„Micro Jukebox“

  Prisilieskite prie muzikos ir nuotraukų

  Ypač elegantiškas ir nepaprastai intuityvus 6 GB* grotuvas „GoGear“ HDD1620 su jutikline „Superscroll“ klaviatūra leis be pastangų pasinerti į MP3 ir WMA muzikos pasaulį bei peržiūrėti nuotraukas. Kadangi šiame „GoGear“ grotuve yra „PlaysForSure“ technologija, jis veikia su kompiuteriu, kuriame įdiegta „Windows XP“ operacinė sistema. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Prisilieskite prie muzikos ir nuotraukų

 • MP3 ir WMA atkūrimas

  MP3 ir WMA atkūrimas

  Garso įrašų glaudinimo technologija leidžia didžiulius skaitmeninės muzikos failus sumažinti iki 10 kartų ir labai nepabloginti garso kokybės. MP3 arba WMA yra du glaudinimo formatai, kuriuos naudojant skaitmenine muzika galima mėgautis „GoGear“ grotuvu. Atsisiųskite MP3 arba WMA dainas iš įgaliotųjų muzikos svetainių internete arba kurkite savo MP3 arba WMA muzikos failus nukopijuodami CD diskus ir perkeldami juos į grotuvą.

 • Mažas ir dėvimas – neprilygstamas mobilumas

  Mažas ir dėvimas – neprilygstamas mobilumas

  Šis išskirtinio muzikos mobilumo „Philips GoGear“ grotuvas paruoštas keliauti bet kur. Lengvas ir itin kompaktiškas įrenginys pateiks jums aukščiausią garso kokybę ir leis mėgautis tikru mobilumu kelionėje.

 • Balso įrašymo funkcija bus naudinga įrašant pastabas arba šiaip ką nors kita

  Balso įrašymo funkcija bus naudinga įrašant pastabas arba šiaip ką nors kita

  Balso įrašymo funkcija jūsų „GoGear“ grotuvą paverčia patogiu diktofonu. Galite ne tik leisti muziką ir klausytis radijo, bet ir įrašyti darbo arba studijų pastabas ar priminimus, įrašyti pirkinių sąrašus ir telefono numerius – net dainos žodžius. Paspauskite įrašymo mygtuką ir kalbėkite į integruotą mikrofoną: balso žinutės glaudinamos ir įrašomos į vidinę atmintį. Balso įrašų funkcija suteikia galimybę naudotis nešiojamuoju diktofonu ir įrašyti, ką tik norite, kur ir kada tik norite!

 • Lietimui jautrūs klavišai – intuityvus valdymas

  Pakanka lengvai paliesti jutiklinį klavišą, kad būtų užregistruota jūsų įvestis. Nebereikės stipriai spaudyti gaminio klavišų!

 • „SuperScroll™“ naršymo funkcija suranda dainas paprastai ir greitai

  Dvigubo veikimo paieškos klavišais galite lengvai valdyti paieškos didelėse įrašų bibliotekose greitį. Jūs galite peržiūrėti atkūrimo sąrašus po vieną dainą arba filmą, arba paprasčiausiai paspausti šiek tiek stipriau „SuperScroll TM“, kad pereitumėte prie pageidaujamų rinkmenų.

 • Nuotraukų peržiūra 3,8 cm (1,5 in) 65K spalvotame LCD ekrane

  Žiūrėkite savo mėgstamas nuotraukas keliaudami. Galite pasirinkti žiūrėti nuotraukas kaip miniatiūras, visame ekrane arba skaidrių režimu, bet to, naršydami po nuotraukas galite klausytis muzikos.

 • „PlaysForSure“* tik su „Windows XP“

  Mėgautis „GoGear“ įrenginiu paprasta turint „PlaysForSure“, kuris užtikrina suderinamumą su „Windows Media Player 10“ ir „Windows XP“. Naudodami „Windows Media Player“ galite lengvai tvarkyti muziką „GoGear“ skaitmeniniame garso grotuve ir automatiškai sinchronizuoti kompiuterio muzikos kolekciją. Be to, mėgaukitės didelėmis galimybėmis apsipirkti internete paprasčiausiai suradę „PlaysForSure“ logotipą ties norima interneto parduotuve. Tada atsipalaiduokite būdami tikri, kad jūsų ten įsigyta muzika bus atkuriama „GoGear“ grotuvu.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • 1 GB = 1 mlrd. baitų; laisva atminties talpa bus mažesnė.
 • Įkraunamas baterijas įkrauti ir iškrauti galima ribotą skaičių kartų, tada jas reikia keisti. Baterijos eksploatavimo laikas ir įkrovimo skaičius priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.
 • Atminties talpa apskaičiuojama skiriant 4 minutes kiekvienai dainai, kurioms naudojamas 64 kbps WMA arba 128 kbps MP3 šifravimas.
 • Atminties talpa skaičiuojama remiantis 5 megapikselių nuotraukomis.
 • „PlaysForSure“, „Windows Media“ ir „Windows“ logotipas yra „Microsoft Corporation“ prekių ženklai arba registruotieji prekių ženklai JAV ir (arba) kitose šalyse.
 • Realusis perdavimo greitis priklauso nuo naudojamos operacinės sistemos ir programinės įrangos konfigūracijos.
 • Šiai funkcijai reikalingas papildomas atskirai parduodamas priedas.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti