„SoundBar“ namų kino sistema

  „SoundBar“ namų kino sistema

  Puikiausias erdvinis garsas be laidų raizgalynės

  Technologija „Ambisound“ suteikia galimybę klausytis sodraus, kino teatro tipo daugiakanalio 5.1 erdvinio garso bet kokioje patalpoje. Be to, namų kino sistemoje „Philips“ HTB7150 yra integruoti 4 specialūs stiprintuvai ir 4 garsiakalbiai, per kuriuos atkuriamo kokybiško garso galėsite klausytis bet kur. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

„SoundBar“ namų kino sistema

3D „Blu-ray“, Montuojamas ant sienos HTB7150/12 Surasti panašius produktus

Puikiausias erdvinis garsas be laidų raizgalynės

Sužavėti garsų

 • „Ambisound“ technologija erdvinis garsas atkuriamas keliais garsiakalbiais

  „Ambisound“ technologija erdvinis garsas atkuriamas keliais garsiakalbiais

  „Ambisound“ technologija sukuria apsupantį daugiakanalį erdvinį garsą iš keleto garsiakalbių. Ji perteikia įtraukiantį 5.1 garsą nepriklausomai nuo sėdėjimo padėties, kambario formos ar dydžio ir be gremėzdiškų garsiakalbių ar laidų. Sujungus psichoakustikos reiškinių efektą, masyvų apdorojimą ir tiksliai išlenktą pagrindinį įrenginį, „Ambisound“ perteikia daugiau garso iš kelių garsiakalbių.

 • „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  Būsite sužavėti 3D filmais, žiūrėdami juos savo svetainėje per „Full HD“ 3D televizorių. „Active 3D“ naudoja naujausios kartos greitai persijungiančius ekranus ir sukuria tikrovišką gylį ir realybę maksimalia 1080x1920 HD skiriamąja geba. Žiūrint vaizdus pro specialius akinius su dešiniuoju ir kairiuoju lęšiais, kurie keičiantis vaizdams sinchroniškai atsidaro ir užsidaro, galima mėgautis HD 3D. Aukštos kokybės 3D filmai, rodomi per „Blu-ray“ – didelis aukštos kokybės turinio pasirinkimas. Be to, „Blue-ray“ perteikia nesuglaudintą erdvinį garsą suteikianti neįtikėtinai tikroviškus pojūčius.

 • Internetinis radijas – mėgaukitės internetiniais radijo kanalais

  Internetinis radijas – mėgaukitės internetiniais radijo kanalais

  Internetinis radijas yra garso įrašus internetu transliuojanti paslauga. Kai kurios internetinės stotys yra susijusios su tradicinėmis (antžeminėmis) radijo stotimis ar tinklu, o kitos yra tik internetinės radijo stotys. Jos yra nepriklausomos, transliacija vyksta tik internetu. Klausydami internetinio radijo galite mėgautis prieiga prie internetinių radijo stočių būdami bet kurioje pasaulio vietoje ir klausytis įvairiausių žanrų muzikos, naujienų, sužinoti apie sportą ir pramogas ar prisijungti prie mėgstamiausių ar klausomiausių radijo stočių.

 • Tiesioginis 2D vaizdo konvertavimas į 3D – mėgaukitės tikroviškais vaizdais

  Tiesioginis 2D vaizdo konvertavimas į 3D – mėgaukitės tikroviškais vaizdais

  Mėgaukitės 3D filmų teikiamais maloniais pojūčiais savo namuose žiūrėdami 2D filmus. Tiesioginiam 3D konvertavimui naudojamos naujausios skaitmeninės technologijos, kurias pasitelkus analizuojamas 2D vaizdo turinys atskiriant pirmojo plano ir fone esančius objektus. Taip sukuriama tiksli objektų schema, pagal kurią įprastiniai 2D vaizdo formatai konvertuojami į nepakartojamus 3D vaizdus. Naudodami suderinamą 3D televizorių dabar galite mėgautis „Full HD“ 3D vaizdais.

 • „CinemaPerfect HD“ – ryškesnis ir aiškesnis vaizdo atkūrimas

  „CinemaPerfect HD“ – ryškesnis ir aiškesnis vaizdo atkūrimas

  „Philips CinemaPerfect HD“ procesorius siūlo naują ryškesnių ir aiškesnių vaizdų atkūrimo standartą. Šis išmanus procesorius sumažina triukšmą ir paryškina vaizdus – taip jums suteikiama aukštesnė vaizdo kokybė nei anksčiau. Vaizdo triukšmo sumažėjimas ir žymus patobulinimas sumažina triukšmą, sukuriamą, kai vaizdas yra suglaudintas MPEG formatu. Įdiegus patobulintą spalvų apdorojimo funkciją procesorius sukuria ryškius ir gilius vaizdus ekrane.

 • „SoundBar“ dizainas geriausiai dera su 102 cm (40 in) arba didesniais plokščiais televizoriais

  „SoundBar“ dizainas geriausiai dera su 102 cm (40 in) arba didesniais plokščiais televizoriais

  „Philips SoundBar“ kiekvienai svetainei suteiks elegancijos ir grakštumo. Nors „SoundBar“ sukurtas plokščiam televizoriui su 102 cm (40 in) ar didesniu ekranu, jis taip pat tiks ir bet kokiam kitam plokščiam televizoriui – derės prie jūsų interjero ir gyvenimo stiliaus bei leis mėgautis stilingu namų kino teatru.

 • Integruota „WiFi“ – mėgaukitės prijungta medija belaidžiu būdu

  Integruotas „Wi-Fi“ leis naudoti medijos turinį belaidžiu būdu. Nebereikės įsitempus žiūrėti į kompiuterio ekraną – atsiloškite ir mėgaukitės savo medijos failais televizoriaus ekrane patogiai įsitaisę svetainėje.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti