspėjimas automatiškai išjungiamas 8 filtrų naudojimo ciklui.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti