NAMŲ MEDIJOS LEISTUVAS

  USB Hi-Speed 2011

  NAMŲ MEDIJOS LEISTUVAS

  Mėgaukitės filmais, muzika ir nuotraukomis savo televizoriuje

  Išbandykite milžinišką medijos turinį be jokio vargo naudodamiesi „Philips“ namų medijos leistuvu. Mėgaukitės puikios kokybės vaizdo įrašais, muzika ir nuotraukomis iš kompiuterio bibliotekos tiesiai savo televizoriuje – jokio failų konvertavimo. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

NAMŲ MEDIJOS LEISTUVAS

HDMI, USB 2.0, SD / SDHC kortelių lizdai HMP4000/12 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės filmais, muzika ir nuotraukomis savo televizoriuje

per SD kortelę, USB ar standųjį diską

 • Peržiūrėkite nuotraukas įvairiais formatais

  Peržiūrėkite nuotraukas įvairiais formatais

  Žiūrėkite ir mėgaukitės nuotraukomis įvairiais formatais: JPEG, JPG, M-JPEG, PNG, TIF, TIFF, GIF, BMP ir HD JPEG – tiesiai savo plačiaekraniame televizoriuje! Paverskite savo svetainę foto galerija ir dalinkitės nuostabiais momentais su savo draugais ir šeima.

 • USB 2.0 jungtis ir SD atminties kortelės lizdas

  USB 2.0 jungtis ir SD atminties kortelės lizdas

  Mėgaukitės greita ir patogia prieiga prie siunčiamų nuotraukų, vaizdo ir MP3 muzikos rinkmenų, naudodamiesi USB 2.0. Taip pat mėgaukitės didesne talpa, saugodami savo nuotraukas, vaizdo ir MP3 muzikos rinkmenas savo „Philips“ grotuve, įdėję SD kortelę į integruotą SD lizdą.

 • Nesudėtinga kopijavimo, siuntimo ar trynimo funkcija

  Nesudėtinga kopijavimo, siuntimo ar trynimo funkcija

  Dalinkitės savo video, nuotraukomis ir muzika su šeima ir draugais savo namuose. „Philips“ grotuvas leidžia lengvai kopijuoti, siųsti ar trinti bylų funkcijas vienu pirštu.

 • Klausykitės muzikos įvairiose medijos bylose

  Klausykitės mėgstamiausios muzikos bet kokiu garso formatu ir mėgaukitės krištolo skaidrumo garsu. „Philips“ grotuvas – lengvas įvairių garso formatų „Dolby Digital“, AAC, RA, OGG, MKA, MP3, WAV, APE, FLAC, DTS, LPCM, PCM, WMA (V9), IMP/MS ADPCM ir „WMA Pro“ pasirinkimas.

 • „Windows Media Video“ filmų jūsų kompiuteryje peržiūrai

  Su „Windows Media Video“ galite groti kompiuteryje esančius vaizdo įrašus savo televizoriuje. Mėgautis tuo kartu su draugais ir šeima tampa paprasta. Atsisveikinkite su žiūrėjimu prisimerkus į televizoriaus ekraną, atsiloškite ir mėgaukitės savo mėgstamomis WMV bylomis televizoriuje namuose.

 • Grokite medijos turinį standžiajame diske

  Atsipalaiduokite ir mėgaukitės medijos turiniu standžiajame diske, nesirūpindami dėl bylos formato suderinamumo. Paprasčiausiai atkurkite savo turinį, žinodami, kad jūsų „Philips“ grotuvas palaiko populiariausius HDD formatus, tokius kaip FAT32, FAT ir kt.

 • Leiskite vaizdo įrašus keliais formatais

  Leiskite ir mėgaukitės didžiuliu vaizdo formatų pasirinkimu – nuo aukštos raiškos formatų, tokių kaip MPEG 1/2/4 (MPEG 4 Part 2), H.264, VC-1, H.263, VP6 (640 x 480), Xvid, RMVB 8/9/10, RM, WMV (V9), AVI, TS, M2TS, TP, TRP, ISO, VOB, DAT, MP4, MPEG, MPG, MOV(MPEG 4, H.264), ASF, FLV (640 x 480), MKV, M4V, – nesijaudindami dėl failų konvertavimo. Paprasčiausiai paspauskite „Play“ (Leisti) ir žiūrėkite vaizdo įrašus arba filmus puikia kino teatro kokybe ir gyvu erdviniu garsu.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti