„SoundBar“ namų kino sistema

  „SoundBar“ namų kino sistema

  Puikiausias garsas be jokių nepatogumų

  Panirkite į kino salės kokybės daugiakanalį erdvinį garsą be aplink jus išdėstytų garsiakalbių ir nuvestų laidų. „Philips SoundBar“ su „Ambisound“ yra universali namų kino sistema, įskaitant aukštos raiškos „Blu-Ray“ diskų grotuvą, viename įrenginyje. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Puikiausias garsas be jokių nepatogumų

Sužavėti garsų

 • „Ambisound“ erdviniam garsui iš kelių garsiakalbių

  „Ambisound“ erdviniam garsui iš kelių garsiakalbių

  „Ambisound“ technologija sukuria apsupantį daugiakanalį erdvinį garsą iš keleto garsiakalbių. Ji perteikia įtraukiantį 5.1 garsą nepriklausomai nuo sėdėjimo padėties, kambario formos ar dydžio ir be gremėzdiškų garsiakalbių ar laidų. Sujungus psichoakustikos reiškinių efektą, masyvų apdorojimą ir tiksliai išlenktą pagrindinį įrenginį, „Ambisound“ perteikia daugiau garso iš kelių garsiakalbių.

 • „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD – itin tikslus erdvinis garsas

  „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD – itin tikslus erdvinis garsas

  „Dolby TrueHD“ ir „DTS-HD Master Audio Essential“ tvarkyklė perteikia tikslų garsą iš jūsų „Blu-ray“ diskų. Atkuriamas pagrindinės studijos garsas yra virtualiai nepastebimas, todėl girdite tai, ką kompozitoriai ir sukūrė. „Dolby TrueHD“ ir „DTS-HD Master Audio Essential“ papildo jūsų aukštos raiškos pramogų potyrius.

 • „SoundBar“ dizainas geriausiai dera su 102 cm (40 in) arba didesniais plokščiais televizoriais

  „SoundBar“ dizainas geriausiai dera su 102 cm (40 in) arba didesniais plokščiais televizoriais

  „SoundBar“ kiekvienai svetainei suteiks elegancijos ir grakštumo. Nors jis sukurtas plokščiam televizoriui su 102 cm (40 in) ar didesniu ekranu, jis taip pat tiks ir bet kokiam kitam plokščiam televizoriui – derės prie jūsų interjero ir gyvenimo stiliaus.

 • „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  Būsite sužavėti 3D filmais, žiūrėdami juos savo svetainėje per „Full HD“ 3D televizorių. „Active 3D“ naudoja naujausios kartos greitai persijungiančius ekranus ir sukuria tikrovišką gylį ir realybę maksimalia 1080x1920 HD skiriamąja geba. Žiūrint vaizdus pro specialius akinius su dešiniuoju ir kairiuoju lęšiais, kurie keičiantis vaizdams sinchroniškai atsidaro ir užsidaro, galima mėgautis HD 3D. Aukštos kokybės 3D filmai, rodomi per „Blu-ray“ – didelis aukštos kokybės turinio pasirinkimas. Be to, „Blue-ray“ perteikia nesuglaudintą erdvinį garsą suteikianti neįtikėtinai tikroviškus pojūčius.

 • „BD-Live“ (2.0 profilis) – mėgaukitės papildomu „Blu-ray“ interneto turiniu

  „BD-Live“ (2.0 profilis) – mėgaukitės papildomu „Blu-ray“ interneto turiniu

  „BD-Live“ dar plačiau atveria duris į didelės raiškos pasaulį. Gaukite naujausią turinį vos prijungę „Blu-ray“ diskų grotuvą prie interneto. Nepakartojamas naujas turinys, pavyzdžiui, išskirtinis atsisiunčiamas turinys, tiesioginiai įvykiai, pokalbiai, žaidimai ir interneto parduotuvė – visa tai jau laukia jūsų. Pasinerkite į didelės raiškos „Blu-ray“ diskų atkūrimo ir „BD-Live“ pasaulį

 • Plonas ir elegantiškas šlifuoto metalo apdailos dizainas

  Plonas ir elegantiškas šlifuoto metalo apdailos dizainas
Žiūrėti visas specifikacijas
 • * Duomenys pateikti remiantis vartotojų nuomone, išsakyta garso palyginimo testo metu, kurį 2010 m. lapkričio mėn. Vokietijoje atliko „Synovate“ lygindama su geriausiais konkurentais. Duomenys faile.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti