SalonDry Pro AC

Plaukų džiovintuvas

  SalonDry Pro AC

  Plaukų džiovintuvas

  Džiovintuvas, kurį kirpėjos naudotų namuose

  Norite džiovinti plaukus kaip profesionalai? Jei norite džiovindami pasiekti profesionalios kirpyklos lygį, jums reikia „SalonDry Pro“ – 2000 W galios plaukų džiovintuvo su itin profesionaliu AC varikliu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Džiovintuvas, kurį kirpėjos naudotų namuose

„SalonDry Pro AC“

 • Profesionalus 2000 V idealiems rezultatams, kaip salone

  Profesionalus 2000 V idealiems rezultatams, kaip salone

  Šis pofesionalus 2000 V plaukų džiovintuvas pučia galingą oro srovę. Derinant jėgą ir greitį plaukų džiovinimas ir modeliavimas tampa greitesnis ir lengvesnis.

 • 50% ilgiau tarnaujantis profesionalus AC variklis

  50% ilgiau tarnaujantis profesionalus AC variklis

  Šis variklis sukurtas profesionaliai rinkai ir turi keletą privalumų. Svarbiausias jų - jis ilgiau tarnauja nei įprasti varikliai, todėl galėsite naudoti plaukų džiovintuvą 50% ilgiau. Be to, jis turi papildomą galingą oro srovę greitam ir efektyviam plaukų džiovinimui.

 • Šeši patogūs greičio ir temperatūros nustatymai pilnai kontrolei

  Šeši patogūs greičio ir temperatūros nustatymai pilnai kontrolei

  Lengvai nustatomas greitis ir temperatūra sukuria tobulą stilių. Šeši skirtingi nustatymai leidžia kruopščiai ir tiksliai suformuoti šukuoseną.

 • Keraminės grotelės sušvelnins plaukus

  Keraminės grotelės sušvelnins plaukus

  Keramikinis elementas apsaugo nuo perdžiovinimo. Jo gaminamas infraraudonasis karštis greitai ir efektyviai skleidžia švelnią šilumą, džiovinančią jūsų plaukus iš vidaus ir apsaugančią juos nuo perdžiovinimo.

 • Jonų kondensacija žvilgiems, glotniems plaukams.

  Jonų kondensacija žvilgiems, glotniems plaukams.

  Akimirksniu suteikite savo plaukams purumo naudodami jonų kondicionavimo įrenginį. Neigiami jonai purena plaukus, juos kondicionuoja, nuleidžia plauko kutikules, todėl plaukai tampa žvilgantys ir spindi. Galėsite džiaugtis gražiais žvilgančiais, lygiais ir glotniais plaukais.

 • Šalto oro funkcija jūsų šukuosenai formuoti

  Šalto oro funkcija jūsų šukuosenai formuoti

  Būtina funkcija plaukų modeliavimo profesionalams – paspaudus mygtuką „Cool Shot“ pučiama stipri šalto oro srovė. Ši funkcija naudojama norint užbaigti modeliavimą ir sukurti stilių.

 • Siauras antgalis padės preciziškai modeliuoti

  Koncentratorius sutelkia oro srovę tam tikrose vietose, todėl modeliavimas tampa tikslus. Jis puikiai tinka šukuosenos koregavimui ar užbaigimui.

 • Turmalino keramikos tūrio sklaidytuvas suteikia daugiau apsaugos, tūrio ir blizgesio

  Tūrio sklaidytuvas greitai ir tolygiai išdžiovina plaukus, kad liktų kuo mažiau garbanų ir būtų daugiau tūrio. Pridėjus turmalino keramikos plaukai geriau apsaugomi, yra švelnesni ir blizga – jie puikiai tinkami gyvybingoms garbanoms ir energingam stiliui sukurti.

 • Apvalus keraminis šepetys – kad būtų lengviau modeliuoti ir labiau blizgėtų plaukai

  Naudojant šį suapvalintą keraminį šepetį keramikos savybės pasitelkiamos plaukams suglostyti juos modeliuojant ir blizgėjimui suteikti. Šį cilindro formos ir kirpyklai tinkamų matmenų šepetį galima naudoti daugeliui įvairių stilių sukurti.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti