Karšto oro formuotuvas

  Karšto oro formuotuvas

  Džiovinkite ir modeliuokite – rūpestingai kuriama išvaizda

  Džiovinkite ir modeliuokite tuo pačiu metu – „Philips“ šukuosenos formavimo prietaisas „ProCare“ padės susikurti gražų ir natūralų plaukų stilių ir kartu juos apsaugos. Naudodami naujovišką platų šepetį natūraliai ištiesinsite plaukus jų nepažeisdami. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

ProCare Karšto oro formuotuvas

5 šukuosenos formavimo priedai, Tolygus karščio paskirstymas, Jonizuojanti priežiūra, Kelioninis krepšelis HP8656/00 Surasti panašius produktus

Džiovinkite ir modeliuokite – rūpestingai kuriama išvaizda

Plaukų džiovintuvas – maksimali priežiūra

 • Daugiau priežiūros su jonų kondic. blizgantiems, nesigarbanojantiems plaukams

  Daugiau priežiūros su jonų kondic. blizgantiems, nesigarbanojantiems plaukams

  Jonų kondicionavimas leidžia džiovinti plaukus jų neįelektrinant. Neigiami jonai purina plaukus, juos kondicionuoja, nuramina plauko kutikulas, todėl plaukai tampa žvilgantys ir spindi. Galėsite džiaugtis gražiais žvilgančiais, lygiais ir glotniais plaukais.

 • 1000 W – puikūs rezultatai

  1000 W – puikūs rezultatai

  Šis 1000 W plaukų džiovintuvas sukuria optimalų oro srautą ir švelnią džiovinimo jėgą, todėl kasdien džiaugsitės puikiais rezultatais.

 • 38 mm šildomasis šepetys išlygina plaukus

  38 mm šildomasis šepetys išlygina plaukus

  Šildomasis šepetys yra ypač didelio 38 mm skersmens. Dėl vamzdelio pločio šiuo nuostabiu prietaisu sukursite puikių stilių ir garbanų.

 • Lengva sukti plaukus, naudojant šepetį su įtraukiamais šereliais

  Lengva sukti plaukus, naudojant šepetį su įtraukiamais šereliais

  Šis lengvai naudojamas karšto oro formuotuvas yra kartu ir modeliavimo šepetys, ir suktukas. Paspaudus mygtuką, šereliai įtraukiami į šepetį, todėl plaukai lengvai išslysta iš modeliavimo prietaiso, ir jūs galite džiaugtis gražiomis ir puriomis garbanomis.

 • Mažas koncentratorius tiksliai oro srovei

  Mažas koncentratorius tiksliai oro srovei

  Koncentratorius sutelkia oro srovę tam tikrose vietose, todėl modeliavimas tampa tikslus. Jis puikiai tinka šukuosenai koreguoti ar užbaigti.

 • Purenimo prietaisas – puresni plaukai ties šaknimis

  Purenimo prietaisas – puresni plaukai ties šaknimis

  Naudodamiesi unikaliu ir naujovišku purenimo prietaisu, galėsite padaryti plaukus purius, kur norite – ties šaknimis.

 • Vėsaus oro nustatymas – švelnus džiovinimas

  Vėsaus oro nustatymas – švelnus džiovinimas

  Šalto oro nustatymas yra silpno šildymo nustatymas – plaukai džiovinami švelniai, kad būtų kuo mažiau pažeisti. Ši funkcija tinka visų tipų plaukams, ypač ploniems, sausiems ar pažeistiems. Tai puikus nustatymas karštą vasarą!

 • Plaukai neperkaista dėl tolygaus karščio paskirstymo technologijos

  Patobulinta „Philips EHD“ technologija reiškia, kad prietaisai tolygiai paskirstys karštį. Taip užtikrinama, kad karštis visada paskirstomas ypač tolygiai, net jei temperatūra yra aukšta, be to, nėra nepageidaujamų karščio sankaupos vietų. Tai yra maksimali plaukų apsauga nuo perkaitimo ir dėl to jūsų plaukai bus sveiki bei spindės.

 • Geriausia džiovinimo temperatūra su „ThermoProtect“

  „ThermoProtect“ temperatūra yra optimali džiovinimo temperatūra ir suteikia plaukams papildomą apsaugą nuo perkaitimo. Galingas oro srautas nepakis, o geriausi rezultatai bus pasiekti saugiai.

 • Platus tiesinamasis šepetys – natūraliai atrodantys tiesūs plaukai

  Naudodamiesi naujovišku plačiu tiesinamuoju šepečiu galėsite džiaugtis gražiais, natūraliai atrodančiais tiesiais plaukais jų nepažeisdami.

 • Trys patogūs karščio ir greičio nustatymai, kad būtų lengviau valdyti

  Norėdami džiaugtis galutiniu rezultatu, paprastai nustatykite norimą greitį ir temperatūrą. Trys lankstūs nustatymai sukuria kruopštų ir nuostabų stilių.

 • Keramika dengtos šukos užtikrins geresnę priežiūrą

  Šepetys dengtas keramine danga, todėl plaukai bus apsaugoti nuo perdžiovinimo. Jis padeda tolygiau paskirstyti karštį ir išvengti karščio sankaupos vietų plaukuose, dėl kurių plaukai gali perkaisti ir perdžiūti.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti