Aukštos raiškos medijos grotuvas

  USB Hi-Speed 2011

  Aukštos raiškos medijos grotuvas

  Savo TV paverskite išmaniuoju TV

  Išbandykite milžinišką daugialypės terpės turinį be jokio vargo naudodamiesi „Philips“ aukštos raiškos medijos grotuvu. Mėgaukitės puikios kokybės vaizdo įrašais, muzika ir nuotraukomis iš interneto ar kompiuterio bibliotekos tiesiai savo televizoriuje – jokio rinkmenų konvertavimo.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Savo TV paverskite išmaniuoju TV

 • „DivX Plus HD Certified“ – mėgaukitės didelės raiškos „DivX“ atkūrimu

  „DivX Plus HD Certified“ – mėgaukitės didelės raiškos „DivX“ atkūrimu

  „DivX Plus HD“, integruota į jūsų „Blu-ray“ grotuvą, ir (arba) DVD leistuvą – tai naujausia „DivX“ technologija, suteikianti galimybę mėgautis HD vaizdo įrašais ir filmais tiesiai iš interneto „Philips“ HDTV televizoriuje ar kompiuteryje. „DivX Plus HD“ palaiko „DivX Plus“ turinio (H.264 HD vaizdo įrašų su aukštos kokybės AAC garsu MKV failo sudėtiniame rodinyje) atkūrimą bei ankstesnes „DivX“ vaizdo įrašų versijas iki 1080p. „DivX Plus HD“ – realūs skaitmeniniai HD vaizdai.

 • USB 2.0 jungtis ir SD atminties kortelės lizdas

  USB 2.0 jungtis ir SD atminties kortelės lizdas

  Mėgaukitės greita ir patogia prieiga prie siunčiamų nuotraukų, vaizdo ir MP3 muzikos rinkmenų, naudodamiesi USB 2.0. Taip pat mėgaukitės didesne talpa, saugodami savo nuotraukas, vaizdo ir MP3 muzikos rinkmenas savo „Philips“ grotuve, įdėję SD kortelę į integruotą SD lizdą.

 • Peržiūrėkite nuotraukas įvairiais formatais

  Peržiūrėkite nuotraukas įvairiais formatais

  Žiūrėkite ir mėgaukitės nuotraukomis įvairiais formatais: JPEG, JPG, M-JPEG, PNG, TIF, TIFF, GIF, BMP ir HD JPEG – tiesiai savo plačiaekraniame televizoriuje! Paverskite savo svetainę foto galerija ir dalinkitės nuostabiais momentais su savo draugais ir šeima.

 • „SimplyShare“ – mėgaukitės nuotraukomis, muzika ir filmais savo televizoriuje

  „SimplyShare“ – mėgaukitės nuotraukomis, muzika ir filmais savo televizoriuje

  Per „SimplyShare“ dalykitės nuotraukomis, muzika ir filmais iš savo išmaniojo telefono, planšetinio ar asmeninio kompiuterio ir mėgaukitės jais dideliame ekrane.

 • Leiskite vaizdo įrašus keliais formatais

  Grokite ir mėgaukitės didžiuliu video formatų pasirinkimu - nuo aukštos raiškos formatų, tokių kaip MPEG 1/2/4 (MPEG 4 Part 2), H.264, VC-1, H.263, VP6 (640 x 480), DivX Plus HD, DivX 3/4/5/6, Xvid, RMVB 8/9/10, RM, WMV (V9), AVI, TS, M2TS, TP, TRP, ISO, VOB, DAT, MP4, MPEG, MPG, MOV(MPEG 4, H.264), ASF, FLV (640 x 480), MKV, M4V - nesijaudinant dėl bylų konvertavimo. Paprasčiausiai paspauskite „Leisti“ ir žiūrėkite video ir filmus puikia kino teatro kokybe ir gyvu erdviniu garsu.

 • Grokite medijos turinį standžiajame diske

  Atsipalaiduokite ir mėgaukitės medijos turiniu standžiajame diske, nesirūpindami dėl bylos formato suderinamumo. Paprasčiausiai atkurkite savo turinį, žinodami, kad jūsų „Philips“ grotuvas palaiko populiariausius HDD formatus, tokius kaip FAT32, FAT ir kt.

 • Klausykitės muzikos įvairiose medijos bylose

  Klausykitės mėgstamiausios muzikos bet kokiu garso formatu ir mėgaukitės krištolo skaidrumo garsu. „Philips“ grotuvas – lengvas įvairių garso formatų „Dolby Digital“, AAC, RA, OGG, MKA, MP3, WAV, APE, FLAC, DTS, LPCM, PCM, WMA (V9), IMP/MS ADPCM ir „WMA Pro“ pasirinkimas.

 • Integruota „WiFi“ – mėgaukitės prijungta medija belaidžiu būdu

  Integruotas „Wi-Fi“ leis naudoti medijos turinį belaidžiu būdu. Nebereikės įsitempus žiūrėti į kompiuterio ekraną – atsiloškite ir mėgaukitės savo medijos failais televizoriaus ekrane patogiai įsitaisę svetainėje.

 • DLNA PC „Media Link“ leis naršyti kompiuterio ir namų tinklo turinį

  DLNA PC „Media Link“ suteiks patogią prieigą prie vaizdo įrašų, nuotraukų ir muzikos turinio kompiuteryje arba namų tinkle. Prijungę medijos leistuvą prie namų tinklo galėsite sklandžiai naudotis visų DLNA sertifikuotų įrenginių turiniu. Grotuvu galite naršyti kompiuteryje esančią multimedijos kolekciją vienu mygtuko paspaudimu.

 • Papildykite savo kino pojūčius trimačiu vaizdu

  Mėgaukitės 3D kino filmų žavesiu savo svetainėje peržiūrėdami turimą 2D filmų kolekciją. „3D Upgrade“ sistema naudodama naujausią skaitmeninę technologiją analizuoja vaizdo įrašo turinį 2D DVD diskuose išskirdama priekinio plano ir fono objektus. Ši sistema generuoja gylių žemėlapį, kuris konvertuoja įprastus 2D DVD ar „Blu-ray“ diskus, taip pat kitus 2D vaizdo formatus į žavingą trimatį vaizdą. Kartu su savo suderinamu „Philips“ televizoriumi galite mėgautis „Full HD 3D“.

 • Naudodami „Smart TV“, galite mėgautis paslaugomis internete ir naudotis multimedija per televizorių

  „Smart TV“ – paprastas ir belaidis naudojimasis televizoriumi 4 pagrindiniais aspektais. „Net TV“ leis mėgautis daugybe interneto galimybių televizoriuje: išsinuomoti filmų, žiūrėti „Catch-up TV“ ir mėgautis socialinių tinklų medija. Visada kontroliuokite situaciją: keiskite kanalus arba įveskite tekstą savo išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu. Naudodami „SimplyShare“ galite srautu siųsti nuotraukas, muziką ir vaizdo įrašus iš savo kompiuterio, telefono bei planšetinio kompiuterio į televizorių.

 • Populiariausios internetinės „Net TV“ paslaugos jūsų televizoriuje

  Išbandykite didžiulį interneto paslaugų pasirinkimą naudodamiesi „Net TV“. Mėgaukitės filmais, vaizdais, informaciniu-pramoginiu ir kitu turiniu internete savo televizoriuje per „Philips“ HD medijos leistuvą bet kuriuo metu. Paprasčiausiai prijunkite savo namų grotuvą laidu ar belaidžiu būdu, tada naršykite ir nuotolinio valdymo pultu pasirinkite, ką norite žiūrėti. „Philips“ meniu suteikia prieigą prie populiarių „Net TV“ paslaugų jūsų televizoriaus ekrane.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti