„SoundBar“ garsiakalbis

  Apgaubiantis erdvinis bet kokio televizoriaus garsas

  Šiame apgaubiantį erdvinį garsą atkuriančiame „Philips“ HTL7140B garsiakalbyje naudojama naujausia patentuota „Ambisound“ technologija, 5.1 kanalai su 320 W bendra išvesties galia ir pakreipti pagrindiniai įrenginiai, atkuriantys dar galingesnį garsą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

„SoundBar“ garsiakalbis

5.1 kanalų belaidė žem. dažnių kolonėlė, „Bluetooth® aptX“, AAC ir NFC, HDMI 4K–2K, „Ambisound“ technologija HTL7140B/12 Surasti panašius produktus

Apgaubiantis erdvinis bet kokio televizoriaus garsas

su belaide žemųjų dažnių kolonėle

 • Su „Ambisound“ technologija mėgaukitės kokybišku erdviniu garsu

  Su „Ambisound“ technologija mėgaukitės kokybišku erdviniu garsu

  Panaudojus „Ambisound“ technologiją dailūs garsiakalbiai atkuria apsupantį daugiakanalį erdvinį garsą. Ji perteikia įtraukiantį 5.1 garsą neatsižvelgiant į sėdėjimo padėtį, kambario formą ar dydį ir be gremėzdiškų garsiakalbių ar laidų. Sujungus psichoakustikos reiškinių efektą, masyvų apdorojimą ir tiksliai išlenktą pagrindinį įrenginį, „Ambisound“ perteikia tikrai kokybišką ir platų garso skambesį.

 • Daugiakanalis 5.1 kanalų kokybiškas erdvinis garsas

  Daugiakanalis 5.1 kanalų kokybiškas erdvinis garsas

  HTL7140B yra daugiakanalis 5.1 kanalų garsiakalbis, atkuriantis nepriekaištingą erdvinį garsą. Daugumoje garsiakalbių yra naudojami 2.1 kanalai, o HTL7140B turi 5.1 kanalus su 6 integruotais stiprintuvais, todėl gali atkurti puikios kokybės garsą. Šioje 5.1 kanalų sistemoje naudojami tie patys garsiakalbių kanalai ir konfigūracija – priekiniai kairysis ir dešinysis, centrinis kanalas, du erdvinio garso kanalai ir žemųjų dažnių kanalas. Palaiko „Dolby Digital Pro Logic 2“.

 • Specialus centrinis kanalas, kad girdėtumėte aiškiai skambančius balsus

  Specialus centrinis kanalas, kad girdėtumėte aiškiai skambančius balsus

  Daugumoje garsiakalbių naudojami 2.1 kanalai. Centrinis kanalas suliejamas su 2.1 kanalais, todėl balsas skamba neaiškiai. HTL7140B naudojami 2 specialūs įrenginiai su stiprintuvais, kurie perduoda kitaip apdorotą garso signalą. Rūpestingai apdorojus garsą galima sukurti platesnį garso diapazoną nei tada, kai įrenginiai perduoda tos pačios kokybės garsą. Taip garso diapazonas tampa platesniu už patį garsiakalbį. Žiūrėdami užsienietišką televizijos laidą arba filmą viską girdėsite labai aiškiai, tarsi žiūrėtumėte žinias.

 • HDMI 4K2K praėjimas, kad galėtumėte mėgautis „Ultra HD“ turiniu

  HDMI 4K2K praėjimas, kad galėtumėte mėgautis „Ultra HD“ turiniu

  HDMI 4K2K standartiškai įdiegta HDMI 1.4. Dėl to yra palaikomas itin didelės raiškos (UHD) vaizdo įrašų turinys. Šiuo metu tai yra 4K, didžiausias jų yra 4096 pikselių į plotį ir 2160 pikselių į aukštį, o tai net keturis kartus daugiau, nei standartiniame 1080p HD ekrane. Čia kalbama ir apie truputį mažesnius 4K raiškos 3840 x 2160 pikselių ekranus. Abu šie formatai palaikomi per HDMI 1.4. Dėl 4K ekranų pažangios namų kino sistemos gali būti lyginamos su komerciniuose kino teatruose naudojamomis sistemomis. Jos greitai nepasens, nes šis standartas yra pritaikytas augančiai 4K televizijai.

 • „Dolby Digital“ ir DTS puikiam erdviniam garsui

  „Dolby Digital“ ir DTS puikiam erdviniam garsui

  Išnaudokite visus skaitmeninės muzikos ir filmų privalumus. Net stereo muzikos įrašai puikiai skamba, nes „Dolby Digital“ ir DTS erdvinis garsas patobulina skaitmeninę muziką ir vaizdus, todėl jūs išties pasineriate į savo namų kino garsiakalbių erdvinį garsą.

 • Dėl tikslaus pagrindinių įrenginių pakreipimo įmanoma atkurti platesnį garso diapazoną

  Dėl tikslaus pagrindinių įrenginių pakreipimo įmanoma atkurti platesnį garso diapazoną

  Aukštųjų dažnių garsiakalbiai yra pakreipti 45 laipsnių, kad aukštieji dažniai sklistų į šonus ir skambėtų dar plačiau. Suderinus priekinius įrenginius su kampu pakreiptais aukštųjų dažnių garsiakalbiais ir tinkamu apdorojimu bei akustika, buvo sukurta „Ambisound“ sistema, gebanti atkurti platesnį garsą.

 • „Bluetooth®“ („aptX®“ ir AAC) – leiskite muziką belaidžiu ryšiu

  „Bluetooth®“ („aptX®“ ir AAC) – leiskite muziką belaidžiu ryšiu

  „Bluetooth®“ („aptX®“ ir AAC) – leiskite muziką belaidžiu ryšiu

 • Valdymas vienu palietimu naudojant NFC su išmaniaisiais telefonais, skirtas susieti „Bluetooth“ ryšiu

  Valdymas vienu palietimu naudojant NFC su išmaniaisiais telefonais, skirtas susieti „Bluetooth“ ryšiu

  Paprastai susiekite „Bluetooth“ įrenginius vienu palietimu, naudodami NFC (artimo lauko ryšio angl. „Near Field Communications“) technologiją. Tiesiog spustelėkite išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį su NFC funkcija NFC srityje, kad įjungtumėte garsiakalbį, paleistumėte „Bluetooth“ siejimą ir pradėtumėte srautiniu perdavimu leisti muziką.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti