Namų kinas

  Namų kinas

  Sužavėti garsų

  Panirkite į kino salės kokybės daugiakanalį erdvinį garsą - be aplink jus išdėstytų garsiakalbių ir laidų. „Philips SoundBar“ yra visa namų kino sistema, įskaitant DVD grotuvą, viename bloke. Linkime puikaus naktinio kino seanso! Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Sužavėti garsų

Puikus erdvinis garsas iš ypač plonos „SoundBar“ sistemos

 • „Dolby“ virtualus garsiakalbis tikroviškam erdviniam garsui

  „Dolby“ virtualus garsiakalbis tikroviškam erdviniam garsui

  „Dolby“ virtualus garsiakalbis yra išmani garso virtualizacijos technologija, kuri sukuria sodrų ir įtraukiantį erdvinį garsą dviejų garsiakalbių sistemoje. Itin pažangūs erdviniai algoritmai tiksliai atkartoja garsines savybes, kurios atsiranda idealioje 5.1 kanalo aplinkoje. DVD peržiūra yra patobulinta praplečiant dvikanalę aplinką. Derinant su „Dolby Pro Logic II“ bet koks aukštos kokybės stereo šaltinis virsta tikrovišku daugiakanaliu erdviniu garsu. Nereikia jokių papildomų garsiakalbių, jų stovų ar laidų, kad galėtumėte mėgautis namus pripildančiais garsais.

 • Ypač ploni garsiakalbiai tikroviškam erdviniam garsui

  Ypač ploni garsiakalbiai tikroviškam erdviniam garsui

  Ypač ploni garsiakalbiai perteikia bekompromisio erdvinio garso potyrį su plonu ir elegantišku dizainu. Šilko švelnumo aukštų tonų stiprintuvai su integruota galinga neodimio magnetų sistema tobulai fiksuoja filmo ar muzikos vidutinius ir aukštus dažnius be jokio detalių praradimo. Dėl to garsas tampa itin skaidrus ir tikroviškas, kaip atlikėjas ir sumanė.

 • Ryškesni aukštos raiškos vaizdai su HDMI 1080p

  Ryškesni aukštos raiškos vaizdai su HDMI 1080p

  HDMI 1080p patobulinimas perteikia krištolo skaidrumo vaizdus. Standartinės raiškos filmais galima mėgautis ypač aukštos raiškos skiriamąja geba - perteikiant daugiau detalių ir tikroviškesnius vaizdus. Progresyvus skenavimas (žymimas „p“ - „1080p“) pašalina linijas televizoriaus ekrane ir užtikrina itin aiškius vaizdus. Be to, HDMI sukuria tiesioginę skaitmeninę jungtį, kuri perteikia nesuglaudintus skaitmeninius aukštos raiškos vaizdus ir skaitmeninius daugiakanalius garsus, nekeičiant jų analogiškais ir perteikiant puikią vaizdo ir garso kokybę be jokio triukšmo.

 • Lankstus patalpinimas ant sienos, stalo ar stovo

  Lankstus patalpinimas ant sienos, stalo ar stovo

  Mėgaukitės šios namų kino sistemos universalumu, kuris leidžia patalpinti prietaisą kur tik norite. Produktas visada puikiai atrodo ant televizoriaus stovo, stalo ar sienos ir tinkamai funkcionuoja. Taigi, galite visiškai kontroliuoti, kaip atrodo jūsų namai ir mėgautis neįtikėtinu namų kino teatro pojūčiu.

 • „Hi-Speed USB 2.0“ jungtis suteikia galimybę leisti vaizdo ir muzikos įrašus iš „USB flash“ atmintinės

  „Hi-Speed USB 2.0“ jungtis suteikia galimybę leisti vaizdo ir muzikos įrašus iš „USB flash“ atmintinės

  „Universal Serial Bus“ (USB) yra protokolo standartas, naudojamas jungimuisi su kompiuteriu, periferiniais ir elektroniniais įrenginiais. Didelio greičio „Hi-Speed“ jungties duomenų perdavimo sparta padidėja nuo 12 iki 480 Mbps originaliuose USB. Visa, ką jums reikia padaryti su didelio greičio „Hi-Speed USB 2.0 Link“ jungtimi, tai įjungti savo USB prietaisą, pasirinkti filmą, muziką ar nuotraukas ir leisti juos.

 • Prijungimo stotelė skirta patogiai jūsų „iPod/iPhone“ turinio perklausai

  Prijungimo stotelė skirta patogiai jūsų „iPod/iPhone“ turinio perklausai

  Prijunkite šią stotelę prie savo namų kino teatro sistemos ir mėgaukitės muzika, vaizdo įrašais ir nuotraukomis iš savo „iPod“ ir „iPhone“ prietaisų. Prijungimo stotelė yra parduodama kaip papildomas priedas.

 • „SoundBar“ dizainas geriausiai tinka 81 cm (32 col.) arba didesniam plokščiam televizoriui

  „SoundBar“ dizainas geriausiai tinka 81 cm (32 col.) arba didesniam plokščiam televizoriui

  „SoundBar“ namų kino garsiakalbiai kiekvienai svetainei suteiks elegancijos ir grakštumo. Nors jis sukurtas plokščiam televizoriui su 81 cm (32 col.) ar didesniu ekranu, jis taip pat tiks ir bet kokiam kitam plokščiam televizoriui – derės prie jūsų interjero ir gyvenimo stiliaus.

 • „Touch panel“ intuityviai perklausai ir garsumo reguliavimui

  „Touch panel“ intuityviai perklausai ir garsumo reguliavimui

  Intuityvus „Touch panel“ reguliavimas leidžia reguliuoti garsą ir kitas perklausos parinktis, paprasčiausiai paspaudžiant jutiklinius mygtukus priekinėje panelėje.

 • 400W RMS galia suteikia nuostabų garsą filmui ir muzikai

  400W RMS galia suteikia nuostabų garsą filmui ir muzikai
 • Belaidžio ryšio žemųjų dažnių kolonėlė puikiems žemiems dažniams be jokių laidų

  Belaidžio ryšio žemųjų dažnių kolonėlė puikiems žemiems dažniams be jokių laidų
 • Itin plonas „SoundBar“ dizainas su plokščių panelių garsiakalbiais

  Itin plonas „SoundBar“ dizainas su plokščių panelių garsiakalbiais
 • DVD ir CD atkūrimas skirtas mėgautis filmais ir muzika

  DVD ir CD atkūrimas skirtas mėgautis filmais ir muzika
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti